הבלוג של aunt petunia

aunt petunia

Aunt Petunia מצמיחה 5 ילדים ואת אבא שלהם ואת הכלב ו2 עיזים פוטנציאליות (כשנעבור למושב). בינתיים גרה בת"א בבית עם גינה קטנה ופרועה (כראוי לדייריה). שותפה בנקודת השקפה ומשקיעה בתבונה (מפוקפקת) המון כסף במשתלות.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל ממרץ 2011

12/04/2013

אחרי שהתלבטתי ארוכות (נגיד שעה וחצי) האם להיות או לא להיות? החלטתי בעידודכם המלא (תודה רבה) שמה זה מתאים לי להיות מלכה. נרשמתי למיונים למלכת המדבר שיתקיימו אי שם בשלהי אפריל. מאז מעסיקות אותי כמה סוגיות ממש בוערות כמו; נגיד שאבחר לצאת למסע ואז… כמה ק”ג שניצלים ורוטב פסטה יש להכין לנותרים מאחור? כמה כביסה תחכה לי כשאשוב? איך פדלאה כמוני תשרוד את האתגר? איזה נשים יהיו שם? ואם אחוש בודדה וגלמודה? ומה אוכל בערבות ספרד וג’בלאות גוואטמלה? אבל הכי מטרידה אותי סוגיית הג’יפ.

פעמיים הוצאתי רשיון נהיגה. הפעם הראשונה הייתה בגיל 15, אי שם בג’ונגלים של אפריקה וזה הלך ככה: מבחן תיאוריה שנכתב בימי המנדט הבריטי וכלל עשרות שאלות רלוונטיות על נסיעה בגשרים צרים (בעיר בה התגוררתי לא היו אפילו רמזורים) ונהיגה בטוחה בעת סופת שלגים (בעיה נפוצה באפריקה המשוונית). פתרתי את המבחן בניחושים מושכלים ואני בטוחה שגם אחרי כ”כ הרבה שנים, אצלח נהיגה בתנאי שלג, בתנאי שזה ירד באפריקה או בתל אביב. המבחן המעשי התרחש במגרש מגודר כשהבוחן מתרוצץ לפני, מאחורי ומצדדי, מניח באקראי קונוסים כתומים אותם התבקשתי, באדיבות מירבית, לא לדרוס ומעיף לכל עבר יריעת בד מצוייצת האמורה לייצג הולכי רגל שאותם נתבקשתי לא לרמוס. עברתי. ביג טיים.

כששבתי ארצה לא טרחתי להמיר את רשיון הנהיגה. בקושי עמד לרשותי די ממון לכרטיסי אוטובוס, אח”כ עברתי לגור בלב הכרך נטול החנייה, אח”כ היו לי עוד תרוצים וכך חלפו 20 שנה + 2 ילדים + הריון מתקדם + מעבר לפרברים עד שהכתה בי ההכרה שאין ברירה.

הפעם מבחן התיאוריה כלל תמרורים(?!?) ומושגים כמו “גל הארכובה” (WTF) . התגלתי כמבינה כל כך גדולה בענייני תחבורה שכשנשאלתי על איזה רכב אני לומדת לנהוג שלפתי את התשובה המלומדת – ירוק! על כל פנים, צלחתי את המבחנים ושוב הייתי הבעלים הגאה של רשיון נהיגה.

מאז אני בדרכים. בעיקר מאחורי ההגה של וואן המתנחלים האוטומטי, התכול והחבוט שלי. בנסיעות שטח פרועות בין הסופר לחוגים. לא מתה על נהיגה, בעצם כן, אבל בעיקר בלי ילדים, על כבישים ריקים ועם מוזיקה בפול ווליום וחלונות סגורים. צורחת את השירים ומרגישה את החופש בעצמות.

רק שג’יפ?! מה לי ולג’יפ ועוד עם גיר ידני?! כי בג’יפ יש שני סוגים של נהגים; כאלו שלא יודעים מה לעשות, אז הם קוראים את ספר ההדרכה מראשיתו ועד אין קץ ונעשים ממש מבינים וכאלו שעולים עליו ויאללה נוסעים. ויש אותי. זה לא שלא הייתי רוצה לקרוא את ספר ההדרכה, אבל יש לי בעיה עם מינוחים כמו גל הארכובה…

בדיל הזה של המלכה הכל כלול, כולל הג’יפ וגיר ידני. נו, טיפה מהלך עלי אימים. כי יש כאלו שיתישבו בנינוחות מאחורי ההגה ויצלחו כל מהמורה או תל תלול ויש אותי; סביר שאשקע בכל ביצת חול טובענית או אתנדנד עם שני גלגלים באוויר מעל פי התהום. תוהה ביני לבין עצמי האם אוכל לסכנה או אוכל אבק מאחור עם פנצ’ר בשני גלגלים?

אז מצד אחד החלק הכי מסעיר במסע מבחינתי, הוא הנסיעה במרחבים הפתוחים (ומוזיקה בפול ווליום ובלי ילדים) מאידך הג’יפ והגיר הידני – שם יושבת לי כל החרדה. קצת מבוהלת אבל בעיקר מאותגרת. מצד שלישי – אני גרה בתל אביב ונלחמת בעיקר מול רכבי שטח אימתנים על פיסת חניה ובחניה – אני מלכה!!!

המיונים למלכת המדבר נפתחים. כל הפרטים בלינק http://www.malka-net.co.il/

הכרות והדרכה לנהיגה בג’יפ נערכת עוד לפני היציאה למסע.

עוד מהבלוג של aunt petunia

תצוגה מקדימה

אני הילדה הלא רצויה

נולדתי בראשיתו של קיץ זוהר במיוחד. לכאורה היו שם כל התנאים לילדות מאושרת. הריון קליל, לידה קצרצרה,בת יחידה, נכדה יחידה, תינוקת עגולה עם פלומת בלונד ענוגה ועיני ים כחול....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

ילדים גנובים

הפוסט הזה בוער בי ימים ארוכים. מהססת אם לכתוב כי אני בצד של החסויים, אבל די. לא שותקת יותר, אז בואו נדבר על ילדים חטופים. פעם אחת יותר מידי קראתי היום פוסט נוגה וקורע לב על...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לראות את סבלו של האחר

ביום חמישי, רגע לפני הסופה, שלחתי שליח עם סיר לגינת לוינסקי. אני שמחתי שנחסכה ממני הנסיעה לדרום הרחוק, השליח שמח לגלות לראשונה את הפינה הזו שבה מתרכזים בני אדם ועושים טוב....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה