הבלוג של aunt petunia

aunt petunia

Aunt Petunia מצמיחה 5 ילדים ואת אבא שלהם ואת הכלב ו2 עיזים פוטנציאליות (כשנעבור למושב). בינתיים גרה בת"א בבית עם גינה קטנה ופרועה (כראוי לדייריה). שותפה בנקודת השקפה ומשקיעה בתבונה (מפוקפקת) המון כסף במשתלות.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל ממרץ 2011

קמפיין חדש נגד בריונות בני נוער מציג את החנונים המושפלים של היום מפנטזים על היום שבו הם יהיו הבוסים וההייטקיסטים שישפילו את כל הבריונים שהתעללו בהם. דודה פטוניה חושבת שזאת דרך ממש מטומטמת לחנך נגד אלימות

28/04/2014

איזושהי קארמה קוסמית שיגרה דווקא ביום השואה את הסרטון הזה אל המסך שלי. קמפיין חדש ברשת נגד אלימות בני נוער. וזה הולך ככה:

לצלילי שירה המונומנטלי של גלוריה גיינור I Will Survive בפריים מרהיב המצולם מתוך אסלה, פוצח נער שמנמן בקול צלול בשירת אני אתגבר. אחר כך הוא נגרר על ידי אותה חבורת בריונים נטולי פנים במכנסים מופשלים על הרצפה. ומשם במעבר חד לנער אחר, צלוב על רשת מתוחה. חבורת נערים מטושטשי פנים מבצעת בו ספנקינג מרהיב במגבות, שדיו מתדלדלים אך קולו נחוש. מייד אחריו נערה מעוכת פנים תחת ישבנו של של נער עם חריץ מבצבץ כשחברו בכף רגל הודף את ישבנה בתנועה שפירושה הברור הוא “הנה אני מזיין אותך” גם היא לא נכנעת לבריונות, אף דמעה לא זולגת שם. רק שירה נחושה, אני אשרוד, אני אתגבר, חכו, חכו כשרק אגדל אהיה הבוסית שלכם. וזה נמשך עם ילדה במנוסה מאולם הספורט, עם ילד קשור למוט הדגל בחצי התורן.

אין ספק, הם כולם יתגברו, הם כולם ישרדו את האלימות הבוטה, הבלתי נסבלת הזו. הם כולם חנונים, גיקים שיגדלו להיות סטארטאפיסטים, הייטקיסטים, מנהלים כל יכולים ונקמתם המתוקה תפצה על כל החרא הזה שאכלו בבית הספר. הרי האלימות הזו היא בלתי נמנעת. ככה זה כשאתה שוקל יותר מדי, כששיערותיך מקורזלות, כשיש לך משקפיים, כשצמח לך חצ’קון. לו רק הייתם ילדים רזים, בלונדיניים, תכולי עיניים, כל זה לא היה קורה לכם.

והאלימים –אין להם פנים, אין עליהם אחריות. אין טעם לומר להם שאסור, אין טעם לחנך אותם. הם בלאו הכי יגדלו להיות העבדים הנרצעים של הקורבנות שלהם. אז בינתיים שירביצו קצת. בכל מקרה השפה היחידה שהם מבינים היא אלימות, אז למה לטרוח ללמד אותם אחרת.

הפרסומת המטומטמת הזו מסתיימת בפריים של ילד קשור לסקייטבורד מתגלגל לכיוון מדרגות ונעצרת רגע לפני הנפילה. לו היה בעולם איזשהו צדק קוסמי היה התסריטאי נקשר בעצמו לסקייטבורד הזה ועף מכל המדרגות.

עוד מהבלוג של aunt petunia

תצוגה מקדימה

אני הילדה הלא רצויה

נולדתי בראשיתו של קיץ זוהר במיוחד. לכאורה היו שם כל התנאים לילדות מאושרת. הריון קליל, לידה קצרצרה,בת יחידה, נכדה יחידה, תינוקת עגולה עם פלומת בלונד ענוגה ועיני ים כחול....

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

ילדים גנובים

הפוסט הזה בוער בי ימים ארוכים. מהססת אם לכתוב כי אני בצד של החסויים, אבל די. לא שותקת יותר, אז בואו נדבר על ילדים חטופים. פעם אחת יותר מידי קראתי היום פוסט נוגה וקורע לב על...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

לראות את סבלו של האחר

ביום חמישי, רגע לפני הסופה, שלחתי שליח עם סיר לגינת לוינסקי. אני שמחתי שנחסכה ממני הנסיעה לדרום הרחוק, השליח שמח לגלות לראשונה את הפינה הזו שבה מתרכזים בני אדם ועושים טוב....

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה