הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

אם אנחנו לא מבינים את זה, זה לא יהיה לטובתנו והחיים ימשיכו להיות… ואין צורך להוסיף כי… אבל! אם אנחנו מבינים את זה, אנחנו יכולים…

02/02/2011

המחסן של כאילו, מחסן פלאים

היקום כל כך חכם וכל כך מסונכרן ומדויק, והוא יודע היטב לעזור לנו ואיך ומה לעשות על מנת להגשים לכל אחד מאיתנו את מבוקשנו. על מנת שזה יהיה בצורה הכי טובה, קלה ומהירה עלינו לדבר בשפה שלו, בשפה שהוא מבין את כוונותינו באופן ברור ושאינו משתמע לשני פנים. אך על מנת שאכן כך יהיה, עלינו לפעול באסטרטגיה מתוכננת משום שבדרך יש לעבור דרך מחסן המלאי שלנו, המלא מידע שהתאסף בו מיום היוולדנו ועד לרגע קריאת שורות אילו. למחסן הזה קוראים תת מודע. והתת מודע עובד לפי הנתונים בהם הזנו אותו עד כה, ולכן חיינו כיום הם כפי שהם. ואם רוצים אנו בשינוי, להשיג מטרות ולהגשים חלומות, עלינו להזין אותו בנתונים חדשים, נכונים ומתאימים כדי שיעבוד בהתאם ונוכל לקבל את מבוקשנו. ואז בשידורינו ליקום תהיה זרימה חופשית והמסר יעבור באופן ברור, ללא עיכובים וכפל מסרים.

התת מודע מעביר ליקום בדיוק את מה שהוא יודע.

כדי שהתת מודע יעביר ליקום בדיוק את מה שהוא יודע, עלינו ליצור ולברוא מציאות שונה מזו שהוא מכיר. התת מודע איננו יודע להבחין ולהבדיל בין אמת לדמיון, והוא מונע וניזון מרגשות כלומר: מה שמתחולל בתוכנו מבחינה רגשית משפיע עליו באופן ישיר ומקבל הוראה חד משמעית לצאת לפעולה. לרגש תפקיד חשוב ועוצמתי מאוד, לכן יש לדעת לפעול נכון ולעשות בזה שימוש חכם. וכאן נכנס לתמונה הדמיון. לדמיון ערך רב ובאמצעותו אנחנו יוצרים מציאות מדומה שכביכול מגיעה מהחושים, כדי שתת המודע יראה ויקבל תמונת מציאות אחרת ממה שהיה ויש כרגע.

תת המודע איננו יודע להבחין ולהבדיל בין מציאות לדמיון, והוא פועל לפי מה שאנחנו משדרים לו על ידי חושים ורגשות. הוא קולט את המסר הפנימי שלנו, ומשדר אותו החוצה ליקום וזה מה שיחזור אלינו.

הבנה זו של איך תת המודע עובד ופועל, חשובה לנו מאוד כדי לדעת איך ליישם אותה בשימוש נכון. אם אנחנו לא מבינים את זה, זה לא יהיה לטובתנו והחיים ימשיכו להיות כמו שהם עם תסכול, קושי ועוד… ואין צורך להוסיף כי כל אחד מאיתנו יודע בדיוק מה הוא רוצה לשנות בחייו אבל! אם אנחנו מבינים את זה, אנחנו יכולים להשתמש בזה בכוונה תחילה ולגרום למהפך בחיים.

ומה זה אומר בפועל?

זה אומר שאם את, אתה ואתם יכולים ומסוגלים לדמיין מצב, סיטואציה בצורה אמיתית עד כדי שהחושים והרגשות שלכם ישתכנעו ויגיבו בהתאם שאכן זאת מציאות חייכם, תת המודע יקבל זאת כאמת. זהו זה המסר שהעברת לו והזנתם אותו, וזה מה שהוא יעביר ליקום וזה מה שתקבלו. ברגע שתת המודע מקבל מסר, משהו כאמת, הוא משדר את האמת הזאת ליקום, והאמת הזאת מתחילה להפוך למציאות שלכם.

איך עושים זאת?

* דעו מה אתם רוצים בצורה הכי ברורה ומדויקת בפרטי פרטים.

* היכנסו למצב רגיעה, קחו אוויר ונשמו עמוק כשהעיניים עצומות. התעלמו מהמציאות העכשווית ומכל רעש סביבתי אחר. דמיינו את שאתם רוצים והרגישו את זה כאילו ויש לכם את זה באמת. התרגשו, שמחו תרגישו את זה בכל הגוף שזה נמצא אצלכם, זה שלכם והרגישו את השמחה וההתרגשות מציפים אתכם באושר, כן הצלחתם! קיבלתם את שרציתם וחיכיתם לו . . . הללויה! אתם מרגישים בדיוק כפי שתרגישו כשזה באמת יקרה לכם. זה המידע החדש בו אתם מזינים את תת המודע שלכם, וזה מה שהוא יעביר ליקום ובאותו תדר היקום יחזיר לכם ותקבלו את שביקשתם. פקחו עיניים וחיזרו למציאות העכשווית, זהו זה עשיתם זאת. שידרת, שתלתם נתונים חדשים לתת המודע, והוא יפעל על פיהם.

עכשיו היו ערניים לסימנים שבדרך וכל מיני איתותים, רעיונות, הזדמנויות שתקבלו בכל מיני דרכים וצורות. היקום ידבר איתכם בדרך זו והיו ערניים וחכמים מספיק לראות, לשמוע, להרגיש ולהבין שאילו רמזים והכוונה לעשייה והכנה למה שאתם עתידים לקבל. זאת היא הדרך ליצירת מציאות, ומי שהבין את זה, יכול כבר עכשיו להתחיל לעשות בזה שימוש.

בהצלחה . . .

כל הזכויות שמורות לאסיה  ©

עוד מהבלוג של אסיה

Thumbnail

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

Thumbnail

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

Thumbnail

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים