הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

זה משהו אחר, לא מכאן והוא כל כך יפה, חי ואמיתי. כל כך רך, נעים ונוגע בפשטות וכולו שופע אור ואהבה.

21/03/2011

9 זה אמת ותשעה ימי זמן איכות עם האני שלי עם עצמי ונשמתי. תשעה ימים של הסתגרות ושל חשבון נפש וקבלת מסרים, תובנות, כלים וכל כך הרבה מידע לעתיד לבוא. זמן איכות משובח שאין כמותו בשילוב של מערבולת רגשות עד שכרון חושים בגבהים, תדרים ועוצמות לא מהעולם הזה המוכר והידוע. זה משהו אחר, לא מכאן והוא כל כך יפה, חי ואמיתי. כל כך רך, נעים ונוגע בפשטות וכולו שופע אור ואהבה. אור ואהבה שאינם דומים למושגים שאנו מכירים בעולם בו אנו נמצאים נכון לעכשיו. אור ואהבה מלאים בצבעים, קולות ומנגינות שאינם מוכרים לנו מכאן. זה משהו אחר, זה משהו שונה וזה כל כך מרגיש טוב ונכון. זה שוטף את הגוף והנשמה ועוטף ברכות חמה ונעימה, זאת אהבה אמיתית שאין דומה לה כאן ועכשיו. זו אהבה כל כך שונה מאותה אהבה שמוכרת לכל אחד ואחת מאיתנו. זו אהבה כל כך חזקה ועוצמתית שנוגעת ומציפה כל תא ותא בגוף, והנשמה פורחת. זו הרגשה עילאית שהמילים חסרות מלתאר בדיוק רב את משמעותה של האהבה המיוחדת הזאת.

זו אהבה שמגינה ושומרת, ללא תנאים עם רצון ענק של נתינה ללא הבדל מין, דת וגזע. זו אהבה טהורה הרבה יותר ממה שאנו כאן בעולם העשייה יכולים להבין ולדמיין לעצמנו. זו אהבה נטו נטולת מניירות. זו אהבה בעלת משמעות ומסר לכל נשמה ונשמה, וכולם שווים בני שווים בנתינה ללא תנאי וכל אותם משחקי הפוזות רוח והצלצולים שמוכרים לנו מעולמנו הנוכחי בו אנו נמצאים.

אנחנו כולנו הן בפרט והן ככלל העולם כולו, כולנו עומדים בפני שינוי גדול ומשמעותי בסדר גודל עולמי ענק. לא עוד הפרדת כוחות והבדלי מעמדות, לא עוד עשיר ועני, לא עוד התנשאות, הבדלים והפליות, לא עוד עולם חשוך כי אם אור גדול ובוהק שיאיר ויציף את העולם כולו, ואת הלבבות האמיתיים שבנשמות האדם שכל רצונם ממעמקי שורש נשמתם שואפים, מתאבים ומכוונים ליום של אהבה אמיתית ללא תנאי, נטולת תככים, מלחמות ויצר הרע. הרע, הקר והמנוכר ילך ויתפוגג מכוח הטוב המושרש בבסיסה של האהבה האמיתית, והיא, היא זו שתנצח ותביא למהפך שמתחולל כבר כאן ועכשיו וברחבי העולם כולו. על פניו נכון לעכשיו נראה כי הרע ידו על העליונה, אך זוהי אשליה בלבד כי ניתנת לו הזדמנות לחזור בו ממעשיו ולחזור “בתשובה” כלומר, לסור מדרך הרע ולחזור לטוב על כל המשתמע מכך, ללא תנאים – אהבה נטו! רק אם אכן כך יהיה ימנע אסון גדול והאנושות תינצל מחורבן שלא ידעה כמותו, אך הרשות נתונה והבחירה החופשית עימה ולפי מה שנראה ומסתמן נכון לימנו אנו, הרוע בוחר להתעלם מדרך הטוב ושועט קדימה בצימאון בלתי רווי לעוד רוע וזוועות שבלתי ניתנות לתיאור, מעצם הקושי לחשוב עליהם ולהעלותם על הכתב.

רצון האדם לשלוט איננו דבר חדש, אך לעיתים קרובות כדי להשיג את שאיפותיו הוא איננו מהסס לבנות תכנית מוגדרת היטב עם בסיס בלתי יציב אשר חסרה ממנו המחשבה. המחשבה היא היסוד המניע שגורם לנו בני האדם להתקדם או לסגת, וזה תלוי בחיוביות או בשליליות של המחשבה עצמה. דרך עשרת הדיברות קיבלנו את האפשרות להבין את הכוח של המחשבה החיובית. וכמה ידעו לראות ולהבין את רצון בוראנו, אבינו שבשמים?! . . .

הסיבה שהדברות נראות לנו קשות ליישום, מאוד פשוטה: אנחנו משתמשים כה מעט בשכל שקיבלנו. ברגע שנרד לעומקם של הדיברות וננתח אותן נראה, נבין ונגלה את שורשי החיים, שורשי הנשמה שהם אבינו בוראנו הכול יכול. הגיע הזמן מזמן להשתמש ב- 100% שכל, ולא בפחות מזה כפי שעושים כיום. ואז, או אז חיינו יהיו ויראו הרבה יותר טוב ולגמרי אחרת ממה שהם כיום בכל המובנים ועל כל המשתמע מכך. המשפט: “אהבה מביאה אהבה” איננו קלישאה, כי אם אמת לאמיתה וחד משמעית כך הוא הדבר.

יש דרך חדשה לגמרי להסתכל על החיים שלנו, וכאשר אנחנו יודעים שהאהבה היא זו שעומדת לצידנו יש צמרמורת בכל הגוף מכף רגל ועד ראש מעצם הידיעה שאיננו לבד, ושיש מי שהולך לצידנו יד ביד גם אם ישנו מרחק פיזי והכול וירטואלי לכאורה, אך הלב . . . או הלב כמה שהוא גדוש, מלא ואוהב והכול אינסופי כי זו אהבה אמיתית, נקייה וטהורה שרק טוב לחיי הבריות מביאה, כולנו אחד בשם האהבה.

כל הזכויות שמורות לאסיה  ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה