הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

גם היום בני האדם כאלה, ועוד הפכנו את זה למשהו מסתורי וקסום. מה קרה לנו? שמא משהו ישתנה במצב הקיים? . . .

08/08/2010

האם יש גמדים ופיות? האם הם אכן קיימים או שזאת המצאת האדם כתוצאה מחלומות בהקיץ שמא משהו ישתנה במצב הקיים?. . . מה קרה לנו בני האדם שחפצים כל כך שמלאכתנו תיעשה על ידי אחרים?. . . ועוד הפכנו את זה למשהו מסתורי וקסום.

אומרים שירדנו בכוחותינו הרוחניים מדורנו הקודם, או כמו שנאמר: “מדור לדור ה’ ישמור”, אולי יש בזה משהו?! . . . הרי ידוע שבני ישראל היו רוחניים מאוד עד כדי שיכלו לראות את צבעי הקולות שבמעמד הר סיני. ועוד בזמן שקיבלו את מזונם המן שירד מהשמיים, כל מי שהיה חיובי אותו מן שאכלו כל יום היה לו טעם אחר מיום האתמול. הייתה להם עוצמה רוחנית ויכולת לברוא את מציאות חייהם. היה להם הכול ויחד עם זאת לא היה להם כלום. הם השתמשו בראייתם באופק צר במקום בראייה רחבה.

היה להם קל יותר לבכות על מר גורלם מאשר לראות את כוחם והפוטנציאל הטמון בהם על ידי חשיבה וראייה רוחנית וחיובית. גם היום בני האדם כאלה ועוד בעידן של ימנו, הראייה הרוחנית נחשבת “לנדירה” והיא כביכול נחלת יחידי סגולה. אין כך הדבר, שכן לכל אחד ואחת יש את חלקת אלוקים הקטנה וכל אחד יכול לפתח כישור זה. אז כן, ישנן פיות וישנם מלאכים והם נמצאים בכל אחד מאיתנו. ויש ביכולתנו לעשות קסמים והכול טמון ברמת הרצון ועוצמת המחשבה והרגש שלנו. היום קוראים לזה “הסוד”, רק שהסוד הוא לא כל כך סוד, כי גלוי וידוע הוא עוד מלפני 5,000 שנה ויותר.

היו הגמדים והפיות של עצמכם, העירו אותם מהתרדמת ותנו להם מקום לבטא עצמם על ידי הגשמת בקשותיכם, חלומותיכם וכל אשר הינכם רוצים. בני האדם הינם מגנט המושך דברים שעליהם הם חושבים, לכל מחשבה יש תדר, מחשבות שולחות אנרגיה מגנטית ומושכות חזרה אנרגיה תואמת.

מחשבה = תדר שמלווה ברגשות חזקים טובים או רעים המאיץ את תהליך היצירה. אתם יכולים להתחיל להרגיש את הדברים שאתם רוצים אפילו אם הם לא שם ממש ברגע זה. הדבר שעליו אתם מתמקדים עם מחשבה ורגש הוא מה שתמשכו לתוך החוויה שלכם, שנו את מודעותכם. מה שאתם חושבים, מרגישים ומה שמתגשם, תמיד תואם ללא יוצא מהכלל. אתם יוצרים את חייכם בזמן שאתם מתקדמים. אתם יכולים לשנות את הרגשתכם מיידית אם תחשבו על משהו שמח, או תיזכרו בחוויה משמחת. זיכרו שבתוככם נמצאים גמדים ופיות שתמיד יהיו מוכנים למלא כל בקשה שלכם אם רק תרצו בה באמת.

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה