הבלוג של aunt petunia

aunt petunia

Aunt Petunia מצמיחה 5 ילדים ואת אבא שלהם ואת הכלב ו2 עיזים פוטנציאליות (כשנעבור למושב). בינתיים גרה בת"א בבית עם גינה קטנה ופרועה (כראוי לדייריה). שותפה בנקודת השקפה ומשקיעה בתבונה (מפוקפקת) המון כסף במשתלות.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל ממרץ 2011

אני חוצה את הארץ בשביל החייל שלי, הבכור. למרות שכבר שנתיים וחצי שהוא לובש מדים אני עדיין מחסירה פעימה בכל פעם מחדש כשהוא פוסע לקראתי בירוק. אמא ובן בדרך הביתה

18/09/2016

unnamed (4)

הכי אני אוהבת את יום חמישי, את הידיעה הזו שתכף הפסקה מהמרוץ, מהעבודה וההסעות וההסעדות והקניות, תכף מסמנת וי על כל מטלות היומיום ואוספת את כל מה שהתפזר החוצה כל השבוע. זה הזמן שהכל מתכנס לי בחזרה הביתה. אז ככה נהיה שנקרתה על דרכי בבוקר חמישי האחרון,  ההזדמנות לאסוף לעצמי איזו הונדה סיוויק, משפחתית שנראית ספורטיבית ולצאת אתה למסע ארוך ולאסוף את הקצין שלי הביתה. בקיצור, הונדה סיוויק בלוק של כריש נאספה ויחד יצאנו למסע אל הצפון הרחוק.

539229_339599772797599_918313438_n

חמישי בבוקר, כשלאורך כביש 6 מתייצבים החצבים והשדות בחוץ מעולפים כמו שרק בקיץ. זה די נעים מבעד החלון כשבפנים מזגן אימתני מייצר לי אטמוספרת סתיו באירופה הקלאסית. 30 ק”מ צפונה פתאום אחזה בי התרגשות הלבד והמרחבים. נהיה לי צורך בשיר דרך ולשמחתי גיליתי שמערכת השמע של הסיוויק יכולה לספק את הסחורה. עצירה בפונדק דרכים סיפקה את כל הדרוש ל- road trip  גנוב באמצע החיים: כמה דיסקים, בקבוק מים, חפיסת מסטיקים ובמבה.

embedded by Embedded Video

 

הונדה הכריש ואני לא הופתענו זו מזו על כביש 6 וגם לא בפנייה לכביש הסרגל. טוב, זו לא חכמה גדולה כשהדרך מתיישרת לפני פנויה לי אל הילד שלי. שתינו שעטנו בהשקט ובבטחה. ההפתעה הגיעה כשהתחלנו להתפתל בהר. אף פעם לא הצלחתי להבין איך מקום בו גרים כל כך מעט אנשים מצליח לייצר כאלו פקקי תנועה ואיך פתאום הם משתחררים?!  אבל הנוף הזה של המרחבים הפתוחים גורם לי כל פעם מחדש להרהר באפשרות לעזוב הכל ולעבור לגליל. ההונדה התגלתה כמטפסת הרים מצטיינת ומעולה במיוחד בסיבובים מסוכנים, בהחלט תכונה שאני מחפשת ברכב שאמור להכיל בתוכו את הילדים שלי.

unnamed (5)

החייל שלי כבר שנתיים וחצי בצבא, גם אחיו כבר הספיק להתגייס. לכאורה אני אמורה להיות מתורגלת, ובכל זאת בכל פעם שהם פוסעים לקראתי לבושי מדים הלב שלי מחסיר פעימה. זה קרה גם הפעם. בראש ההר, נשענת על הונדה הלבנה מתפעלת מכמה יפה כאן, הילד הופיע בש”ג והאמא נהייתה שלולית. חשבתי לעצמי כמה מעט זמן פרטי יש לי איתו. כי ככה זה כשיש חמישה וככה זה כשהם הולכים לצבא. כמה כיף לגנוב איתו עכשיו 3 שעות בדרך הביתה.
הסגן עשה סיבוב סביב הכריש בעל המראה הספורטיבי של הסיוויק והתבאס שהוא לא יכול לנהוג בה, האמא זירזה אותו להתכנס  אל צינת המזגן ולממש זמן איכות יקר.

לאן? שאלתי. לאכול! הוא ענה.
אחיזת כביש מעולה יש למשפחתית המפתיעה, כזאתי שמאפשרת גם לאמהות חרדתיות (ואני לא!) לשחרר. הרגיש לי בטוח לא רק על תקן הנהגת, אלא גם על תקן נוסעת מבוהלת שלא מפסיקה ללחוץ על ברקס מדומיין בכל פעם שאחד מהטף נוהג. הקצין שלף דיסק מהתיק, השחיל למערכת,  הגביר ווליום, נשען לאחור ונכנס למוד  סופשבוע.  וככה  כשרק אני והוא, שוב הופתעתי מהילד הזה שלי, שכולו בגרות ואחריות ודיבורים על התפקיד וחלומות זהירים על התפקיד הבא. מתי הוא נהיה כזה קצין?

חצי שעה מאוחר יותר כשנחתנו במסעדה הוא במיידית הפך שוב לילד צוהל מול ערימת בשר ורק טיפה התבאס שאי אפשר בירה במדים.

unnamed (1)unnamed (11)unnamed (3)

המזון כאמור נשאב במהירות שיא ובדרך למכונית חשבתי לעצמי שנשארו לי עוד המון דקות שרק אני והוא ויש לנו עוד המון דברים להגיד ואסע ממש לאט ואמשוך את הזמן. רק שזה מה שקורה לחיילים שבעים בדרך הביתה:

unnamed (2)

embedded by Embedded Video

אמא וחייל שבו הביתה בשלום בעזרתה האדיבה של הונדה סוויק, משפחתית אבל ספורטיבית. עכשיו רק נותר להתמודד עם זה:

unnamed (9)

עוד מהבלוג של aunt petunia

תצוגה מקדימה

אני הילדה הלא רצויה

נולדתי בראשיתו של קיץ זוהר במיוחד. לכאורה היו שם כל התנאים לילדות מאושרת. הריון קליל, לידה קצרצרה,בת יחידה, נכדה יחידה, תינוקת עגולה עם פלומת בלונד ענוגה ועיני ים כחול....

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

ילדים גנובים

הפוסט הזה בוער בי ימים ארוכים. מהססת אם לכתוב כי אני בצד של החסויים, אבל די. לא שותקת יותר, אז בואו נדבר על ילדים חטופים. פעם אחת יותר מידי קראתי היום פוסט נוגה וקורע לב על...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

לראות את סבלו של האחר

ביום חמישי, רגע לפני הסופה, שלחתי שליח עם סיר לגינת לוינסקי. אני שמחתי שנחסכה ממני הנסיעה לדרום הרחוק, השליח שמח לגלות לראשונה את הפינה הזו שבה מתרכזים בני אדם ועושים טוב....

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה