הבלוג של aunt petunia

aunt petunia

Aunt Petunia מצמיחה 5 ילדים ואת אבא שלהם ואת הכלב ו2 עיזים פוטנציאליות (כשנעבור למושב). בינתיים גרה בת"א בבית עם גינה קטנה ופרועה (כראוי לדייריה). שותפה בנקודת השקפה ומשקיעה בתבונה (מפוקפקת) המון כסף במשתלות.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל ממרץ 2011

עשרה דברים שלא ידעתם על החתונה של דודה פטוניה

23/04/2013

1. אחרי הכרות מעמיקה של שבועיים, הוא חזר מהעבודה, פתח יומן (במאה הקודמת – עוד כתבו ביומן) והודיע שבשבוע הראשון של חודש מרס אין לו משפטים “אז בואי נתחתן”. רומנטיקן חסר תקנה.

2. מייד אחר כך הוא טס לחודש באוסטרליה והשאיר אותי פה לארגן חתונה בעזרת החבר הכי טוב שלו.

3. מלחמת המפרץ פרצה ב-17.1.91 כל החתונות בוטלו. השלום עולמי הגיע בערב חג פורים – שבוע בדיוק לפני מועד החתונה. ניצלנו. השלום העולמי לא שרד.

4. את בגדי הכלולות תפרה לי אחת הנשים האהובות עלי בעולם. צניחה מאסיבית במשקל גרמה לחצאית לנשור ממני בבוקר החתונה. החצאית תוקנה במיידית. המשקל שלי תוקן בעשרות קילוגרמים מאז.

5. בהחלטה שקולה ועניינית נכנסתי בצהרי יום החתונה למספרה וביקשתי מהספר (אותו לא פגשתי מעולם) לארגן לי תלתלים. עם ראש מצחין משלל כימיקלים הסברתי לו שאני מתחתנת בערב. הספר זרק את כל מה שהיה לו בידיים ויצא מבועת מהמספרה להירגע עם סיגריה בבית הקפה הסמוך. בסוף יצא נחמד רק שאחרי יומיים נשר לי חצי מהשיער.

6. ביציאה מהבית לבושים חתן / כלה שאל אחד השכנים האם אנחנו בדרך למסיבת פורים. את המפרנס זה הצחיק, אני נתקפתי פאניקה.

7. בדרך לחופה נתקענו בפקק על רח’ ז’בוטינסקי. הגענו בזמן. ההורים שלי הלכו לאיבוד בדרך לגן האירועים ואיחרו בשעה.

8. בכניסה לאולם הביע אבא שלי התפעלות גורפת מהעובדה שבבת אחת נוספו לו 300 קרובים תימנים.

9. הרב איחר בשעתיים. בשביל לפצות את הקהל הוא פירגן לנו בטקס שנמשך בערך אותו פרק זמן והתנהל רובו בתימנית וארמית. האמא של הכלה חירחרה למשמע הביטוי “בתולתא שפירתא” לכלה כאבו הרגליים.

10. בחתונה שלי היו בלוני הליום צבעוניים במקום פרחים.

עוד מהבלוג של aunt petunia

תצוגה מקדימה

אני הילדה הלא רצויה

נולדתי בראשיתו של קיץ זוהר במיוחד. לכאורה היו שם כל התנאים לילדות מאושרת. הריון קליל, לידה קצרצרה,בת יחידה, נכדה יחידה, תינוקת עגולה עם פלומת בלונד ענוגה ועיני ים כחול....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

ילדים גנובים

הפוסט הזה בוער בי ימים ארוכים. מהססת אם לכתוב כי אני בצד של החסויים, אבל די. לא שותקת יותר, אז בואו נדבר על ילדים חטופים. פעם אחת יותר מידי קראתי היום פוסט נוגה וקורע לב על...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לראות את סבלו של האחר

ביום חמישי, רגע לפני הסופה, שלחתי שליח עם סיר לגינת לוינסקי. אני שמחתי שנחסכה ממני הנסיעה לדרום הרחוק, השליח שמח לגלות לראשונה את הפינה הזו שבה מתרכזים בני אדם ועושים טוב....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה