הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

לא אחת אנחנו שומעים וקוראים את המשפטים הבאים: “חלון פתוח”, “חלון הזדמנויות” והאוטומט שלנו כבני אדם הוא בעצם לומר, נו טוב מה כבר יכול להיות? מה כבר אפשר לחדש? הכול אותו הדבר ואין שום דבר חדש תחת השמש, ובכן זה נכון למי שעובר באלה החיים כחי מת . . .

13/03/2011

השעה 2:05 בלילה, כיביתי המחשב והלכתי לישון, נכנסתי למיטה מנסה להירדם אבל לא יכולה. חוסר מנוחה עולה וצף בי ואינני יכולה לשכב בשקט ולעצום עיניים ולפרוש לשנת היופי הלילית. מתהפכת לצד השני בתקווה למצוא תנוחה טובה יותר שתביא לרגיעה ואז לשינה עמוקה, אבל לא זה לא עוזר חוסר השקט עדיין בוער. השלתי מעלי את השמיכה וקמתי אל חדר העבודה, כן הדלקתי את המחשב והתיישבתי לכתוב וזה מה שיצא, את השורות הללו אתם קוראים ואני בשיא הערנות ובאנרגיה נמרצת ממשיכה לכתוב. וכמו בלחיצת כפתור המילים פשוט גלשו להן בשצף קצף כמו ברז שנפתח בזרימה קולחת, ואז רק אז הבנתי למה זה ומדוע השינה נדדה מעיני. הכתיבה היא לא שלי בלבד, כי אם שייכת היא לבריות וכשיש משהו שצריך לצאת החוצה ולהגיע למי שצריך וזקוק, אז מי אני שאעצור זאת. זה כמו לחלץ פקק מבקבוק והכל החוצה גולש, אז הנה זה מוגש לכם באהבה מכל הלב ושיהיה לכם שפע כל טוב ותיהנו מכל מה שיש, המשך קריאה מהנה.

לא אחת אנחנו שומעים וקוראים את המשפטים הבאים: “חלון פתוח”, “חלון הזדמנויות” והאוטומט שלנו כבני אדם הוא בעצם לומר, נו טוב מה כבר יכול להיות? מה כבר אפשר לחדש? הכול אותו הדבר ואין שום דבר חדש תחת השמש, ובכן זה נכון למי שעובר באלה החיים כחי מת, וזה לא נכון למי שעובר באלה החיים בחיים,והכוונה וההסבר לכך טמונים במילה אחת והיא: תשוקה.

מתי בפעם האחרונה הרגשתם תשוקה?

מתי מימשתם את התשוקה שלכם?

מתי הרגשתם שבוער לכם בפנים לעשות את מה שאתם אוהבים?
ומתי עשיתם משהו שגרם לכם להיות בלתי ניתנים לעצירה?

ישנם אנשים שמאפשרים לעצמם לגלות את התשוקה האמיתית ומשיגים תוצאות מדהימות. את האנשים אלה קל לזהות משום שהם מלאי אנרגיה, התלהבות וסיפוק ממה שהם עושים בחיים. הם פשוט מאפשרים לתשוקה הבוערת לחיות בתוכם ולהיות חלק ממי שהם. ואותה תשוקה בוערת הופכת להיות מנוע עצום של אנרגיה הגורמת להם להוציא לפועל פעולות ומעשים המביאים אותם לגדולה, הצלחה וחיים שהם רוצים ומאמינים כי הם ראויים להם בכל תחומי החיים.

יהיו שיאמרו כי ההצלחה היא עניין של מזל, גורל ולידה עם כפית זהב בפה, עימכם הסליחה כל אלה שחושבים כך, אך חשיבה זאת הינה קשקוש אחד גדול וכמו שאומרים הילדים: שטויות במיץ עגבניות. לתיאוריה זו אין כל שחר מן היסוד כלל וכלל, כי אם היא רק אמונה מגבילה ובגדול וחבל שכך. כל עוד יהיה בידי האדם מידע חלקי, הוא ינסה לחבר ולתפור בין פיסות וחלקיקי מידע מתוך פנימיותו. ועד שלא ימצא חיבור הגיוני לכאורה, לא ימצא מנוח וזוהי הנקודה אותה בה הוא יוצר עולם שלא קיים. כן, כן אנחנו בני האדם אלופים בליצור לעצמנו חיי שקר שלכאורה כביכול מבוססים על דברים נכונים ועוד אנחנו מאמתים אותם בכל מיני תירוצים שמבוססים על תובנות מהעבר ושמושפעים ממה שהיה ובעצם כל זה הוא סתם סיפור בדיה אחת גדולה, שאנחנו מספרים לעצמנו ותו לא. וזה פשוט משקף את הפחדים של כל אחד ואחת מאיתנו.

בואו נודה ונכיר באמת, אנחנו יוצרים שקר שכביכול יגן עלינו מהחיים האמיתיים עצמם, שיגן עלינו כביכול מהחלומות שלנו, מהרצונות שלנו ולמה?! . . . כי אנחנו מפחדים לזוז מאזור הנוחות ולקום ולעשות מעשה. כי מפחדים מהצעד הבא, מהלא ידוע והלא צפוי והמוכר, ואז מספרים לעצמנו כל מיני שטויות ועוד מתנחמים בהם ומתרצים עד כדי שאנחנו פשוט נופלים בפח של עצמנו ומאמינים למה שאומרים וחושבים ו . . . תנחשו מה? איזה יופי, הפלא ופלא, אנחנו עדיין תקועים ועומדים באותו מקום, ללא שינוי איזה יופי! זהו זה, הצלחנו בשיתוף הפעולה עם הפחד בהצלחה רבה מאוד. כן הפחד השיג את מטרתו אבל לא אנחנו, בדיחה גדולה נכון? אז זהו שלא! אנחנו עדיין ממשיכים לבכות כמה קשה לנו, וכמה שרע לנו ושכל כך רוצים שהחיים ישתנו ושיהיה לנו יותר כסף, ושנהייה יותר מאושרים ועוד כל מיני דברים כאלה ואחרים אבל מה, אנחנו טיפשים, וסליחה כן אבל טיפשים.

אנחנו צריכים לתת לעצמנו את האפשרות להשתחרר, ולהרגיש פרץ של אנרגיה ורצון לנשום עמוק ולהספיק עוד מחשבה, עוד הרגשה ועוד עשייה ולדעת שהכול נמצא במקום הנכון ושהעולם כולו מונח על כף ידנו. אמונה עצמית היא מתנה גדולה לאדם, שברגע שתוכלו להסתכל על עצמכם ולומר שמגיע לכם שפע בחיים, שמותר לכם להצליח ושמותר לכם ליהנות מהחיים, יקרה לכם דבר מדהים ונפלא כשלעצמו. אמונה עצמית היא הבסיס החזק והנכון ביותר לצמיחה וגדילה בחיים בכלל. ועל ידי שימוש במילים כמו: אני יכול\ה והכול אפשרי עבורי, אתם  יכולים לעשות עבורכם את השינוי הרצוי והמיוחל. אין זה סוד שמחשבה ומילים יוצרים מציאות, ומה שתאמרו לעצמכם יהפוך לדבר מוחשי ואמיתי בחייכם. כמו כן על אותו עקרון גם עם הרגש. אפשרו לעצמכם להרגיש, כי אם לא תרגישו פשוט לא תחיו את חייכם בתשוקה וטעם לעוד יום, לעוד שבוע, חודש ושנה. ללא היכולת להרגיש אתם פשוט תקהו את החושים שלכם, ובכך תפספסו אינספור הזדמנויות בחיים. תנו לעצמכם להרגיש משום שרגש קורא לפעולה מעוצמתו האדירה, והוא מביא תגמול פי כמה יותר ממה שאתם חושבים. ולבסוף על מנת שתיהנו ממה שיש, נטולי תחושות של “קורבנות” ו”מסכנות” תפרצו גבולות והתמידו תמיד להביט מעלה בשאיפה לעלות לדרגות וגבהים אחרים. ותמיד תחלמו ותיצרו לעצמנו עוד נקודות הצלחה בחיים בתשוקה בוערת.

רצון, מוטיבציה וראייה קדימה הם המניעים שמאפשרים למצוא את אותה תשוקה וליהנות ממנה על ידי עשייה ממוקדת. המטרה היא להבעיר את אש התשוקה שהולכת ונשחקת בחיי השגרה, ולתת לה לצאת החוצה לידי ביטוי ללבות אותה ולרתום אותה לעשייה שוטפת ביומיום כדי לקדם את עצמכם בכל אשר הינכם רוצים וחפצים. מימוש התשוקה תביא לקידום עשייה משמעותית יותר שתוביל לצמיחה, העצמה והגשמת חלומות וכל דבר אחר אותו רוצים. אין מקום להתלבט, כל אדם באשר הוא צריך וחייב לחשוב איך הוא מנהיג ומוביל את עצמו אל עבר עתיד ברור. ובעזרת שינוי המחשבתי וגישה, תוכלו להגשים כל דבר שרציתם עד היום ולא הצלחתם, וכל דבר שאתם רוצים היום ממש כרגע ושעוד תרצו גם בעתיד.

כל הזכויות שמורות לאסיה  ©

עוד מהבלוג של אסיה

Thumbnail

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

Thumbnail

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

Thumbnail

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים