הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

אתם עלולים ליפול, למעוד ולהידחף, ויכול להיות שתיפלו על הפנים אך כשזה יקרה, ובכל פעם בכל פעם שזה יקרה, אתם . . .

26/06/2011

לא אחת שומעים מכל עבר כמעט שהחיים קשים וזאת עובדה, האומנם? בחיים כמו בחיים אדם הינו בעל רצונות, שאיפות וחלומות ובדרכו לשם אל עבר הגשמת מטרתו כשהוא מנסה לעמוד, יתכן והוא ידחף למטה וכשיהיה למטה ישנו גם סיכוי שאף ידרכו עליו.

אנשים יקרים באשר אתם, אין זה סוד וסביר מאוד להניח שבדרכם באלו החיים אתם תחוו חוויות טובות ונעימות לצד קשות וכואבות. אתם עלולים ליפול, למעוד ולהידחף, ויכול להיות שתיפלו על הפנים אך כשזה יקרה, ובכל פעם בכל פעם שזה יקרה, אתם תקומו ותעמדו שוב ושוב על הרגליים. אתם תקומו, ותקומו כמה שיותר מהר כי אתם יכולים. לא משנה כמה פעמים תצטרכו לעשות את זה, תזכרו שהצלחה באה אחרי מספר הפעמים בהם התרוממתם וקמתם לעומת אלה שהתרסקת בהם.

יהיו שיגידו שניסיון החיים מלמד אותם ששום דבר איננו בחינם ושום דבר לא מגיע בקלות, ושהחיים קשים. מאוד קשים, ולא להאמין כמה הם קשים. יש בזה משהו ואולי אף זאת האמת, אך זאת האמת מתוך פרשות האדם לעצמו כתירוץ, סיפור וסיבה למה לעצור ולהרים ידיים מלהמשיך ורוץ קדימה אל עבר מטרתו שהוא מאוד רוצה כביכול. ואדם כזה שמשכנע עצמו בכל מיני סיפורים, סיבות ותירוצים לעולם לא יגיע אל האושר והנחלה, שלא לדבר על הגשמת חלום כלשהו עד ש… עד שהוא ישנה את דרך מחשבות וימשיך ללכת כנגד כל הסיכויים והאמת שלו תהיה אמת אחרת. אמת של ניצחון במקום כישלון.

ובדרך לניצחון אתם מוצאים עצמכם נכשלים יותר משאתם מנצחים, אף אחד לא מקל עליכם ורק אתם יכולים לנער מעליכם את האבק שדבק בכם מהנפילה, להרים ראש, לישר מבט קדימה, לקחת נשימה עמוקה ולהתגבר על כל הקשיים. אתם רואים סביבכם דברים ומעשים מכוערים, רוע וחוסר הגינות ואתם רוצים הרבה יותר ממה שיש לכם עכשיו. ולשם כך עליכם להרוויח את מה שאתם באמת רוצים וזאת ברגע שתחליטו את מה שאתם רוצים להרוויח ולהשיג. אתם יודעים איפה אתם רוצה להיות, ולא תפסיקו לדחוף את עצמכם עד שתגיעו לשם. רק ככה תהפכו למנצחים.

המכנה המשותף לכל הבריות הוא, שהם רוצים לחיות חיים טובים ומאושרים מלאי סיפוק ושובע נטולי חוסר ודאגה. כולם רוצים לנצח אז קדימה, תעשו את זה ורוצו מהר יותר, תחלמו חלומות גדולים יותר ותחיו טוב יותר משאי פעם חייתם וכל זה קיים בכל אחד ואחת מכם, ואתם יכולים לעשות את זה. תעשו את זה בשביל עצמכם ותוכיחו לעצמכם שאתם יכולים, אתם חייבים זאת לאני שלכם.

כל מה שאתם חושבים, כל מה שאתם אומרים וכל מה שאתם עושים יוצר אנרגיה. והאנרגיה הזאת היא שמושכת בדיוק אנרגיה דומה של מה שאתם רוצים בחיים שלכם, וכך אתם יוצרים את מציאות חייכם.

לדוגמה:

אדם שמתנהל ומתפקד על תקן קורבן מסכן, ובוכה על מר גורלו ובורח מהתמודדות, תמיד ימשוך לחייו את אותה אנרגיה של הקורבן והמסכן ויכנסו לחייו מצבים וחוויות עם אנשים שירמו וינצלו אותו, מעצם הימצאותו בנקודת חולשה. וכל עוד הוא לא יחליט ויקום לשים לזה סוף על ידי שינוי דפוס המחשבה, במילים בהן הוא מדבר והמעשים שלו בפועל, הוא ימשיך לחיות ולמשוך אנרגיה של מסכן ואומלל ויבכה כל הזמן.

זכרו שבתוך כל אחד מכם ישנו קוסם ויש לכם את הכוח הדרוש כדי להפוך את החיים שלכם לתוך מה שזה לא יהיה שאתם רוצים שזה כן יהיה, ושימו לב למה שמגיע, ושימו לב למה שיוצא.

כל מה שאתם רואים הוא תוצאה של מחשבותיכם.

מחשבה – מילה – פעולה

אתם – המחשבות, המילים, הפעולות, ההרגלים והאופי שלכם, הם הגורמים לגורל ולמזל שלכם, אז הפסיקו להאשים אחרים וקומו ועשו כבר עכשיו, ממש ברגע זה כי המפתח לאושר נמצא בידיים שלכם, ורק שלכם בלבד!

כל הזכויות שמורות לאסיה ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה