הבלוג של aunt petunia

aunt petunia

Aunt Petunia מצמיחה 5 ילדים ואת אבא שלהם ואת הכלב ו2 עיזים פוטנציאליות (כשנעבור למושב). בינתיים גרה בת"א בבית עם גינה קטנה ופרועה (כראוי לדייריה). שותפה בנקודת השקפה ומשקיעה בתבונה (מפוקפקת) המון כסף במשתלות.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל ממרץ 2011

ילדים גנובים

הפוסט הזה בוער בי ימים ארוכים. מהססת אם לכתוב כי אני בצד של החסויים, אבל די. לא שותקת יותר, אז בואו נדבר על ילדים חטופים. פעם אחת יותר מידי קראתי היום פוסט נוגה וקורע לב על אמא שילדה נלקח ממנה בזדון ובעורמה. השקרים הללו הבוטים יצאו לי מכל החורים.

למען הגילוי הנאות; יש לי שני ילדים מאומצים. הם אומצו בארץ והגיעו אלי מהגיהינום. מוריץ הגיע בן רבע לארבע, מוזנח כמו גור כלבים עזוב. אמא שלו אהבה אותו. אין ספק. חוץ מאשר בשעות בהן היא הכניסה הביתה גברים שיכורים ומסוממים ואת מוריץ היא שלחה להסתובב ברחובות שלא יפריע לה בעבודה. היא אהבה אותו. אין ספק. חוץ מאשר בימים שהיא שכחה לאסוף אותו מהגן או סתם השאילה אותו לטיפולם של אנשים זרים. היא כל כך אהבה אותו שבביקורים השבועיים במרכז הקשר היא הבטיחה לו שבשבוע הבא תביא איתה מזוודה גדולה ותארוז אותו בפנים ותיקח אותו לארץ אחרת. רק שבשבוע שלאחר מכן היא פשוט שכחה להגיע.

מקס הגיע אלי תינוק זערורי. בן 3 חודשים. אחרי חודש בבי”ח ועוד חודשיים בקלט חירום. לכאורה לוח חלק נטול מפגעים. למעשה תינוק לא בוכה, מרגיע את עצמו בחבטות על דפנות העריסה. כן, מסתבר ששלושה חודשים קצרים של הזנחה מספיקים בשביל לצלק תינוק זערורי. בגיל שנה וחצי הוא נלקח ממני, ע”י אותה רווחה מרושעת הגונבת תינוקות מההורים. אבל ראו זה פלא, הרווחה לקחה אותו מהבית שלו, עם האבא ואמא ואחים וכלב מגודל וטיפשי רק בשביל להשיב אותו לחיקה החם של אימו הביולוגית, זו שממנה הרווחה בעצם אמורה לגנוב את הילד. אה ועוד פרט קטן, הרווחה אינה הסמכות הקובעת. בית המשפט היה זה שהחליט שהתינוק מקס יהווה “מנוף לשיקום האם”. זה לא לקח הרבה זמן עד שהתברר שהמנוף, ובכן, המנוף קרס. אבל הילד מקס לא חזר הביתה. הוא התגלגל. בכל מיני עזאזלים. עד שנמצא באקראי בגיל 5 באיזה מוסד. מוסד כזה שיש בו עוד 15 ילדים מתגלגלים. מקס חזר הביתה. שרוט ומרוט, הלום קרב בן 5.

גילוי נאות: יש לי חמישה ילדים. את שלושת הגדולים ילדתי במו עצמי. אפילו אבא שלהם לא דיבר על ההריונות והלידות בלשון רבים. את השניים האחרים אימצתי מכל מיני סיבות (מטופשות בחלקן) ולא בגלל עקרות, עצלות או נסיון לעשות לעצמי את החיים קלים.

חוץ מהמקס ומוריץ אני מכירה עוד כמה וכמה ילדים שהרווחה המרושעת שלפה מהבתים שלהם. למשל א’ – פעוטה יפיפייה, לב זהב שקרוב משפחה עשה בה מעשים אסורים. כל כך אסורים שאי אפשר לכתוב אותם כאן כי המקלדת תתפוצץ לרסיסים. למשל ב’ – ילד חכם, מקסים שאמא שלו כל כך מטורפת שהיא טורפת אותו בעודו בחיים. למשל ג’ – נערה מתבגרת, רדופת שדים שאמא שלה כל כך לא אוהבת אותה עד שג’ לא מפסיקה לאכול כדי למלא את החורים השחורים. ויש לי עוד אותיות, כל כך הרבה אותיות, אפילו כאלו שלא קיימות בשום שפה.

את הילדים האלו הרווחה שלפה מהבתים. הרווחה לקחה אותם מההורים שלהם, כי ההורים שלהם אינם ראויים. לרוע המזל הרווחה ובית המשפט לא מסרו אותם לאימוץ. למה? ככה. כי המדיניות היא שיש לעשות את כל המאמצים לאפשר לילד להיות בקשר עם משפחתו הביולוגית. כי הוצאת ילד מהבית כרוכה במחירים כלכליים כאלו גדולים ובמדינה שחנקה את הרווחה והרגה את הסעד, התקציבים הללו פשוט לא קיימים. כי בעצם אף אחד לא עומד בתור לאמץ ילדים חבולים.

אז בואו נדבר על זה רגע. בואו נדבר על הרווחה הקורסת שאינה מגיעה לטפל באלפי ילדים החווים התעללויות מכל סוג ומין על בסיס יומיומי. בואו נדבר לרגע על בתי המשפט שמהמרים על חיי ילדים ועל שפיותם על בסיס יומיומי ומאפשרים להורים לא ראויים לגדל אותם. בואו נדבר רגע על אלימות וסדיזם ואונס וסמים.

בואו נדבר רגע על הילדים האבודים. אלו שהקול שלהם לא נשמע. אלו שהוריהם הבלתי ראויים מרשים לעצמם לפרסם תמונות שלהם בפוסטים סהרוריים. אלו שהסיפורים שלהם כל כך חסויים עד שאי אפשר לפרוס את האמת שלהם על גבי דפי העיתון.

אתם יודעים מה, בואו נשתוק לרגע. בואו ננסה לרגע אחד להאמין שפעם באיזה זמן אפשר להציל ילד אבוד. אפשר להסיט את מסלול חייו ולדוג אותו מהגיהינום ולהניח אותו באיזה אי קטן של שפיות שיאפשר לו עתיד.

עוד מהבלוג של aunt petunia

תצוגה מקדימה

אני הילדה הלא רצויה

נולדתי בראשיתו של קיץ זוהר במיוחד. לכאורה היו שם כל התנאים לילדות מאושרת. הריון קליל, לידה קצרצרה,בת יחידה, נכדה יחידה, תינוקת עגולה עם פלומת בלונד ענוגה ועיני ים כחול....

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

לראות את סבלו של האחר

ביום חמישי, רגע לפני הסופה, שלחתי שליח עם סיר לגינת לוינסקי. אני שמחתי שנחסכה ממני הנסיעה לדרום הרחוק, השליח שמח לגלות לראשונה את הפינה הזו שבה מתרכזים בני אדם ועושים טוב....

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

מה שלא זכה להתקיים

במלחמה ההיא האיש שמעולם לא היה סבא שלי נורה בראשו באקציה הגדולה בגטו ורשה. האישה שהיא עדיין סבתי, גם 6 שנים אחרי מותה, החביאה יהודים בדירה סמוכה לגטו וורשה. הם נפגשו בשנת...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה