הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

חודש תשרי הוא זמן הולדה בפועל, בו אנו מקבלים כלים וכוחות לעשות צעדים המשפיעים לטובה על כל השנה כולה. כוחות אלו בעלי יכולת להילחם בנו ולקטרג עלינו, ומכאן נקרא ראש השנה גם כ”יום הדין”, וזאת משום שהטוב והברכה רוצים להיכנס אלינו . . .

07/09/2010

כ”ה באלול יום בריאת העולם ובראש השנה א’ בתשרי נברא האדם. לתאריך זה משמעות עצומה ואדירה. ביום זה מקבל האדם את כוח החיים, את הברכה ואת העוצמה האנושית, וזהו ערב ראש השנה.

מכאן ניתן ללמוד שעדיף, רצוי ואף מומלץ לחגוג יום הולדת בתאריך עברי יותר מאשר בתאריך לועזי, וזאת משום התגלות אור גדול וכוח עצום המחובר לשורש הבריאה והיצירה. ומעצם התגלות האור הגדול והכוח, לבעל החגיגה יש את היכולת והאפשרות להתחבר לאנרגיה שבתאריך העברי ולברך אחרים, ומכוח זה יביא להתגשמות הברכה.

בחודש תשרי קיבל האדם כוח ועוצמה רבים. עד כדי שבכוחו להשפיע ולחולל שינויים. חג ראש השנה הוא חלון הזדמנות ומתנה ענקית לאדם. בעולמות של מעלה ישנן מספר עולמות ואנו נמצאים בעולם עשייה, שהוא העולם הנמוך יחסית לממדים ולעולמות הגבוהים יותר, אך לעשייתנו אנו יש כוחות ויכולות להשפיע גם על העולמות העליונים והגבוהים יותר.

חודש תשרי הוא זמן הולדה בפועל, בו אנו מקבלים כלים וכוחות לעשות צעדים המשפיעים לטובה על כל השנה כולה. כוחות אלו בעלי יכולת להילחם בנו ולקטרג עלינו, ומכאן נקרא ראש השנה גם כ”יום הדין”, וזאת משום שהטוב והברכה רוצים להיכנס אלינו, והרע והקללה גם רוצים להיכנס ולהפריע ע”י חסימת האור החיוב ואז מתחולל קרב בין הכוחות. לכן בזמן שנערכת מלחמת כוחות רוחנית חשובה זו, חשוב שנעמוד איתנים ונשתול זרעים חיוביים למען נקטוף במהלך השנה את הפירות החיוביים.

עוד בראש השנה נקבע מצבו של האדם בכל התחומים כמו: מצב בריאותי, כלכלי, הרחבת משפחה וכדומה. חשוב שהאדם יהיה בשמחה וימנע ממריבות וכעסים, וינהג בדרכי נועם וענווה. כך יקפיד שהזרעים אותם זורע ופירותיהם ישפיעו בתוצאותיהם לחיוב לכל השנה כולה. יש לציין כי השטן – הסיטרא אחרא, יעשה כל אשר ביכולתו לגרום לאדם לסטות מדרך הטוב ויביאו לידי כעס ורוגז, וזאת כדי למנוע ממנו בנייה חיובית ויגרום לו לאבד את הזכות לחיים מאושרים ולשנה טובה ומתוקה.

המחשבות, המילים והמעשים של כל אחד מאיתנו בחודש תשרי, ישפיעו באופן משמעותי עד כדי הכרעה על ההצלחות בשנה החדשה. זו גם הסיבה שכבר מתחילת השנה ישנו רצף של חגים שחג “רודף” חג, וזאת על מנת שנקבל כלים והזדמנויות לברוא לעצמנו שנה טובה הרבה יותר מקודמתה.

כאמור בראש השנה א’ בתשרי נברא האדם, וכידוע בכל אדם חלקת אלוקים הקטנה. יש בו באדם את אותו ניצוץ אלוקי ולנו היכולת לברוא, ליצור, ליזום ולהשפיע. לנו יכולת הבחירה אם ללכת בדרך טוב והישר או בדרך רשעים חס ושלום ותוצאותיה הרות אסון ה’ ישמור.

בואו נפרד מהשנה החולפת בהודיה לבורא, ונקבל את השנה החדשה ברצון וכוונה חיוביים, וללכת בדרכי הטוב ולתת לאור החיובי להנחות אותנ,ו ושיאיר את צעדינו למען מעשינו הטובים יביאו לנו שנה טובה וברוכה, בשפע צמיחה והעצמה לחיים טובים ומאושרים.

שנת תשע”א תהיה שנה טובה יותר מקודמתה,

שנת בריאות, אהבה, צמיחה, יצירתיות והצלחה,

שנה של שינויים חיוביים ושפע אינסופי,

שנה טובה ומתוקה מדבש,

חג שמח


עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה