הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

בוא תחזור הביתה אל עצמך אדם, ועשה למענך לפחות פעם אחת, זה אפשרי ומותר. תחזור, תחזור האני שלך מבקש ממך שתחזור אל עצמך, אם לא תחזור זה ימשיך להיות לא נכון כמו עכשיו בעבורך. לכתך מהבית ומעצמך הייתה טעות, וכמה זמן עוד אתה חושב שצריך לשלם?

06/07/2011

אין כמו הבית וזה נכון, שם מרגישים הכי טוב ועם כוחות לכל מהכל מעצם החיבור לחופש האמיתי שמורגש מהאמת הפנימית שלך – לחזור הביתה!

אדם נולד עובר את מסלול החיים השגרתי לכאורה של המוכר והידוע, גן, בית ספר יסודי, תיכון, צבא, לימודים, טיול לחו”ל, נישואים, ילדים ו . . . כן וגם עובר כמעט את אותו הדבר אם ילדיו שלו רק ממקום אחר.

לאורך כל הדרך אותה הוא עושה, עובר הוא דברים רבים חלקם טובים יותר חלקם טובים פחות בין העליות והירידות, בין שמחה לעצב ולא מעט דמעות.

בכל אותו מסלול שעושה לא תמיד הוא מביא עצמו לידי ביטוי, כי אי שם בצעידה בחייו שכח קצת ואולי קצת יותר את עצמו, והיה שם למען כולם והוא כאילו ולא קיים בחזקת “נעלם”. עד שמגיע שלב ורגע מסוים שהוא פוקח עיניים ומתחיל לראות היכן הוא נמצא, לאן הגיע, מה עשה ואיפה היה ומה נהיה. ואז מתחילות ליפול תובנות, הבנות ומסקנות של היה צריך להיות כך, ולא אחרת, ואם הייתי עושה את זה ואת ההוא אז היה בסדר ועוד כל מיני ספקולציות וניתוח מצב, אבל הכל זה לכאורה לשווא.

בוא תחזור הביתה אל עצמך אדם, ועשה למענך לפחות פעם אחת, זה אפשרי ומותר.

תחזור, תחזור האני שלך מבקש ממך שתחזור אל עצמך, אם לא תחזור זה ימשיך להיות לא נכון כמו עכשיו בעבורך. לכתך מהבית ומעצמך הייתה טעות, וכמה זמן עוד אתה חושב שצריך לשלם?

די מספיק הגיע הזמן לפרוע חובות לאני שלך, לעצמך. הכל היה יכול להיות ככה או אחרת, והכל יכול להשתנות אם תרצה, אז עלה על הטיסה הראשונה חזרה הביתה אל עצמך ותגיע אל אותה הפסגה שכל כך רצית ולא העזת. אתה שונא את הכוח השלילי עליך ואת הפחדים ובהם גם מאסת. הפסקת לישון בלילות בגלל מעשיך הלא נכונים, וכבר נשארת פתאום לבד יותר מדי והנה זו הזדמנות לחזור הביתה, כאן ועכשיו ויפה שעה אחת קודם כי יום שעובר לא חוזר!

כל הזכויות שמורות לאסיה ©

עוד מהבלוג של אסיה

Thumbnail

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

Thumbnail

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

Thumbnail

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים