הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

בני האדם “אוהבים” שאומרים לנו מה לעשות ואיך, ולכן גם אנו “מגדילים” לעשות ופונים אל ידוענים כאלה ואחרים בכל מיני דרכים וצורות עם שאלות כמו: מה לעשות? מה יהיה? איך יהיה? כמה? למה? ועוד כהנה וכהנה אין סוף שאלות עם רצון להכוונה והנחיה, במקום לעצור ולאפשר . . .

15/12/2011

כמו שעולים כיתה בבית הספר, כך אנו גם עולים כיתה ועוברים שלב בחיים בשינוי תדר – אנרגיה. היום, דווקא היום יותר מתמיד כשאנחנו קרבים בצעדי ענק לקראת שנת 2012, שזוהי שנה מאוד משמעותית לכל אחת ואחד מאיתנו כאן בישראל ובעולם כולו, שלא לדבר על כדור הארץ בכללותו.

כאן ועכשיו זו ההזדמנות הכי טובה לך, לכם, לי ולכל האנושות כולה, להבין את סיבות כל שקורה לכל אחת ואחד מאיתנו במסע חיינו ולתקן. לא! אין יותר התחכמויות, משיכת זמן והתחמקויות ממה שיש וצריך לעשות. האמינו לי שאין טעם לנסות להימלט מכך כמו בעבר, היום כבר אי אפשר לברוח מזה וחייבים לעמוד מול מה שצריך בגבורה ולהתמודד.

גם אם זה קשה לכאורה, זה עניין של תפישה וזוויות ראיה ולכן יש לשנות פרדיגמות – דפוסי חשיבה, דיבור, הרגשה והתנהגות וכל אדם ואדם אינדיבידואלי. ויחד עם זאת בכל אחת ואחד מאיתנו יש את הכוח והיכולת להתעלות על עצמנו ולהתגבר בהתמודדות תהיה אשר תהיה, וזכרו כי אבינו שממעל לעולם לא יעמיד אדם במצב שלא יוכל לעבור אותו בהצלחה, אחרת מה הטעם בכך?!

עכשיו יש לנו את ההזדמנות להבין שבמחזור חיינו, אנחנו חווים מחדש חיים מהעבר – גלגולים קודמים, וזאת כדי שנשיג משהו ייחודי על ידי הכרת הכוחות שטמונים בכל אחת ואחד מאיתנו ולחיות את ההווה למען החופש. וזאת משום שהחופש תלוי ביכולת שלנו להגיב ולקחת אחריות. מי שלא יגיב וייקח אחריות, ילכד בתוך סבך שלעולם לא יצליח לצאת ממנו.

לכן חוזרים ואומרים שוב, ושוב, קחו אחריות והתחברו עם עצמכם בשלמות, היו מודעים לאני שלכם והיו תמיד בשמחה, ולא בעצבות והתמודדו עם מה שעל כל אחת ואחד מכם להתמודד. במילים אחרות זה לסגור חשבון עם חובות קודמים שעדיין נשארו פתוחים, כי לא לקחתם אחריות מתוך בחירה חופשית שהתאימה לאותו רגע שבאותה סיטואציה של מסע חיים קודם. והיום אין יותר אפשרות להתחמק ולברוח מהתשלום, אלא רק על ידי פריעת החוב בעשייה שנקראת – תיקון הלכה למעשה.

ועוד דבר נוסף, יהיו מי מבנינו שיחפשו תשובות לשאלות, ולא תמיד יקבלו וימצאו תגובה ומענה וזאת בשל התקופה בה אנו נמצאים. זה לא שלא רוצים לסייע בעדנו מתוך כוונה רעה חלילה, ממש לא כך הוא המצב, אלא רוצים ללמד אותנו שעד היום, עד לרגע זה ממש בעוד הינכם קוראים שורות אילו, אנחנו כולנו נמצאים בשליטה מוחית עד כדי קלות הדעת.

כלומר שכל אחת ואחד מאיתנו בני האדם “אוהבים” שאומרים לנו מה לעשות ואיך, ולכן גם אנו “מגדילים” לעשות ופונים אל ידוענים כאלה ואחרים בכל מיני דרכים וצורות עם שאלות כמו: מה לעשות? מה יהיה? איך יהיה? כמה? למה? ועוד כהנה וכהנה אין סוף שאלות עם רצון להכוונה והנחיה, במקום לעצור ולאפשר לעצמנו לבוא לידי ביטוי עם האני הגבוה שלנו המצוי בכל אחת ואחד מאיתנו, רק מעולם לא אפשרנו זאת לעצמנו.

קחו רק בחשבון שכל מה שאומרים לכם, בין אם הם אמת לאמיתה לבין אם היא מסולפת, אתם סופגים את כל שנאמר לכם וזה לוכד אתכם כמו מלכודת בחשיבה מוגבלת, מה שעוד יותר מרחיק ומונע מכם להתחבר לאני שלכם, ולהתעלות על הכל ולבוא לידי ביטוי מתוך מהותכם הכנה והאמיתית ששוכנת בתוככם עמוק בפנים, ושנקברה שם בגלל שאינכם מאפשרים לעצמכם להשתחרר מכל אותם אמונות מגבילות, פחדים, חששות ועוד.

אפשרו לעצמכם את החופש להשתחרר מכל מה שכבל ועדיין כובל אתכם מלהיות אתם, עם הכוחות והיכולות איתם נבראתם וירדתם לעולם. יש בכם הרבה מעבר למה שאתם חושבים ויכולים לתאר לעצמכם. עשו טובה לעצמכם ולנשמתכם ואפשרו לעצמכם לצאת לחופשי מכל אותם מחשבות, רגשות, אמונות מגבילות, פחדים וכל מה שגורם לכם להיתקע דום דרוך במקום וצאו לחופשי במלוא מובן ומשמעות המילה.

מספיק זמן נשמתכם הייתה כלואה בשל כל אותם מילים, מחשבות, רגשות, פחדים ועוד שמנעו מכם לחיות את חייכם במקום לשרוד אותם, וגם טרם עשיתם ומילאתם את תפקידכם במסע הנוכחי של חייכם בשל כך.

קחו אוויר ותנשמו עמוק ותירגעו, היו בשמחה ואהבה עם עצמכם ואפשרו לעצמכם פשוט להיות, ותוך כך תגלו בכם ומתוככם שקט ושלווה וזה יביא לחיבור לאני שלכם. הקשיבו לעצמכם לנשמתכם ולגופכם, הם מאותתים לכם. היו ערניים להם וצאו לחופש מתוך תגובתכם בלקיחת אחריות וממשו את ייעודכם, היעוד אותו נשמתכם לקחה על עצמה בטרם ירדה לעולם ונכנסה לגופכם הפיזי שהוא אתם כיום.

צאו למסע של גילוי העצמי שלכם, אתם תראו עולם מדהים בו אתם המלכים. הסירו כל חשש ודאגה מליבכם, ברגע שתעשו זאת ילוו אתכם מדריכים רוחניים וישויות של אור אמת ואהבה. אינכם לבד לעולם גם אם אינכם רואים ומרגישים זאת, תמיד נמצאים איתכם ומלווים אתכם היו סמוכים ובטוחים בכך.

ברכת ה’ איתכם ועליכם, ברוכים אתם וברוכים תהיו.

כל הזכויות שמורות לאסיה ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה