הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

ומי שיש לו עזרה ויד מושטת באהבה, תחטפו את זה, כי אין זה מובן מאליו שזה יהיה לכם גם מחר כי החיים מלאי הפתעות ומה שיש היום אין לדעת אם יהיה גם ברגע הבא.

07/05/2011

כן, כן את, אתה ואתם, למה אתם לא פותחים את הדלת?! . . .

כן זה נכון, שהאדם תמיד שקוע בדלת שנסגרת בפניו, ושוקע עמוק בדיכאון ומחשבות על מה שהיה לו ואיך ולמה נלקח ממנו, במקום להרים ראש ולנסות לראות ולחשוב שאולי מה שקרה לטובה הוא ודלת חדשה ואחרת נפתחת בפניו. כך אנשים מאבדים הזדמנויות אחרות, טובות וחדשות בגלל ששוקעים הם בקושי שלהם, וממוקדים בקושי ובפחד ובחוסר אמון בשל מה שהיה וקרה.

אנשים יקרים, כל אשר קורה לכם לטובה ולברכה הוא גם אם אין זה נראה כך באותו רגע. לפעמים מושכים לכם את האדמה מתחת לרגליים ומזעזעים אתכם על מנת שתפקחו עיניים ותבינו ותראו שלא הכל כל כך גרוע ושחור. זה לא סוף העולם כי עוד נשמת חיים באפכם והכל ניתן לשינוי.

זה בראש שלכם וזה נדמה לכם!

הכל מתחיל בראש וזאת כבר אתם יודעים, ובכל זאת וזה מה שמדהים עד מרגיז ומקומם שבכל זאת למרות הידיעה הזאת, ישנם בינינו שמרימים ידיים ונכנעים למצב כמו שהוא ולא עושים דבר. מרתיח לראות ולדעת שישנה דרך מוצא, ישנו פתרון ועדיין נמצאים באזור הנוחות של המוכר והסביר ואין מעשה שישנה דבר.

למה?! . . .

למה להיות קדוש מעונה?

למה זה טוב?

למי זה טוב?

מה זה תורם לכם?

אז יש מי שיגיד ויענה שזה בגלל הפחד שמשתק, ויש מי שיגיד כי לא יכול וקשה אבל אנשים יקרים בחייכם תתעוררו!!! יום שעובר לא חוזר והחיים הם דבר יקר שאין לא מחיר, ואתם נותנים להם לחלוף על פניכם בחוסר מעש שיביא לכם מצב של לחיות באמת את חייכם, ואתם רק עוברים בהם כניצבים ונותנים להם לקחת ולזרוק אתם לאן שהם רוצים. ולכן בגלל שאינכם לוקחים עליהם שליטה ומנתבים, אתם חוטפים מכות בכל מיני צורות ודרכים.

החיים הם אשליה אחת גדולה – הולוגרמה, ומה שיפה בזה זה שכל שבריר שנייה ניתן לשנות ולהחליף את מה הלא טוב בטוב, כפי שאתם רוצים ואוהבים. החיים זה כמו לשחק בנדמה לי כפי שהילדים עושים בווירטואלי. ולראיה הביטו מה קורה למשל באינטרנט שזה עולם ווירטואלי ענק, ומתוך כך נוצרים דברים מדהימים על ידי בחירה וניתוב נכונים וזה רוקם עור וגידים במוחשי בחייכם, ומה שהיה עד לפני רגע ווירטואלי הפך למציאות חיה ונושמת בחייכם מציאות.

מסקנה, הכל אפשרי!

גם הגמילה והשתחררות מהפחד, מהקושי, מהבעיות הכל מהכל אפשרי ביותר רק מתוך עשייה! ומי שיש לו עזרה ויד מושטת באהבה, תחטפו את זה, כי אין זה מובן מאליו שזה יהיה לכם גם מחר כי החיים מלאי הפתעות ומה שיש היום אין לדעת אם יהיה גם ברגע הבא. קבלו הכל באהבה וקומו ועשו היום, עכשיו ברגע זה ממש!

מה שאפשר לעשות היום אין לדחות למחר!

כל הזכויות שמורות לאסיה ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה