הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

האם אתם שמחים עם עצמכם? האם עשיתם את ההחלטה הנכונה עבורכם? האם טוב ונוח לכם בהתייחסותכם לאחרים? האם אתם חיים באורח בריא וחיובי בצורה הכי טובה לכם ביותר בלי מעורבות האחרים? דפוסי חייכם סביב דעותיהם של האחרים, הם לא יותר מאשר להיות עבדים.

09/08/2011

רובנו אם לא כולנו מוצאים עצמנו יותר מפעם מוטרדים לגבי מה אנשים אחרים חושבים עלינו במידה מסוימת, אבל יש לשאוף לרסן הרגל זה. בילוי זמן בלחשוב על דעות של אחרים מוביל להתנכלות עקבי כדי לתפעל את דעותיהם לתוך מה שאנחנו רוצים שהם יהיו, במקום פשוט להיות. הרי האחרים בעצם עסוקים וטרודים בדיוק כמונו באותה סוגיה של מה אנחנו עצמנו חושבים עליהם. והמצחיק בכך הוא שזה סתם בזבוז זמן יקר וחשוב על שטויות במקום לתעל אותו לעשייה שתניב את שרוצים בחיינו שלנו, והאמת? למי אכפת בכלל מה אחרים חושבים עלינו, אילו הם חיינו שלנו שאנחנו חיים אותם, ולא האחרים. . . תחשבו על זה!

איך החיים שלכם יכלו להיות אם הייתם מפסיקים להשקיע תשומת לב ואנרגיה בדאגות על מה ואיך אחרים חושבים עליכם? אבל רגע, למה בלשון עבר? הרי זה יכול להיות כבר עכשיו בלשון הווה עם הפנים אל העתיד שהוא אוטוטו הרגע הבא שכבר הפך להווה ו… כבר הפך לעבר, אז זאת אומרת שכל רגע הוא עבר, הווה, עתיד וזו “תגלית” נפלאה שהרי יש לכל אחת ואחד מאיתנו את ההזדמנות לשנות ולהתחיל מהתחלה בכל רגע נתון.

זה חופש! אפשר לחיות על פי מה שאתם חושבים שיכול להועיל עבורכם, ולקבל החלטות ללא הרהור נוסף בניתוחים וספקולציות, אלא פשוט להיות אתם ולחיות את חייכם ללא כל צורך שהוא באישור או פחד של האחרים, שהם בעצמם נמצאים בלופ הזה תאמינו או לא, אבל כן, זהו מכנה משותף לכולם מסתבר.

האמת היא שאין לכם כל צורך באישור, כן באמת. זה האגו שגורם להשתוקקות לאישור או לתחושת הפחד. המוח אוהב לקחת דברים בצורה מאוד אישית, ומנסה לצבור כוח באמצעות אישור ומשחקי הסכמה. ברגע שתפרידו עצמכם מהאגו שלכם, ולא תיקחו דברים באופן אישי לא יהיו לכם הצורך באישור, פחד וכל יתר תופעות הלוואי כמו מה אחרים חושבים ואומרים עליכם בין היתר, שזה אחד הגולים העצמיים שאתם מבקיעים לעצמכם ובחייכם בכלל על כל המשתמע מכך.

במציאות, מחשבה של אדם אחר או חוות דעת עליכם היא אף פעם לא אישית, כי זה לא באמת עליכם מלכתחילה. זה עליהם הם. המחשבות שלנו על הכל וכל דבר הם אך ורק על עצמנו אנו. וזכרו שמה שאתם חושבים ומרגישים זהו עניין שלכם ורק שלכם בלבד! ומה שאחרים חושבים ומרגישים זה מעניינם שלהם בלבד בדיוק באותה המידה. כשאתם מודאגים באיך שהאחר מרגיש וחושב בנוגע אליכם, אתם בעצם עסוקים בענייניו שלו. ואם אתם עסוקים בלחיות בענייניו שלו, אז איך תהיו נוכחים בחייכם שלכם ועסוקים בלחיות אותם ולהגשים את שאתם רוצים?

כאשר תרפו מדאגות אלו על דעותיהם של האחרים, תרגישו חופשיים ומשוחררים לגמרי לחשוב את הדעות שלכם על עצמכם ואיך, וכמו שאתם רוצים בדיוק ובלי שום תופעות לוואי בלתי רצויות.

האם אתם שמחים עם עצמכם?

האם עשיתם את ההחלטה הנכונה עבורכם?

האם טוב ונוח לכם בהתייחסותכם לאחרים?

האם אתם חיים באורח בריא וחיובי בצורה הכי טובה לכם ביותר בלי מעורבות האחרים?

לחיות את החיים על פי האמת שלכם, הוא אחד המעשים הגבוהים ביותר של אהבה עצמית לטיפול עצמי (אין מדובר כאן על אגואיזם, אלא על קבלתכם את עצמכם כפי שאתם). וכשתחיו חיים לפי האמת שלכם ותישארו עם האני שלכם, גם האחרים יכבדו אתכם ואת האמת שאותה אתם חיים, גם אם הם מסכימים איתכם או לא.

דפוסי חייכם סביב דעותיהם של האחרים, הם לא יותר מאשר להיות עבדים. כי חירותכם נשללת מכם מבלי שתשימו לב לכך, והפרדוקס בכך הוא שאתם אלה שמאפשרים לזה על ידי השקעת תשומת לב ואנרגיה על מה שאחרים חושבים עליכם, במקום מה אתם עושים כדי להתקדם בחייכם שלכם, התעוררו!

כל הזכויות שמורות לאסיה ©

עוד מהבלוג של Argania Center

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה