הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

אתם מגיעים לכספומט ומבקשים למשוך סכום מסוים. על המסך מופיעה הודעה: “החשבון נמצא ביתרת . . .” הרי לא יתכן מצב שתפקידו כסף ולא תוכלו לקבל ממנו אף לא שקל אחד, אבל אם …

26/01/2011

חוק נתינה וקבלה

מדברים כל כך הרבה על שפע ותודעת השפע וזה נפלא, קסום ומדהים, אבל יש לא מעט אשר נמצאים בצידו השני של המטבע וחיים בחוסר, עוני, והישרדות. זה בהחלט נהדר לדבר על זה השכם וערב, אך איך באמת מתרגמים את כל התיאוריה הקסומה הזאת בפועל? כלומר איך הופכים את האין ליש? איך משדרגים את העוני לעושר? ואיך לכל הרוחות חיים את החיים מבלי לשרוד את היומיום? אז זהו שיש דרך וכמו שאומרים בכל עלטה ישנו אור בקצה המנהרה, והאור בקצה המנהרה הזאת נקרא פשוט: תן וקח או אם תרצו נתינה וקבלה.

בואו נפשט את זה לרמת הבנה הכי קלה ופשוטה שיכולה להיות וניקח דוגמאות מחיי היומיום כמו למשל אפיית עוגה. כשרוצים לאפות עוגה נעזרים במתכון בו כתוב במדויק מהם המצרכים והכמויות כולל אופן ההכנה של כל שלב ושלב האומר מה לשים? איך לשים? מתי לשים וכמה? כך יש לעשות גם לגבי כל תחומי החיים בכלל, ולא רק “להפציץ” בנוסחאות ומשפטים “גבוהים” לכאורה מבלי לתת את המתכון ואופן ההכנה. מכאן הקושי בו נתקלים מרבית האנשים, ואז מרימים ידיים ונשארים באזור המוכר והסביר = תקיעות.

כשאתם הולכים ברחוב וקבצנים מושיטים לכם יד עם קופסא או כוס מרשרשים עם המטבעות בתוכם, או שמתדפקים על דלתכם בבית או ברכב באמצע רמזור אדום ומבקשים תרומה, מה אתם עושים? יש מי שאומר: “כבר תרמנו”, “אין לי כסף קטן”, “אני לא אתן כי זה הולך לסמים”, “אני לא אתן כי גם ככה זה לא מגיע למי שבאמת זקוק וצריך”, ויש מי שמסובב את הראש לצד השני כאילו ולא רואה וכיוב’ . . . בהתנהגות שכזאת טמונה הבעיה, זהו השורש לחוסר, לעוני ולתקיעות שבהישרדות. ולבעיה הזאת קוראים מודעות. מילה יפה ושומעים אותה די הרבה לאחרונה, אבל לא באמת מבינים את משמעותה לעומק. זאת לא עוד סתם מילה המצויה בשפתנו, זאת מילה רבת עוצמה ומשמעותית מאוד. זאת מילת המפתח והיא שווה זהב ואף יותר. היא שווה את כל מה שאתם רוצים, חולמים ומייחלים לעצמכם, כן ממש כך!

המילה “מודעות” בהגדרת המילון מוסברת כידע, קיום תודעה, היות מודע.

האם עכשיו הבנתם מה משמעות המילה? כן?… לא?… אולי?… בערך?… טוב נכנס לעובי הקורה ונפשט את העניין עוד יותר. משמעות המילה “מודעות” מתאר מצב שלאדם יש ידע או מידע מסוים. אלא שלא מדובר בידע עיוני ו\או עובדתי, כי אם גם תחושה פנימית של ידיעה. מודעות היא ערבוב של ידע, ידיעה ותחושות שמוח האדם מעבד לתובנות, תוך כדי שאיפה ליישם אותן בחייו ביומיום.

ניקח לדוגמה מקרה של 3 אחים כולם משחקים יחד והכל טוב ויפה, רק שאחד מהם קשקש וצייר עם צבע אדום על הקיר למרות שהוא יודע שזה אסור ושמציירים רק על דף נייר. האם ראתה את הקיר המלוכלך וקראה לילדיה ושאלה מי אחראי למעשה. כולם ענו לה בפה אחד שזה לא הם, אך אחד מהם כן עשה זאת והאם ידעה בביטחון מלא מי עשה זאת מבלי שאותו ילד אמר לה, היא פשוט ידעה. מוכר לכם הדבר בצורה כזאת ו\או אחרת? קרה לכם כבר מקרה שפשוט ידעתם בתוך תוככם שאתם פשוט צודקים מעצם היותכם יודעים? וזאת הכוונה במשמעות המילה מודעות, זה פשוט נמצא שם אצלכם בפנים.

פיתוח המודעות מאפשר לכם לחפש ולראות הזדמנויות בהן אתם תוכלו לתת משהו בחופשיות ובשמחה. נתינה תחת החוק של סיבה ותוצאה, היא אחת הפעולות הכי חזקות שאתם יכולים לקבל ולקחת. אמצו ותרגלו את הרגל הנתינה עד שתגיעו לנקודה שבה אתם נהנים לתת.

עכשיו משהבנתם את פירוש, משמעות וכוונת המילה מודעות, יהיה לכם קל הרבה יותר להבין וליישם את עניין ה”קח ותן” או נתינה וקבלה“.

כשאתם עובדים אתם מקבלים משכורת, כסף תמורת עבודתכם, הזמן שהשקעתם והתפוקה אותה נתתם. משמע החלפתם, הימרתם על עיקרון של תן וקח – נתינה וקבלה. וזה מאוד פשוט, ברור, מובן והגיוני בעבורכם מתוך מודעות שכך מרוויחים כסף, וזו הדרך להתפרנס.

כשאתם רוצים לאכול אתם הולכים לסופר ו\או לשוק בוחרים מוצרים ומצרכים, מגיעים לקופה ומשלמים בעד מה שבחרתם. משמע החלפתם, הימרתם על עיקרון של תן וקח – נתינה וקבלה. וזה מאוד פשוט, ברור, מובן והגיוני בעבורכם מתוך מודעות, שכך קונים אוכל על מנת לאכול ולהאכיל את בני המשפחה.

יש לכם חשבון בנק בו אתם מפקידים את משכורתכם ו\או חוסכים. אתם מגיעים לכספומט ומבקשים למשוך סכום מסוים. על המסך מופיעה הודעה: “החשבון נמצא ביתרת חובה ואינכם יכולים למשוך כסף.” מצב זה מעיד על כך שלא הפקדתם כסף, לא נתתם וגם לא תוכלו להוציא ולקבל. הרי לא יתכן מצב שתפקידו כסף ולא תוכלו לקבל ממנו אף לא שקל אחד, אבל אם הפקדתם אתם תוכלו למשוך כסף מעצם הפקדתכם, נתינתכם. כך זה עובד לגבי כל תחומי החיים, ולא משנה מה תרצו למשוך, לקחת ולקבל. קודם תתנו ואז תקבלו, וזה בהתאם למה שאתם רוצים לקבל.

תרצו חיוך, תחייכו.

תרצו כבוד, תכבדו.

תרצו  אהבה, תנו אהבה.

תרצו שמחה, שמחו אחרים.

תרצו לקבל כסף, תנו כסף, צדקה.

תרצו לשמוע מילה טובה, החמיאו פרגנו.

תרצו יחס טוב והערכה, התייחסו טוב והעריכו.

הנתינה איננה מחויבת בכמות, אלא בהתאם ליכולת של כל אחד ואחת מכם ועל בסיס יומיומי בדיוק כמו שאתם רגילים לצחצח שיניים כשאתם קמים בבוקר. וכמו שאתם מודעים היטב ומקפידים להפקיד את המשכורת לחשבונכם בבנק כל חודש על מנת למנוע חריגה, עליכם להקפיד ולהיות מודעים יומיום לתת וזאת במידה ותרצו לקבל כמובן. ועל ידי אימוץ והטמעה של דפוס התנהגות זה, לעולם לא יחסר מכם דבר וזאת בשל מודעותכם בנתינתכם היומיומית. כך יחסכו מכם מצבי מינוס, עוגמות נפש, חוסר, הזדקקות עוני והישרדות.

הנתינה היא בשליטתכם בני האדם מעצם רצונכם לתת, וקבלה איננה בשליטתכם משום שדרכי האל נסתרות ונפלאות הן. ובזה אין לעסוק, זהו תפקידו של היקום איך ומתי יקבל האדם? אתם תקבלו בהתאם למידה שאתם מוכנים להכיל ופתוחים לקבל, אך ראשית עליכם קודם לתת!

כשאתם נותנים, אנרגית הנתינה עולה מעלה ועושה את שעושה שם בעולמות העליונים, וזו משלימה עצמה ומתחברת מעצם הנתינה לקבלה שחוזרת לנותן = אור חוזר.

על מנת לקבל משהו מתוך השפע האינסופי של היקום, צריך קודם לתת את המשהו הזה!

חוק הנתינה הוא אחד החוקים הגדולים, זהו חוק פנומנאלי. תנו בחופשיות ובשמחה, תמיד בצורת הרגל של מתן בעליצות. תנו קודם לפני שאתם מקבלים. האנרגיה שאתם נותנים תחזור אליכם בצורה מדהימה. תנו, תנו ותנו ועשו זאת בשמחה ובחופשיות, החיים הם נתינה ענקית . . . תנו באדיבות וקבלו בסבר פנים יפות, בשמחה והכרת תודה. אל תרגישו לא בנוח לקבל, זה מגיע לכם הם הגורמים הממריצים של הנתינה והקבלה. ועל ידי קבלתכם אתם בהרמוניה עם חוק הנתינה והקבלה.

ביהדות המעשר תופס מקום חשוב בדבר פרנסתו של האדם. המעשר בא לומר לאדם שכל רווחיו אינם שלו, אלא בזכות סיועו של בורא עולם. מעצם הנתינה על ידי הפרשת מעשר, הוא קובע את מזלו, וכאן טמון כוח הסוד שביכולתו של האדם להביא להיפוך “הקערה על פיה”, ולשנות את המצב בו הוא נמצא.

תעשר את ה”תעשר”

אם ניקח את המילה “מעשר” ונעשר אותה, נגלה דבר מעניין.

ת‘ = 400 ואם נעשר את ה- 400 נקבל 40 שזה מ

ע‘ = 70  ואם נעשר את ה- 70 נקבל 7 שזה         ז

ש‘ = 300 ואם נעשר את ה- 300 נקבל 30 שזה ל

ר‘ = 200 ואם נעשר את ה- 200 נקבל 20 שזה ך


“ברכת ה’ היא תעשיר.”

כל הזכויות שמורות לאסיה  ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה