הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

תחילה הוא מפנה עיניו לאחור, בראותו את ההרים עליהם טיפס בשנה האחרונה. אחר כן מביט אותו מטפס הרים קדימה ורואה את ההרים הנישאים לפניו, אך מיד . . .

16/02/2011

מטפס הרים הולך צעד אחר צעד, סלע אחר סלע, נאחז בסלעים ואבנים בדרכו אל הפיסגה. פעם בשנה הוא נוהג לעצור קמעה על אחת הפסגות ולהביט סביבו. תחילה הוא מפנה עיניו לאחור, בראותו את ההרים עליהם טיפס בשנה האחרונה, מתמלא סיפוק על הדרך הארוכה שבה הלך והתמיד למרות הקשיים והמכשולים. אחר כן מביט אותו מטפס הרים קדימה ורואה את ההרים הנישאים לפניו, פסגות ההרים נראות לו כה רחוקות וקשות לטיפוס עד כי מתגנב חשש ללבו כי לא יצליח לטפס עליהן, אך מיד מתמלא הוא כוח ומתכנן את הדרך בה יכבוש את היעדים בתקופה הקרובה.

גם אנו עוצרים היום ובכל יום ובמיוחד במחציתה של השנה ביום בו אנו מרגישים סיפוק, חושבים ומחשבים, מתבוננים אחורה ורואים את כברת הדרך שעברנו. זה הזמן לכל אחד ואחת מאיתנו להתבונן בהליכותיו, במידותיו, במידת התקדמותו במעשיו, בהישגיו ובחייו בכלל. להתבונן על כברת הדרך שעבר ולשמוח בכל התקדמות, שיפור והצלחה.

לאחר שהתמלאנו שמחה על הדרך שעברנו, עלינו להביט אל הדרך שעוד לפנינו, אל עבר המחצית השנייה של השנה. עלינו לתכנן את המשך הדרך, את המשך התקדמותנו, הן בהליכות ובמידות והן בהישגים של כל חלום ומטרה אותם אנו רוצים להשיג בחיינו, ולחיות את החיים בדיוק כפי שאנו מייחלים לעצמו. ובתכנון נכון עם הגדרת מטרות ויעדים שניתחום בתאריכים, נוכל ליישם להגיע ולהשיג כל מטרה ויעד וכל חלום יתגשם אחד אחרי השני כי הכול ניתן ואפשרי.

עלינו למלא את “התרמיל” שעל גבינו בהרבה אמונה ובעזרת ה’ נצליח לצעוד אל עבר המחצית הבאה, בכוחות מחודשים וברצון עז להמשיך ולהתקדם בכל התחומים. הרימו ראש וישרו מבט קדימה אל עבר החלום, המטרה והיעד. יש לכם את כל שתרצו ותצטרכו להמשך הדרך, צאו לשלום ושאו ברכה והצלחה.

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה