הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

זוכרים את הסדרה המצוירת פינוקיו? מה בעצם אנחנו לומדים מזה? עכשיו בטח אתם שואלים איך? תרדו מהחוטים כדברי השיר והיו אמיתיים עם עצמכם, תאהבו את חייכם ואת שיש לכם וגם את מה שאין, מתוך אנרגיית האהבה דלת השפע תפתח כבמטה קסמים ותקבלו מבוקשיכם מהר יותר משחשבתם או ציפיתם.

07/09/2010

זוכרים את הסדרה המצוירת פינוקיו?

מי מאיתנו לא גדל עליה בעיקר בימי החופש הגדול, כל בוקר פרק נוסף בסדרה על ילד העץ שסבא ג’פטו הכין לעצמו כדי שלא יהיה לבד. לסבא ג’פטו היה רעיון מבריק שבא מתוך רצון, תשוקה גדולה שבאה מתוך ייאוש ומיאוס בבדידות. מתוך כך גברו עליו תשוקתו ורצונו לחברה, וכך הגיע רעיון הכנת בובת עץ. מתוך רצונו העז של סבא ג’פטו, בובת העץ שהכין הפכה עם הזמן לילד אמיתי לכאורה. וכך, סבא ג’פטו מיגר וניגמל מהבדידות שהיה שרוי בה, וחייו התמלאו בתוכן שהביא לו אושר. פתאום הייתה לו סיבה לקום בבוקר, להכין אוכל, לצאת לעבודה וכיוב’.

מה בעצם אנחנו לומדים מזה?

אומנם מדובר בדמויות מצוירות שהונפשו, אך יש כאן מסר חשוב מאוד שאומר: אם את או אתה רוצים משהו מאוד מאוד, שכרגע אין לכם אותו ואתם כל כך רוצים שיהיה לכם, אתם יכולים להשיג אותו. ואם את או אתה רוצים לשנות מצב מסוים בו אתם נמצאים כרגע ואתם משתוקקים לשנות אותו, להכניס קצת צבע לחיים, תוכן אושר, שמחה, אהבה, כסף וכל דבר אחר שאתם רוצים באמת, אז אתם יכולים לעשות את השינוי המיוחל.

עכשיו בטח אתם שואלים איך?

זה השלב הכי פשוט שעל פניו נראה לכולם הכי קשה, מפחיד ומסובך. קחו דף נייר וחלקו אותו לשניים, חלק אחד תכתבו את החיים שלכם כיום, ובחלק השני תכתבו את החיים שאתם רוצים לחיות, אבל תכתבו את זה בלשון הווה, כאילו ואתם כבר חיים את החיים האלה שאתם מאוד רוצים.

ובבקשה, אל תתעכבו על ניסוחים יפים וכו’, תכתבו את שעולה לכם, תוציאו מהלב את אשר אתם רוצים באמת, גם אם זה נראה לכם כביכול בלתי אפשרי, תכתבו הכל בלי לחסוך. אחר כך אתם תראו איך כן אתם יכולים להכניס שינויים בחייכם ולחיות את החיים שאתם רוצים. תוך כדי הכתיבה יעלו לכם דברים שלא הבחנת בהם קודם לכן, ואפילו תשובות.

תרדו מהחוטים כדברי השיר והיו אמיתיים עם עצמכם, תאהבו את חיכם ואת שיש לכם וגם את מה שאין, מתוך אנרגיית האהבה דלת השפע תפתח כבמטה קסמים ותקבלו מבוקשיכם מהר יותר משחשבתם או ציפיתם.

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה