הבלוג של atara

atarab

פלנר אסטרטגי. מתמחה בזהות תאגידית ומיתוג. והטמעתו בארגון וסביבתו. או במלים אחרות - למה המקום הזה שקוראים לו 'העולם', צריך אותך ודווקא אותך.

עדכונים:

פוסטים: 55

החל ממרץ 2013

ליקטנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על חתונת השנה, שתרתק יותר ממיליארד בני אדם בכל העולם למסך. כן, מייגן מרקל והנסיך הארי יתחתנו ואין דבר שיעצור אותם, כולל אחיה למחצה של הכלה

07/05/2018

אליזבת, המלכה, שירדה מהסולם ושחררה את הזוג המאורס לחיות בחטא ולמלא משימות ממלכתיות רשמיות.

בית הספר לגינונים ונימוסים. מייגן מרקל עדיין חוששת לאכזב את המלכה בכך שהיא תעשה צעד לא מחושב, אמריקאי והמוני מדי, במקום שבו הפרוטוקול מסמן לנו להתנהג-  על פי הפרוטוקול. לאחרונה הנסיכה המיועדת עוברת סדרת חינוך מזורזת כדי ליישר קו.

ג‘ורג’ צ’אפל – הכנסייה בה תתקיים החתונה (קפלת ג’ורג’ הקדוש) ואם זה מרתק אתכם אז ג’אסטין וולבי, הארכיבישופ של קנטרבורי, יהיה זה שישיא את בני הזוג.

דוריה רגלנד. אימה של מייגן, שהיא מורה ליוגה, תגיע לממלכה ותשתתף בחתונה. היא תיסע עם הכלה במכונית עד לכנסייה. וגם: דונאלד טראמפ, שלא הוזמן לחתונה.

הארי. זו גם החתונה שלו, למרות שכולנו יודעים שחתונה זה ”רק של כלות”. הנסיך הג’ינג’י ילבש כנראה מדים ייצוגיים של הצבא המלכותי על כל הדרגות והעיטורים שלו.

ורדים לבנים. זה היה הפרח האהוב על הנסיכה דיאנה – והם יהיו נוכחים בסידורי הפרחים ובזר הכלה ביום חתונתה. וגם ויקטוריה. כל זר כלה מאז ויקטוריה, כלל לפחות פרח הדס בודד אחד ומייגן מתכוונת להמשיך את המסורת.

מייגן והנסיך הארי צילום:  Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images

זהב. ההזמנות הוטבעו בזהב טהור אבל גם עם דיו אמריקאי, כדי לסמל את עובדת היותה של מייגן ‘מהגרת’ ואת מיזוג הגלויות של הזוג הנישא.

חיילים. יותר מ-250 חיילים מהכוחות המזוינים יבצעו נוהלי טקס בחתונה.

טייבל טוק (Table Talk) היא חברת הקייטרינג שנבחרה להכין את הכיבוד בחתונה.

יורק קוטג’. זהו ארמונון קטן ששייך לנכסי הכתר. מתנה צנועה מהמלכה לזוג הטרי. ככה זה כשאתה שייך למשפחת וינדזור, אתה מקבל ביס מהנדל”ן המלכותי. את הסיפולוקס תקנו בעצמכם, ילדים.

כללי הפרוטוקול. כידוע, מייגן שוברת מוסכמות ומרוב שניפצה כל נורמה אפשרית, התחלנו קצת להשתעמם כי גם אם היא תחליט להרים שוט וודקה בשידור חי אל מול מאות מיליונים, זה כבר לא יפתיע אותנו וחבל, כי מרוב מרדנות אלמנט ההפתעה נשחק.

לימון. עוגת החתונה תכלול רכיב לימוני מרכזי. וגם: לובומירסקי אלכסיי (צלם אופנה מוביל), הוכרז כצלם החתונה.

מתנות. מייגן והארי ביקשו לתרום כסף לצדקה במקום שיביאו להם מתנות. צפוי עד שעמום. הם כל כך מתחסדים השניים האלה וגם מישל אובמה בסוף לא תגיע עם בעלה. כי לא רוצים שם לערבב שמחה בפוליטיקה.

מייגן מרקל והנסיך הארי צילום:Eddie Mulholland - WPA Pool/Getty Images

נאום. באופן יוצא דופן, בהקשר של חתונות מלכותיות, תישא הכלה נאום מלכותי וממלכתי שיצהיר על אהבתה להארי ויביע הערכה והכרת תודה למשפחתו ולכל מי שהביאה עד הלום. המשימה: לספור כמה פעמים היא תגיד את המלים Amazing, awesome, excited, delighted וכן הלאה.

סמנתה גראנט, אחותה למחצה של מייגן, מתקשה לבלוע את צפרדע החתונה המאוד מושכת תשומת לב של אחותה, והיא עושה הרבה רעש סביב זה למרות שלאחרונה היא משמיעה קולות של פיוס סביב הנושא.

עטרה או טיארה, באנגלית, שמייגן תענוד לראשה. דיון שלם מתנהל ברשת על איזו עטרה תשאל הכלה ממצבור תכשיטי הכתר. את עטרת ספנסר או את טיארת ה-lover’s knot, שעוצבה עבור המלכה מרי בשנת 1914? יש האומרים שהיא תעשה מחווה לדיאנה ותענוד את טיארת “ספנסר” גם מהסיבה שכלה תמיד צריכה ללבוש “משהו ישן, משהו חדש, משהו מושאל ומשהו כחול” וטיארת ספנסר תשב על הפריט המושאל. ויש שאומרים שדווקא את ה-lover’s knot כי גם קייט אוהדת אותה וענידתה תכניס את מייגן לשבט המלוכה. המצקצקים טוענים שבגלל שמייגן שוברת מסגרות יתכן שדווקא לא תענוד טיארה בכלל.

פיליפה קראדוק היא זו שתסדר את הפרחים בחתונה ולאחר הטקס יחולקו הפרחים למוסדות צדקה. גם פיפה מידלטון, אחותה הקטנה של הדוכסית קייט, תגיע עם בעלה הטרי והמאוד עשיר.

צדפות. יוגשו לצד עוד מעדנים וקינוחים בחתונה. כשר זה לא עומד להיות.

קייט כמובן, מידלטון. שהיא גם מישהי ללמוד ממנה דוגמה ומופת וגם מישהי להתמרד בה ולהתחרות בה. כולנו קצת מחכים למשבר הראשון בין השתיים וגם קלייר פטאק בעלת מאפיה בלונדון, שנבחרה לאפות את עוגת החתונה של מייגן והארי. וכמובן , קיימברידג’, שוויליאם, אחיו של הארי, הוא הדוכס של מחוז זה, וגם זה שיהיה השושבין של הארי.

ראלף ורוסו, צמד המעצבים שיעצבו, ככל הנראה, את השמלה הראשית של מייגן. לא זו בלבד שהשמלה תעלה 100,000 לי”ש, ולא רק שזוג המעצבים עומד בשורה הראשונה של מעצבי האופנה העילית בבריטניה, ישנה קריצה בכך ששניהם מהגרים ש’עשו את זה’ בבריטניה. נו, אז ברור שמייגן תרצה לקדם את זה.

שושבינה. בניגוד למנהג האמריקאי, מייגן לא תכלול שושבינה בחתונתה. חלק אומרים כי הסיבה היא החשש שלה לקפח את מי שלא תיבחר להיות שושבינה מחברותיה, חלק אומרים שהמסורת הבריטית שוללת שושבינה ואילו ילדים קטנים (כמו צ’רלוט וג’ורג’ ועוד, ישמשו כנערי הכלה ויפזרו פרחים לאורך דרכה). וגם שירן. אד שירן הזמר הכה נחשב, שהוזמן לחתונה ויופיע כנראה עם ארוסתו. קרוב לוודאי שהכלל המלכותי no ring no bring יתבטל בחתונה של מייגן לאור ההקלות ברגולציה. להזכירנו, בחתונה של פיפה מייגן התחבאה מייגן מהעיתונאים ומהצלמים כי עוד לא הייתה מאורסת להארי בתקופה ההיא.

תשעה עשר במאי. תרשמו ביומן ותעשו תזכורת: זהו תאריך החתונה. תתחילו לעשות תסרוקת ניסיון. וגם – תרזה מיי, ראש ממשלת בריטניה, שלא הוזמנה לחתונה. וגם תומאס מרקל, אביה ההולנדי של הכלה, שיהיה מי שיצעד אתה בכניסה ויגיש אותה לנסיך בטקס הנישואין.

 

עוד מהבלוג של atara

הסיפור כאריזה של מידע

אחרי הרבה מלים, אסטרטגיות ובריפים הנחתי את העט. העט הוירטואלית כי מזמן זו כבר לא עט אלא מקלדת מתקתקת. וחשבתי עד כמה הסיפור הזה שאנחנו קוראים לו "נרטיב" כדי שהוא יישמע יותר מקצועי ופחות אינטואיטיבי, הוא למעשה התרמיל הטוב...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

התמכרות לאלימות יש דבר כזה

יש דבר כזה... במאמר מטלטל שפורסם ב ynet בדצמבר האחרון, מדבר פרופ’ זאב מעוז על כך שמדינת ישראל מכורה לאלימות. במאמר שסוקר את הטריגר לכל מערכות ישראל, מראה מעוז כי יותר מכל אומה...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

כשהתלמיד מוכן, המורה יופיע

ברור מדי לקבוע עובדה כי ההורים הם אלה שמשפיעים עלינו. השאלה המעניינת היא מיהם האנשים הנוספים שעשו כן, ובזכות מה נקנתה השפעתם עלינו. כשאני מסתכלת על חיי, מתבהרות לי תביעות אצבעותיהם של אנשים שיצרו צריבה משמעותית בליבי....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה