הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

אתם וודאי קוראים ושומעים זאת לא אחת, כי כל אשר רוצים אתם, יכולים להשיג ולעשות, אך איך עושים זאת לכל הרוחות? איך אתם מתרגמים את אותם משפטי השראה למיניהם למעשה פרקטי, תכל’ס?

03/03/2011

כוחות, כוחות ועוד כוחות, מאיפה מביאים כוחות? זו שאלת השאלות אותה אני נשאלת לא אחת מהבריות הנמצאים כל אחד ואחת במצבים שונים ומשונים בחייהם. לכולם מכנה משותף ומשוועים לישועה, למעט הקלה, לפסק זמן מהלחץ והמתח ממרוץ העכברים המטורף של פול גז בניוטרל.

אז מאיפה לוקחים ומביאים כוחות, ריבונו של עולם? בראת את האדם בצלמך, שהיא האהבה וילדיך מבכים על מר גורלם בדמעות של תנין, וזועקים אליך אבא לנחמה, ולו הקטנה שבהן להרגיע ולהשקיט את הלב הכואב והדואב, השותת דם בשל פגיעה ואהבה נכזבת. ויש מי בשל אי יכולתו להביא לחם לילדיו ולעמוד בלחץ התשלומים והחובות הנערמים, ללא רחם. ויש מי שחיים בגפם וליבם מתפוצץ מרצון וכמיהה לאהבה וזוגיות, ומניחים את הראש על הכר בלילות קרים גם בעונת הקיץ, כי אין מי שיושיט יד רכה וחמה שתלטף ותחבק מתוך אהבה, מתוך זוגיות של בית חם ואוהב. ומי שכבר זכה לחופה וקידושין, משתוקק וכמהה לפרי בטן המאחרת לבוא. ויש את מי שרוצה וחפץ כל כך לקיים את מצוות כיבוד אב ואם, אך הקושי ישנו בשל התשישות הפיזית והנפשית כאחד למראות הבלתי נסבלים של אותם קשישים אחרים שהם, גם הם הורים לילדים שאין בליבם רחם , ולא באים לראות, לשמוע ולתת יד רכה, חמה ואוהבת למי שנתן להם חיים.

אוי אבא . . . כוחות! מאיפה מביאים אותם? מה אגיד ומה אומר ואיזה ניסיונות עובר האדם בחייו. אדון עולם, בראת, עשית ויצרת מכל וכל וכלים נתת לאדם שיסיעו בידו ללכת את חייו במינימום עיכובים, תקלות ומהמורות ובכל זאת הולך האדם כעיוור, ולא מצליח להסיר מעליו את מסך הערפל שעוטה עליו בשל כאבו אותו נושא עימו ולא מרפא. אחים ואחיות יקרים, אותם כוחות אותם אתם מבקשים אצלכם הם מיום היוולדכם, אך מעולם לא התוודעתם אליהם. מעולם לא עשיתם בהם שימוש, כי אם חיפשתם רחוק במחוזות אחרים אשר רק טשטשו והכהו עוד יותר את חושיכם מלראות ולהרגיש את הכוחות העצורים בתוככם. אתם וודאי קוראים ושומעים זאת לא אחת, כי כל אשר רוצים אתם, יכולים להשיג ולעשות, אך איך עושים זאת לכל הרוחות? איך אתם מתרגמים את אותם משפטי השראה למיניהם למעשה פרקטי, תכל’ס? כן אני יודעת ומבינה לליבכם עד מאוד, וכולי תקווה ואמונה גם יחד שבעזרת ההכוונה וההנחיה ובגיבוי מילים אלה שנכתבו למענכם אתם, למען כל אחד ואחת מכם באהבה, תזכו לעשות וליישם צעדים קטנים כגדולים ולהכניס שינוי בחייכם ולהפוך את “הקערה על פיה” לטובה ולברכה.

בואו נגלה מחדש את הכוחות האלו שיש לכם, והנמצאים בתוככם. פנו לכם מספר דקות לזמן איכות עם עצמכם, שבו בנחת ועצמו עיניים. קחו אוויר, היו מודעים לנשימותיכם והרגישו אט, אט את הכבדות הנעימה שזורמת בכל הגוף. התמקדו באור ובקשו כוחות שאתם רוצים, כל אחד ואחת בהתאם לרצונו ומבוקשו שלו. המשיכו לנשום וראו איך אתם מתמלאים בכוחות ומתחזקים, הרגישו זאת בכל גופכם איך כל שריר ושריר מתמלא בכוח עצום ואדיר. ואתם מרגישים התעלות כמו ועולים לגובה מעלה, מעלה בעלי עוצמות ומרגישים שאין דבר שלא תוכלו לו. הכוחות שבכם מתחדשים עם כל רצון ובקשה שלכם. פקחו עיניים במצמוץ קל וחיזרו למציאות, והרגישו איך כוחותיכם חודשו ואתם יכולים לעשות, לראות ולהתמודד עם כל דבר שיקרא בדרכים, ואתם חזקים. בכל מצב ובכל רגע נתון בו הינכם זקוקים לכוחות, עצמו עיניים וראו במו עינכם איך גופכם מתמלא ומחדש כוחותיו, וכל שריר ושריר ממצב רפוי ותשוש, מתנפח ומתעצם ונפשכם מתעלה מעלה, מעלה בהתאם והינכם חזקים וזקופי קומה מוכנים לכל מצב וסיטואציה יהיו אשר יהיו, ותעברו אותם בהצלחה. דעו כי יש המון כוח באהבה והחזיקו עימכם את הזיכרונות מאותם רגעים מאושרים מחממי לב עד רטט רק מלהיזכר בהם. שאבו מהם כוחות זה מטעין כמו צידה לדרך.

כל הזכויות שמורות לאסיה ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה