הבלוג של aunt petunia

aunt petunia

Aunt Petunia מצמיחה 5 ילדים ואת אבא שלהם ואת הכלב ו2 עיזים פוטנציאליות (כשנעבור למושב). בינתיים גרה בת"א בבית עם גינה קטנה ופרועה (כראוי לדייריה). שותפה בנקודת השקפה ומשקיעה בתבונה (מפוקפקת) המון כסף במשתלות.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל ממרץ 2011

V15

אתמול בערב הייתי בכיכר. בשבע היה ריק ועגמומי. בשמונה היו שם אלפי אלפים של אנשים מחייכים בשקט. אתמול בערב הייתי בכיכר כשהתקווה זקפה את ראשה.

אחר כך כשחזרתי הביתה, ראיתי את התמונה שהעלתה מיכלי לפייסבוק כאן. ראיתי את התגובות. עשרות תגובות – כולן זוהמה עכורה ומלאת שנאה. והבנתי – הבנתי שאיננו עם יותר. ששוב התפצלנו לשבטים, לקאסטות. זה מה שעשית כאן ביבי, זרעת שנאה כלפי, כלפי השבט שלי. זרעת, השקת, דישנת – היבול שלך צלח מעבר למצופה. הוא מכסה את הארץ כולה. השנאה נובטת גם במקומות הצחיחים ביותר. במקומות בהם ילדים אינם זוכים לחינוך ראוי. במקומות בהם אנשים מובטלים מושלכים כלאחר יד לעבר עתיד שאין בו עתיד. במקומות בהם נשים מושפלות ומדוכאות עד שאינן זוכרות כי אפשר גם אחרת.

יתכן שתנצח בבחירות הקרובות, יתכן ששוב תבחר. יתכן שהשבט הקטן והשנוא שלי יובס שוב. אבל אתה מבין, החיים אינם רק כאן ועכשיו. פועולו של אדם נשפט גם בראי ההיסטוריה. ואתה – אתה תיזכר לדיראון עולם כמנהיג שפרק את עמו והפך אותו לשבטים.

יתכן ששוב תיבחר, יתכן שתעמוד בראש ממשלת בלהות בה ליברמן ישנא ערבים ודרעי ישנא אשכנזים ובנט ישנא הומואים ושמאלנים ואתה תנצח על תזמורת השנאה הזו. יתכן.

אבל, בנימין נתניהו, אתמול הייתי בכיכר כשהתקווה זקפה ראש ובראי ההיסטוריה גם משטרים אפלים משלך מוגרו בסופו של דבר בכוחה של התקווה לעתיד טוב יותר. אתה מבין, בנימין נתניהו, נצח ישראל לא ישקר!

 

עוד מהבלוג של aunt petunia

תצוגה מקדימה

אני הילדה הלא רצויה

נולדתי בראשיתו של קיץ זוהר במיוחד. לכאורה היו שם כל התנאים לילדות מאושרת. הריון קליל, לידה קצרצרה,בת יחידה, נכדה יחידה, תינוקת עגולה עם פלומת בלונד ענוגה ועיני ים כחול....

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

ילדים גנובים

הפוסט הזה בוער בי ימים ארוכים. מהססת אם לכתוב כי אני בצד של החסויים, אבל די. לא שותקת יותר, אז בואו נדבר על ילדים חטופים. פעם אחת יותר מידי קראתי היום פוסט נוגה וקורע לב על...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

לראות את סבלו של האחר

ביום חמישי, רגע לפני הסופה, שלחתי שליח עם סיר לגינת לוינסקי. אני שמחתי שנחסכה ממני הנסיעה לדרום הרחוק, השליח שמח לגלות לראשונה את הפינה הזו שבה מתרכזים בני אדם ועושים טוב....

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה