הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

כיור המטבח עולה על גדותיו עד שהמים המחפשים דרך מילוט זורמים מחוץ לכיור על הרצפה ו . . . הצילו הצפה!

20/07/2011

למה ישנה תקיעות בחיים ועיכובים, וכלום לא הולך בדרך קלה?

משום שישנה הצטברות של דברים שליליים ולא נקיים, מכאן התקיעות.

אסביר ואמחיש בדוגמה הבאה: כיור המטבח עולה על גדותיו עד שהמים המחפשים דרך מילוט זורמים מחוץ לכיור על הרצפה ו . . . הצילו הצפה!

מה עושים? מה קרה? איך קרה?

מזעיקים איש מקצוע – אינסטלאטור!

הוא מגיע בודק, פותח, מנקה, סוגר והפלא ופלא המים זורמים ויורדים בצורה פלאית שוב אל תוך הצנרת שבמרכז הכיור, וסוף להצפה והכל שב על מקומו בשלום.

מה המסקנה ומה הבנו מכך?

המים לא ירדו כדרכם משום שהייתה סתימה שנגרמה בשל הצטברות לכלוך ושאריות של פסולת ואוכל שנשארו בכיור בשל שטיפת הכלים, ושלא נוקו ונזרקו לאשפה.

וזה מה שקורה לבני האדם, הם לא מנקים עצמם מלכלוך שנדבק והצטבר עם הזמן, וזה גורם לעיכובים, קשיים, בעיות והגרוע מכל . . . לתקיעות! דום דרוך במקום ודבר לא זז, ולא משנה מה שיעשה שום דבר לא זז.

אז מהם הגורמים לתקיעות, מהו אותו לכלוך שהצטבר? על תשובה זו אתם כבר תענו ותבדקו לאיזה דברים אתם פותחים וחושפים את חייכם, ומאפשרים להם להיכנס, להידבק ולהשפיע עליכם.

הנה כמה דוגמאות כמו למשל:

שיחות חולין בעלי תוכן שלילי הנקראים רכילות

אמונות מגבילות הנדבקות כמו מסטיק לעוס ולא מרפות

הצעות והדרכות של “גונבי חלומות” למיניהם, שרק מורידים את הביטחון במקום לעודד ולפרגן ועוד אינסוף לכלוך שנדבק ומשפיע וגורם לסתימה, והכל נראה קשה ומסובך.

אז חבר’ה תעצרו, עשו ניקיון ותפתחו את הסתימה. ואפשרו לעצמכם ללכת בדרך שאתם רוצים בקלות עם הגשמה תוך כדי צעידה מהנה נטולת קשיים, בעיות, עיכובים ויתר תסכולים.

ועוד דבר, עשו בדיקה מידי פעם כדי למנוע הצטברות לכלוך, בהצלחה.

כל הזכויות שמורות לאסיה ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה