הבלוג של עדי מורן קיבא בשביל החלומות - אימון אישי ועסקי

עצמאימא

הי, אני עדי נשואה לעודד ואמא לשלושה (יובל, עומר וארבל). אם הייתם אומרים לי שאי פעם אהיה עצמאית, הייתי אומרת שאתם כנראה לא לגמרי אפויים... .והנה, כבר 6 שנים שאני עצמאית. ולפני שנהייתי עצמאית, הייתי אמא וזו כנראה גם הסיבה... +עוד

הי, אני עדי נשואה לעודד ואמא לשלושה (יובל, עומר וארבל). אם הייתם אומרים לי שאי פעם אהיה עצמאית, הייתי אומרת שאתם כנראה לא לגמרי אפויים... .והנה, כבר 6 שנים שאני עצמאית. ולפני שנהייתי עצמאית, הייתי אמא וזו כנראה גם הסיבה להיות עצמאית :-) מזמינה אתכם לעקוב, וללמוד קצת יותר על עלי, על העצמאות ועל האמא שאני.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מיוני 2018

מי את ועל מה את חולמת ומה הקשר ללני קרביץ?

12/07/2018

שרועה על הספה ומסתכלת החוצה על ניצני יערת הדבש שנעים ברוח.
כן, אמצע יולי ויש אוויר נעים שנכנס מבעד לחלון הגדול של המרפסת ואני חושבת לעצמי מה עוד חסר לי בחיים. סך הכל די ברת מזל, יש לי בית (טוב חלק ממנו בשותפות עם הבנק), אני עוסקת במשהו שממלא אותי ומספק אותי, אני אחראית על הזמן של עצמי, אמא נוכחת לילדים שלי (לפחות משתדלת להיות), יש לי בן זוג אוהב ומפרגן, משפחה תומכת, מעגלי חברים וחברות מסביב.

רגע, ואולי לא חסר? ואם לא חסר, מה זה אומר? שאין לי חלומות?
איך יכול להיות שאין לי חלומות? הרי זו העשיה היומיומית שלי, לאפשר לנשים לצעוד בשביל החלומות שלהן, למצוא את מה שהן צריכות בשביל החלומות שלהן.
הנשימה נעצרת.

נסתרות הן דרכי המוח כשפתאום נזכרתי בפגישה עם הקוסמת האישית שלי. “את ברת מזל” היא אמרה לי לפני כחודש כשישבנו למעלה על הגג. “את צריכה כל הזמן להזכיר לעצמך שניחנת בכוחות שאין להרבה נשים. כל מה שאת רוצה את מגשימה”.
אולי זה רק נדמה לי שאין לי חלומות? ואולי “חלום” היא מילה גדולה מדי… אז אם רק אפשט אותה ואוריד אותה יותר לקרקע אוכל לחיות איתה בשלום?
כי הרי זה בדיוק כמו שוולט דיסני אמר וכתבתי בפוסט קודם – “אם אפשר לחלום את זה, אפשר לעשות את זה”.
עוצמת את העיניים.

חולמת - סלונה

מה אני רוצה? מה אני רוצה? מה אני רוצה?

אני רוצה לעמוד על במה ולספר לנשים על הדרך שלי. על הדרך שעשיתי. על איך השתחררתי מכבלי השיפוטיות ואיך במקום לנפץ את תקרת הזכוכית העלמתי אותה. כי תקרת הזכוכית היא ביטוי כל כך ארכאי בעיני. אני מאמינה שאנחנו חיות בעולם שהכל בו אפשרי, שהנגישות למשאבים היא כל כך גבוהה שאנחנו רק צריכות להאמין שזה אפשרי ולבקש. זה יגיע.

להנגיש לנשים שלא יכולות להגיע לתהליך אימון מלא את הכלים לייצר שינוי בחיים שלהן, לתת להן ולו במעט מהדרייב שמניע את החיים שלי.
להוציא את ה”לא”, את ה”בלתי אפשרי” מהלקסיקון האישי שלהן.

רגע רגע, כשזה מתחיל זה לא נגמר!

עיצוב: עידית משיח גבריאל

יש לי עוד חלום. שקשור דווקא בכובע המקצועי השני שלי. אני רוצה להגיע לניו יורק. לא בשביל טיול ככה סתם אלא להקים שם עסק.
להביא את הבשורה של שפת התינוקות דאנסטן וללמד את האימהות האמריקאיות וגם את הישראליות ששם את הקסם הזה. כי הקסם הזה מייצר חיבור אחר עם התינוק/ת שלהן. כי זה מאפשר לתינוקות לקבל את המענה המדוייק לצרכים שלהן. לפתוח ערוץ תקשורת מיוחד, להתחבר לאמא טבע שהן.
להראות להן שיש הורות אחרת, פחות כיאוטית, יותר מאפשרת ונינוחה שתאפשר להן לסמוך על עצמן ועל הבייבי שלהן.

זהו. קמתי מהספה. מהיום אני מגשימה חלומות!

embedded by Embedded Video

תודה ל#דיגיטליות_בעסקים שאיפשרו גם לי לחלום

 

עוד מהבלוג של עדי מורן קיבא בשביל החלומות - אימון אישי ועסקי

תצוגה מקדימה

If it was meant to be...

תכל'ס... לא הייתי אמורה להיות פה או אולי בעצם כן? לפני כמה שבועות נפתחה ההרשמה למחזור הרביעי של קורס דיגיטלות בעסקים. מיד לאחר שסיימתי למלא את הטופס, פתחתי את היומן בנייד...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

פוטנציאל לא ממומש

השבוע ישבתי עם לקוחה וניסינו לחשוב מה היחודיות שלה בעסק. השנים שאני מלווה נשים בתהליכי אימון אישיים או בתהליכי יעוץ עסקיים לימדו אותי שיש משהו מהסיפור האישי ששזור בתוך העשייה העסקית שלהן. הנרטיב הזה הוא זה שמהווה את...

תגובות

פורסם לפני 6 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה