הבלוג של aunt petunia

aunt petunia

Aunt Petunia מצמיחה 5 ילדים ואת אבא שלהם ואת הכלב ו2 עיזים פוטנציאליות (כשנעבור למושב). בינתיים גרה בת"א בבית עם גינה קטנה ופרועה (כראוי לדייריה). שותפה בנקודת השקפה ומשקיעה בתבונה (מפוקפקת) המון כסף במשתלות.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל ממרץ 2011

זו הייתה יריית הפתיחה לעידן חדש; אנחנו והם. כבר לא נותר לנו מכנה משותף להתאחד סביבו. שבנו ונחלקנו לשבטים ומי שלא בשבט שלי אחת דינו לרדת לברלין/ ללכת לעזה / ללכת להזדיין או סתם למות

22/02/2015

embedded by Embedded Video

לפני שנות דור עמדתי מתחת לחופה  עם זה שלימים יהפוך לאבא של המוני ילדי. באנו מבתי גידול הכי הפוכים, לא ראינו עין בעין שום דבר, שום מכנה משותף. הוא בוגר מדרשיית הדגל של החינוך הדתי, אני אפילו לא אוחזת תעודת בגרות. הוא לובש חליפות, אני מחפשת בארון ג’ינס בלי חורים. הוא שומע מקרתני אני מדמיינת עם לנון. הפוכים. האהבה הכתה אותי בסנוורים, לא עניינו אותי כל הפערים האלו. חוץ מאשר בפוליטיקה. זה לא שאני איזו חיה פוליטית אבל כאן מדובר על מקרה חמור של רוויזיוניסט פוגש סוציאליסטית. אז מצאתי דרך לגשר גם על התהום הזו; הכרזתי מראש שאצלנו בבית לא מדברים פוליטיקה, בשום מצב.

החלטה הזו החזיקה מעמד לא רע, עד הלילה ההוא בנובמבר. הטחתי בו את כל נאומי המרפסות, את כל התמונות במדי הS.S. את כל הכעס והצער ואובדן התקווה. יאמר לזכותו שהוא ספג בשקט וחמלה את כל מונולוג ה”אתם ואנחנו” שלי. כל כך בחמלה שגם בליל הבחירות ההוא כשהלכתי לישון עם פרס בראשות הממשלה וקמתי עם נתניהו, הוא לא השמיע אפילו קריאת שמחה לאיד אחת. חזרנו לססטוס קוו. הליכוד בשלטון, הוא בעבודה, אני מניקה את הילדים ולוחשת באוזניהם מניפסטים שמאלניים ובכל מאודי מאמינה שהכל בסדר. ככה זה בדמוקרטיה. הרוב בוחר ואיך שלא נסתכל על זה כולנו באותה הסירה, הכל בסדר.

עד הערב ההוא מול הטלוויזיה כשנתניהו עמד על במה קטנה בגן אורנים ושאג “הם מפחדים, הם מפחדים, הם מ פ ח ד י ם”. זה חבט בי בפרצוף, על הבמה, מול המון מריע, עמד האיש שרוצה להיות ראש ממשלה והסית את קהלו נגד השמאל. לא נגד יריביו הפוליטיים אלא נגד השמאל כולו. נגדי. אבל אני הרי לא חיה פוליטית, אז השקטתי את הפחד.  זו רק פליטת פה, הוא הרי לא הראשון שמתפלק לו, בסופו של דבר זה האיש שיהיה ראש הממשלה של כולנו. טיפשה שכמותי.

זו הייתה יריית הפתיחה לעידן חדש; אנחנו והם. כבר לא נותר לנו מכנה משותף להתאחד סביבו. שבנו ונחלקנו לשבטים ומי שלא בשבט שלי אחת דינו לרדת לברלין/ ללכת לעזה / ללכת להזדיין או סתם למות. ומאותו הרגע הכל לגיטימי ומותר, בעיקר הדם מותר. איך אמר בנט “לא למדתם כלום”. אהה רגע, את זה הוא אמר לשמאל, את זה הוא אמר לי.

כן, אני יודעת, זה השמאל שצייר לו צלבי קרס על המצח. זה השמאל שמתחזה ללהט”בים ונפגעי דיור ציבורי ומפוצץ עצרות. כן, אני יודעת, זה עמוס עוז שבעט לביבי התינוק בראש. כן, אני יודעת, זה השמאל התחיל עוד בימי “נאום הצ’חצ’חים” העליזים. זה השמאל שלא למד דבר מרצח רבין. תגיד, מר בנט, מה עובר לך בראש כשאתה מתבטא ככה פעם אחר פעם? מה אתה חושב לעצמך מר בנט, אחי, מנהיג מפלגה שהמילה בית היא חלק ממנה. כשאתה מדבר ככה לאיזה בית בדיוק אתה שואף? לאיזו מדינה? כזו בה ימצאו רק שכמותך? כזו שבה השנאה תדחק את כל אלו שהם כמותי, תגרש אותנו? תעלים אותנו? כי אחרי שנעלם כולנו לאן תוליך את השנאה?

כשאתה מפרסם את התמונה הזו בדף הפייסבוק שלך, אתה מרגיש שנון? כשאתה מקבל עליה עשרות אלפי לייקים, אתה מרגיש צודק?

בנט זה פח

אתה מבין, מר בנט, כשאני קוראת את הסטטוסים שלך, כשאני שומעת את נאומי השנאה הצדקניים שלך אני מפחדת. אני מפחדת כי אתה לא אספסוף מתלהם. אני פחדת כי אתה מנהיג והשנאה שאתה מלבה כבר אינה פרסונלית, היא קולקטיבית.

ב17/3/15 אלך לקלפי. אצביע כמו שסוציאליסטיות מצביעות ואקווה ממש חזק שמנהיגות חדשה תקבל הזדמנות להחזיר לכאן את התקווה. אבל בלי שום קשר לתוצאות הבחירות האלו רציתי שתדעו, אתה ומר נתניהו שאותי כבר ניצחתם. אני מפחדת מכם.

 

 

 

 

עוד מהבלוג של aunt petunia

תצוגה מקדימה

אני הילדה הלא רצויה

נולדתי בראשיתו של קיץ זוהר במיוחד. לכאורה היו שם כל התנאים לילדות מאושרת. הריון קליל, לידה קצרצרה,בת יחידה, נכדה יחידה, תינוקת עגולה עם פלומת בלונד ענוגה ועיני ים כחול....

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

ילדים גנובים

הפוסט הזה בוער בי ימים ארוכים. מהססת אם לכתוב כי אני בצד של החסויים, אבל די. לא שותקת יותר, אז בואו נדבר על ילדים חטופים. פעם אחת יותר מידי קראתי היום פוסט נוגה וקורע לב על...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

לראות את סבלו של האחר

ביום חמישי, רגע לפני הסופה, שלחתי שליח עם סיר לגינת לוינסקי. אני שמחתי שנחסכה ממני הנסיעה לדרום הרחוק, השליח שמח לגלות לראשונה את הפינה הזו שבה מתרכזים בני אדם ועושים טוב....

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה