הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

סרטי אהבה, חיבוק, נשיקה רומנטיקה יפה, מוסיקת רקע מרגשת ונופים עוצרי נשימה, ואיך שנגמר הסרט “נוחתים” למציאות, לשגרה המונוטונית ומתרפקים על תמונות מהסרט שעוד נשארו בראש עם צביטה בלב, למה?!

24/08/2010

אנשים מתרגשים מסרטי אהבה, חיבוק, נשיקה רומנטיקה יפה, מוסיקת רקע מרגשת ונופים עוצרי נשימה, ואיך שנגמר הסרט “נוחתים” למציאות, לשגרה המונוטונית ומתרפקים על תמונות מהסרט שעוד נשארו בראש עם צביטה בלב.

החיים הם סרט אחד ארוך, מדוע שלא תביימו את חייכם כמו שהייתם רוצים לחיות אותם? כן היו הבימאים, המפיקים והכי כייף השחקנים הראשיים של הסרט שלכם. זה אפשרי וזה קל לשחק בסרט של עצמכם. אתם עושים זאת יום יום בלי לשים לב, אבל לפעמים אתם בתפקיד הניצב או הראשי כקורבנות, כמסכנים, כמצליחנים, כאוהבים וכו. קחו את תפקיד חייכם לידיים והיו אחראים על התסריט וביימו כפי שהינכם רוצים להיראות הכי טוב על המסך בתפקיד הראשי של המצליחן והמאהב הרומנטי וכל יתר הדברים שאתם רוצים להיות ושיהיה לכם.

המשפט החיים זו במה ואנחנו השחקנים איננו סתם משפט, אלא הוא חזק מאוד ואמיתי. החיים הינם הולוגרמה ענקית אותה ניתן להחליף ולשנות ולקפוץ מתפקיד אחד לאחר כפי שכל אחד רוצה. הלא גם כך יש מי שמשחק אותה ביומיום ע”י שקרים פה ושם, בהצגות של “אני חולה”, “אני לא מרגיש טוב”, יש את הבוגדים שחיים חיים כפולים שמשחקים את הבעל או האישה הכי מסורים, טובים, מפנקים ואוהבים ותגידו לי אתם, זה לא סרט?! . . . זה סרט יותר מסרט שבקולנוע.

אז אם כבר אתם חיים בסרט, מה דעתכם לפחות לחיות בסרט טוב עם ערך מוסף, עם אהבה, רומנטיקה, חיי שפע עם משפחה חמה ואוהבת, זוגיות נפלאה, קריירה מזהירה, בית כמו שרוצים, רכב חלומות וכל מה שתרצו? הרי אם הבנו שהחיים הם סרט ויש מי מבניכם שאומרים זאת בקול, אז מדוע לא לחיות בסרט כמו שרוצים ממש? מדוע לא להוציא זאת מהדיבור אל הפועל? הרי עושים זאת כבר גם כך אז מה דעתכם לנסות?

קחו דף ועט או הקלידו לא משנה כל אחד מה שעולה בידו, וכתבו את תסריט חייכם בדיוק כפי שהייתם רוצים לחיות אותם ביומיום. תנו לדמיון שלכם לנסוק, תנו לעצמכם להיות בתפקיד הראשי של חייכם, אפשרו לעצמכם להגשים חלומות. וזכרו שככל שהתסריט שלכם יהיה מגוון וססגוני בלי הנחות, זה גם מה שתקבלו הולוגרמה של חייכם האמיתיים לכאורה. כשאתם כותבים את תסריט חייכם, כנסו לסצנות, לתמונות שעולות לכם בראש. דמיינו את המצבים שתהיו בהם, הרגישו אותם וחיו אותם כאילו וכבר אתם משחקים את התפקיד. מעצם הכתיבה אתם תרגישו רטט בגוף, תרגישו הנאה והתרגשות בדיוק כמו בסרט קולנוע, חוויה מדהימה כשלעצמה.

זהו זה, יצרת את חייכם. כן בראתם את מציאות חייכם שאתם רוצים לחיות על באמת. איזה כיף, איזו הרגשה, תודו שזה מרגיש נפלא לחוש את ההצלחה, את האהבה, את הניצחון ולחייך כל הדרך אל הבנק כדי למשוך כסף מחשבונכם שנמצא בפלוס בסכום גדול, במקום במינוס אליו הייתם רגילים רק אתמול. איזה אושר, איזו שמחה לחיות ולהרגיש את החיים רוקמים עור וגידים בהווייתכם.

יקרים, מה שעשיתם זה עתה בכתיבת תסריט חייכם, זו כתיבה יוצרת. זהו תרגיל מדהים ועוצמתי בלשחק בכאילו, אך מתוך הכאילו נולד הדבר שהינכם כמהים לו, ולא ידעתם איך להשיג. הנה קיבלתם מפתח ליצור שפע והגשמת כל אשר תרצו בחייכם. סוף לתירוצים וסוף לחיים ריקים ואומללים, לא עוד קורבנות ומפסידנים, כן למנצחים ולעשירים, לאוהבים ונאהבים. זהו זה, לכו ושחקו את חייכם אתם יכולים, וכעת אתם יודעים איך, אז שחקו אותה הבמה כולה שלכם.

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה