הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

“אני צריכה את עזרתך, נקלעתי למשהו רציני ואני פוחדת שיקרה לי ממשהו, תגידי לי בבקשה מה לעשות . . .” אני מתחילה לראות את התמונה ולקבל כמה דברים, האם מדובר ב . . . מה שהדליק לי נורה אדומה בסיפור ואם כי הזוי המקרה והוא שימוש ב . . .

12/07/2010

הלו, עניתי לצלצול הטלפון שחתך את השקט בו הייתי שרויה בעת כתיבת סיפור לילדים. הלו אסיה? נשמע קול רועד בהיסוס. מדברת, עם מי הכבוד? שאלתי. אני חיפשתי אותך הרבה זמן ולא הצלחתי לתפוס אותך, אני חושבת שאת יכולה לעזור לי, אני צריכה את עזרתך, אני נקלעתי למשהו רציני ואני פוחדת שיקרה לי ממשהו, אני משקשקת מרוב פחד. תגידי לי בבקשה מה לעשות, האם אני צריכה לעשות את  . . . הקשבתי לקול הרועד והמפוחד, הרגשתי את רעידות הפחד בגופי שלי, הבנתי שהיא חסרת אונים, אך קודם יש להרגיע אותה אחרת היא לא תקשיב לתשובתי אליה.

הקשיבי יקירה, אמרתי בקול רגוע ושליו. אני מבינה וגם שומעת את סערת הרגשות בה את נמצאת, אך בואי נבין במה מדובר וכך נדע איך לטפל. אני לא יכולה כל כך לתת פרטים כי אני פוחדת שיקרה לי משהו, נתבקשתי שלא לספר. הבנתי אמרתי בניסיון להרגיע אותה. אל תספרי מה שאינך יכולה, רק את מה שכן מותר לך.

נכנסתי לדבר שאני לא יודעת איך לצאת ממנו, ואני פוחדת שיקרה לי משהו נורא. אני אמורה להיפגש איתה והיא אמרה לי להביא כמה דברים ו . . . אני לא  יודעת מה לעשות אני פוחדת. תקשיבי יקירה אני מתחילה לראות את התמונה ולקבל כמה דברים, האם מדובר במעשה כשפים? דממה, אילו מחט הייתה נופלת הייתי שומעת אותה היטב. מיד הבנתי את סוד הפחד הנוראי שאחז את יעל (שם בדוי)

היא נפלה קורבן למי שקוראת לעצמה רואה נסתרות, והפחידה אותה שאם לא תעשה כך וכך פעולות, יקרה לה דבר נורא והיא חייבת לטפל, בזה בקמע שיפתח ויבטל וכו וכו. מה שהדליק לי נורה אדומה בכל הסיפור הזה, ולא הסתדר לי אם כי הזוי המקרה והוא שימוש בשקרים ומניפולציות וזאת, כדי להביא אותה למצב שתסכים לנדב פריטים אישיים שלה ולצרפם לקמע. אם רוחני האדם ומתקשר עם עולם הנסתר, מדוע יעשה שימוש בשקרים ובמניפולציות? חשבתי לעצמי בקול במטרה לפקוח את עיניה של יעל, כדי שתראה ותבין “שהתסבוכת הנוראית”  אליה נכנסה איננה כזאת כי כל חלקי הפאזל כאן מעידים על חוסר אמת וחוסר יושרה מינימאלי בין אדם לחברו.

רגע! נכון היא קטעה את דברי, נכון יש בזה משהו עכשיו כשאת אומרת את זה, היה גם גורם שלישי שהוסיף דברים שלא שמתי לב אליהם מרוב פחד, אבל עכשיו שאת  . . . יעל יקרה, אלו הם חייך ואין מתפקידי להחליט עבורך מלבד לייעץ, ועצתי אליך היא, הישמרי מאותה אחת והימנעי מעשיית הקמע כי אם אחוזת פחד את ברגע זה מאיומיה, מה מבטיח כי אותו קמע יהיה אכן קמע חיובי ולא יעשה את ההיפך ויסגור מזלך. העתיד כולו לפנייך ויש עוד מה לבנות ולעשות באלה החיים, האמיני בעצמך והעריכי עצמך, והימנעי מפיתויים כאלה. לא כל המצהיר כי רואה נסתרות הוא אכן כזה. ערב ראש חודש סיוון היום, ראי איזו השגחה יש לך ממעל. אמרת שחיפשת אותי משהו כמו חודש ודווקא היום מכל הימים כן הצלחת לצור קשר, שום דבר אינו קורה סתם. אני מרגישה שעוצמת הפחד ירדה מאוד, תשתי משהו חם ומתוק והכל ישב על מקומו בשלום. כן אני הרבה יותר טוב, כאילו וירדה לי אבן מהלב, השיחה איתך עזרה לי והרגיעה מאוד, תודה לך.

יעל יקירה, אינני מכירה אותך כמו שאינך מכירה אותי, הרשי לי לומר לך דבר מה חשוב בכל מה שקשור לתקשור ורוחניות. ישנם שני סוגי תקשור והם: האחד הוא תקשור מהחושך הגורם לפחד ולמעשי כשפים, דהיינו מאגיה שחורה. והשני הוא תקשור נקי לבן וטהור המגיע ישירות מהבורא ו\או ישויות אור חיוביות ולעולם אבל לעולם אינן מזיקות, גם אם המסר אינו חיובי הן יעבירו אותו בצורה שלא תגרום לפחד ואימה כפי שאת מרגישה ברגע זה.

אדם הקורא לעצמו רוחני ומתקשר עם האור, לא יכפה לעולם את דרכו על הבריות, ואסור לנצל את מצוקתם ובטח שלא להפחידם ולהכריח לעשות דברים כי אם לא, אז יקרה להם אסון חלילה. אוי לאלה הפועלים בזו הדרך כי אין היא מדרך הישר, ואין בה מן רוחניות כלל שהרי ברוחניות אין כפייה כלל וכלל, אלא רק הכוונה ומתן רמזים ותשובות לאותה נשמה המבקשת לדעת. וכל המתעסק עם קמעות ולחשים, רצוי שידע וישמור נפשו כי אם לא בקיא הוא ברזי הקבלה ואין הוא נקי וטהור באמונתו ובנשמתו, אזי עלול הוא לשלם מחיר שיגבה בחייו ו\או במותו והכל תלוי במידת מעשיו ועוד הנסתר מן העין, ורק לבורא עולם היכולת לראות ולדעת במסתרי נשמת האדם באמת. הנחיתי את יעל איך לבצע ניקוי אנרגטי ותרגיל הגנה מאנרגיות שליליות, וסיימנו שיחנו בנימה חיובית עם חיוך שלווה ורוגע. מצאתי עצמי עומדת מול החלון מביטה בכוכבים המנצנצים בשמיים השחורים, חושבת לעצמי איזו זכות נפלה בחלקי לסייע לבריות. איזו מתנה נפלאה ומבורכת לעסוק בנשמות. הרגשתי באותו רגע מוצפת ברגשות אהבה עצומים כמו אוקיאנוס, וכולי התרגשות על שהתאפשר לי להעביר לה ליעל רוגע ושלווה, חיזוק ואמונה בעצמה.

הבטתי בכוכבים וטיילתי בניהם כמו בוחרת את הכוכב האחד והיחיד שלי, והוא ניצב לידי כן הרגשתי בנוכחותו כשניגש אלי בחיוך ושאל, מחפשת משהו?. . . לא! את שלי כבר מצאתי ואני אוהבת ומעריכה אותו מאוד. החזרתי מבטי לשמיים והכרתי תודה על כל מה שיש לי באהבה.

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה