הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

עד כמה באמת אתם עוצרים לרגע ממחול השדים המטורף הזה של מירוץ החיים, ולוקחים נשימה ארוכה מלוא הריאות ומביטים סביבכם?

22/11/2011

לפעמים הדברים הקטנים ביותר הם הביטוי המדויק ביותר למה שצריך בחיים . . .

אנחנו כותבים, מדברים, מייעצים וכל אחד בדרכו שלו אומרים מה ואיך כדאי ו\או לא כדאי לעשות, ולהתנהג ושהכל איננו ברור ומובן מאליו. ושהחיים יקרים וכל יום הוא בחזקת מתנה גדולה ועוד ועוד, והשאלה היא האם באמת אנחנו מיישמים את ששומעים, קוראים, יודעים, מגלים ומבינים?

האם זה באמת חודר אלינו אל תוך תודעתנו ומתרגמים זאת הלכה למעשה, או שמא זה רק מרגש אותנו לאותו רגע בו קראנו, שמענו והבנו את המסר ואז המשכנו הלאה בשגרת חיינו המונוטונית כמו רובוט מהלך על שתיים, ובהינף יד הכל נשכח היה כלא היה?

שאלתם את עצמכם פעם, עד כמה אתם באמת מודעים לחיים שלכם על כל תוכנם?

עד כמה אתם באמת חיים את החיים שלכם וממצים אותם?

עד כמה אתם מתייחסים לעצמכם, לבני הזוג, לילדים, לבני המשפחה המורחבת, חברים ולסביבה שלכם?

עד כמה באמת אתם עוצרים לרגע ממחול השדים המטורף הזה של מירוץ החיים, ולוקחים נשימה ארוכה מלוא הריאות ומביטים סביבכם?

על השמיים והשמש החמימה?

על הירח שמאיר עם חבריו הנוצצים שנקראים כוכבים?

האם הקשבת, לא שמעתם אלא הקשבתם פעם במודעות לציוץ הציפורים כשיצאתם לדרככם בבוקר, או אפילו כשפתחתם את החלון שקרני השמש יכנסו ויחממו את החדר?

האם הבטתם על האנשים שאיתם אתם חיים תחת אותה קורת גג, וראיתם את היופי הפנימי שלהם ואת הדברים הטובים שהם עושים, ולא רק את מה שמפריע לכם?

האם אתם ניגשים להעיר את ילדיכם עם חיוך, חיבוק ונשיקה תוך כדי יד מלטפת את הראש ואומרים בוקר טוב באהבה רכה שגורמת להם לחייך מתוך שינה?

האם אתם מפרגנים למי שמשתקף לכם במראה כשאתם מתארגנים בין צחצוח שיניים ומקלחת?

האם, האם, והאם עוד הרבה דברים נוספים שיכולים להיות ולהוסיף, אך האם באמת אתם כנים עם עצמכם כשאתם אומרים, מרגישים, חושבים ועושים את כל מה שאת עושים?

והאם זה באמת נעשה מתוך אהבה אמיתית שלכם את עצמכם ובכלל לחיים שלכם?

הרבה חומר למחשבה נכון? אז זהו, שזה תמיד חומר למחשבה והשאלה . . . מה עושים עם זה?

עכשיו אתם תחליטו האם באמת להתייחס ולקחת לתשומת הלב ולתרגם זאת לעשייה בפועל, או שזה יעבור את ההתרגשות הרגעית ובהינף יד להמשיך להתנהל באותו דפוס התנהגות של רובוט על שתיים עם שגרת החיים המונוטונית. וזו הבחירה החופשית לצד הרשות שנתונה.

כל הזכויות שמורות לאסיה ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה