הבלוג של aunt petunia

aunt petunia

Aunt Petunia מצמיחה 5 ילדים ואת אבא שלהם ואת הכלב ו2 עיזים פוטנציאליות (כשנעבור למושב). בינתיים גרה בת"א בבית עם גינה קטנה ופרועה (כראוי לדייריה). שותפה בנקודת השקפה ומשקיעה בתבונה (מפוקפקת) המון כסף במשתלות.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל ממרץ 2011

ולפעמים מה מה שיוצא מבישולי סוף השבוע שלי זה פלייליסט ב99FM

16/02/2017

יוצא ככה שבחמישי בערב כולם יוצאים לקרוע את העיר ואני נכנסת למטבח, למה שחמישה ילדים ואבא שלהם ואחותי  ובן זוגה ושתי ילדות הזהב שלהן והשכנים האהובים עלי במיוחד על שלושת ילדיהם המתבגרים ועוד איזו חברה או בן דוד ואישתו ההרה, יוצא שכולם מגיעים לאכול מדי ערב שבת ויוצא שהם תמיד באים רעבים ויוצא שאם כבר נכנסתי למטבח, אז עדיף שישאר משהו גם לתחילת השבוע. בעצם, זה לא יוצא. איכשהו יוצא שכל האוכל מתכלה ובראשון בבוקר המקרר שוב ריק כאילו לא בישלתי מעולם.

[youtube DgWYCnuLqcM nolink]

 

 חמישי בבוקר.בשש עוד מפנטזת שאצא לי השוקה, אבל המציאות לוחשת לי אינך יכולה. יוצאת לעבודה בחוץ אור גדול עובדת, עובדת, עובדת, בדרך הביתה מגלגלת בראש את התפריט. ערב של יום בהיר מפנה מקום לשקיעה וורודה. הקצין מתקשר – יוצא עכשיו מהבסיס והאם במקרה יש משהו לאכול? תמיד יחכו לך שניצל ותפוחי אדמה. החפ”ש שולח ווטסאפ – תקוע בבסיס עד מאוחר, מבואס. נפלת חזק ילד, אבל תכף סופ”ש והחיים יפים.

[youtube 2kNlGMaNsY4 nolink]

מגיעה הביתה, עולה על טריינינג מג’וייף במיוחד. נכנסת למטבח, מבינה ששכחתי לעצור בסופר. אין רסק עגבניות, תפוחי אדמה ופטרוזיליה. עוברת דרך שער הרחמים. זה לא מקדם אותי לשום מקום. היי שקטה לוחשת לעצמי ומוותרת על הדרמה. יוצאת לגינה לחפש פטרוזיליה מתחת לברוש, אין, החורף גמר אותה. אלך על עץ ירוק מפלסטיק  או כוסברה במקום.

[youtube Q_Qs66Cdv9A nolink]

 קוצצת קילו בצל. ים של דמעות בשתי עיני. הכוכב של מחוז גוש דן מתקשרת מבית הספר, נשארת עד מאוחר לחזרות ויש לה טונות שיעורים והיא עייפה לגמרי crazy. ניצוצות עפים ממנה. עוד תראי את כל הדרך, מרגיעה אותה ומוזגת לעצמי משו קטן לחיזוק המורל. Whisky eyes, גב כואב ומטבח הפוך. עגבניות עייפות נטחנות לרוטב, בולונז מהצהרים נעטף בבצק ונשלח לתנור, שאריות אורז מאתמול מרפדות את תבנית העוף, זה הכל שאריות של החיים.

[youtube l0LshUxIvBw nolink]

מאוחר ממש, טלפון עצבני למקס ומוריץ שנעלמו אי שם עם הכלב נזק. לא עונים, הכעס עולה לי לראש. אל תשאלי מה שעובר עלי, מתחנף המוריץ בתקווה להשכיח את הזעם. המקס נאחז בתירוצים של אחיו – נאחז באוויר. אתה הולך לישון מוקדם, אני נובחת, אם כי בטון שקט יותר. הוא מבקש לראות טלוויזיה – מסנגר המקס על המוריץ. ביום בו יקום מוקדם אשקול את זה, סוגרת באסרטיביות ומשלחת אותם לחדרם. מביאים לי את המבט של נעמיד פני יתומים ומתחפפים. שקט. הלב שלי עולה על גדותיו עיגולים של שמחה

 

[youtube rala4HjrTPQ nolink]

מקציפה ביצים, ממיסה חמאה ושוקולד. הצלי רוחש בסיר חצילים מתפצחים על הלהבה. עננות הריח עושות לי מסאז’ בלב. בראשית הכל אני אוהבת להאכיל ורק אח”כ כל שאר הדברים שעושים אותי אני. האבא שלהם מתקשר, גם הוא יאחר. פעם מזמן היינו רק אני והוא. היינו עושים אהבה. מה אהבה? Crazy love! ולא היה ביננו אלא זוהר. עכשיו שיגרה; עבודה ובית וחמישה ילדים וכלב נזק. סתם פנינים של שיגרה.

[youtube YaeelP7x3Zo nolink]

 הסירים מלאו, העוגה נאפתה, הכלים במדיח. מחר ישבו אל השולחן כל אהובי. הללויה.

לרוע מזלכם אתם לא יכולים לנגב את החלה שלכם בסירים שלי, אבל תוכלו להתנחם  בפלייליסט ש99FM הכינו מהפוסט הזה. שבת שלום.

עוד מהבלוג של aunt petunia

Thumbnail

אני הילדה הלא רצויה

נולדתי בראשיתו של קיץ זוהר במיוחד. לכאורה היו שם כל התנאים לילדות מאושרת. הריון קליל, לידה קצרצרה,בת יחידה, נכדה יחידה, תינוקת עגולה עם פלומת בלונד ענוגה ועיני ים כחול....

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

ילדים גנובים

הפוסט הזה בוער בי ימים ארוכים. מהססת אם לכתוב כי אני בצד של החסויים, אבל די. לא שותקת יותר, אז בואו נדבר על ילדים חטופים. פעם אחת יותר מידי קראתי היום פוסט נוגה וקורע לב על...

תגובות

פורסם לפני 7 years
Thumbnail

לראות את סבלו של האחר

ביום חמישי, רגע לפני הסופה, שלחתי שליח עם סיר לגינת לוינסקי. אני שמחתי שנחסכה ממני הנסיעה לדרום הרחוק, השליח שמח לגלות לראשונה את הפינה הזו שבה מתרכזים בני אדם ועושים טוב....

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים