הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

שמישהו מעיז לפתוח את הפה ולומר שקשה ומשהו לא בסדר או שזה מתפוצץ בצורה מכוערת, רק אז פתאום מבינים . . . הימים חולפים ואינם חוזרים וכל שבריר שנייה הוא מתנה גדולה להיות ביחד.

23/01/2011

זוגות נשואים ולא נשואים, חיים יחד חולקים חיים. יש ויכוחים, מריבות וחילופי מילים לצד האהבה. עם הזמן נולדים ילדים, את והוא, הוא ואת אתם שניכם עוברים דברים כל אחד ואחת באופן אישי וביחד. האישה עוברת את חווית היריון ולידה שזוהי חוויה מדהימה, קסומה, מיוחדת ונפלאה כשלעצמה, אך לא כל אחת זוכה לעבור חוויה זאת ברוגע,ף שלווה וחיוביות. לא כל אחת חווה זאת יחד עם בן זוגה המלווה אותה לאורך כל התהליך. הוא נמצא שם ברקע, אך לא תמיד מעורב כי גם הוא עובר א חווית היריון ולידה, אך הוא בדרך אחרת מימך האישה שאיתו.

אתם שניכם עוברים את זה יחד ולחוד, ויש מי מהזוגות שמשתפים זה את זו והתקשורת בניהם פתוחה וקולחת, ומאידך יש מי שסגור יותר, מופנם ולא תמיד יכול לבטא עצמו ולספר על רגשותיו וזה יוצר ריחוק אט, אט שבא לידי ביטוי מאוחר יותר. ואז זה מתפוצץ כמו בלון ונאמרים דברים לא נעימים וקשים. כל אחד ואחת מכם אגר וצבר משקעים מחוסר פתיחות, חוסר זמן ויש לכך מיליון ואחת סיבות, אבל האמת לא נאמרה. עד שיום אחד זה כבר בלתי נסבל ואת ואתה מוצאים עצמכם כמו במבוי סתום, ומרגישים מתוסכלים כמו תקועים במקום. ישנו מחנק מהמצב הרגשי בתוספת תיבול “מעודן” של מצב כלכלי לא יציב עם מינוס וחובות שחונקים כמו קולר על הצוואר, ואתם רוצים לצעוק אבל אין מי שישמע או כך לפחות אתם מאמינים ו\או משכנעים את עצמכם. שכחת אותה, את האישה שאיתך? שכחת מתי לאחרונה הבטת בעיניה והושטת יד כשאמרת ברוך כמה אתה אוהב, ושהיא כל עולמך, שכחת? שכחת גם את אישה יקרה שזהו גבר חלומותיך ,הגבר של חיי, כך אמרת. שכחת איך לגרום לו להיות גבר שהשתוקק להיות במחיצתך, במחיצת אישתו האהובה? נכון תאמרו שניכם כי אתם עובדים קשה ויש גם ילדים, החובות, המינוס, לחץ, מתח, דאגות ומטלות היומיום ואילוצי החיים, הכל נכון ומצד שני גם לא נכון.

איש ואישה יקרים, כל טענותיכם יש בהן מן האמת, אך יחד עם זאת ולמרות הכל האם הפסקתם לחיות חלילה? או שמא אשאל אתכם אחרת. לפני שהכרתם זה את זו, הייתם קמים בבוקר מצחצחים שיניים ומתארגנים ליום חדש, אוכלים, שותים, וממשכים הלאה.כשפגשתם זה בזו והחלטתם לגור יחד ומיסדתם את הקשר, דבר לא השתנה בהתנהלותם ועדיין המשכתם לקום בבוקר, לצחצח שיניים, להתארגן ליום חדש,לאכול, לשתות ולהמשיך הלאה נכון? למרות המצב הקשה, המינוס, החובות, הלחץ, חוסר זמן וכל יתר התירוצים והסיפורים עדיין יש לכם את הזמן, את אותן שניות ודקות לצחצוח, לאוכל וכל היתר, אז השאלה שמתבקשת להישאל היא: האם למרות הכל אתם עדיין ממשיכים לעשות את כל אותן הפעולות האלו, מדוע זה ולמה שהפסקתם פתאום לראות, להתייחס ולגלות רגישות זה לזו?! . . . למה? מה הסיבה? האם זה כל כך קשה לקום בבוקר ולומר לו ולה בוקר טוב בחיוך? האם זה כל כך קשה לברך אותו ואותה בברכת יום טוב עם נשיקה אפילו באוויר? האם זה כל כך קשה לומר לילה טוב עם חיבוק חם ואוהב? והאם זה מאוד קשה להתעניין ולשאול איך היה יומך היום? אחסוך מכם איש ואישה יקרים ואענה במקומכם, התשובה היא: לא! לא ולא קשה בכלל! זה רק עניין שלך איש יקר ושלך אישה יקרה. זאת החלטה אישית שלכם בניכם לבין עצמכם, כי זה כאילו ברור ומובן מאליו ש. . . נו טוב, גם ככה קשה אז למי יש זמן בכלל ולמה לטרוח. היא או הוא חיים יחד ורואים ויודעים מה קורה, אז אין מה להסביר ולמה להתאמץ?

טעות! טעות איומה והמחיר שלה כבד ויקר. אחר כך שמישהו מעיז לפתוח את הפה ולומר שקשה ומשהו לא בסדר או שזה מתפוצץ בצורה מכוערת, רק אז פתאום מבינים אתם את טעותכם. רק אז במבט לאחור אתם רואים היכן שגיתם ואז רוצים לנסות לכפר ולתקן ויש מי שמצליח להציל, ויש מי שזה כבר מאוחר מידי, כי היא או הוא כבר פזלו הצידה וממלאים את החסר מהצד. את אותם ריגושים ואותן תאוות הגוף והנפש מתמלאים ממקור אחר וזה לא את ואתה. אתם מכים על חטא, אך היכן הייתם כשזה החל להתדרדר? למה נתתם לזה יד? אה . . . כן נכון בגלל חוסר זמן, חובות, מינוס, לחץ, מתח וטרדות החיים, נכון אתם צודקים. אז הנה תוצאת הצדק שלכם, המחיר שווה את זה? בספק! ואם בכלל.

פקח עיניים והבט בזוגתך האישה של חייך, אם ילדייך. פקחי עיניים והביטי בבן זוגך האיש שלך, גבר חייך ואבי ילדייך. הושיטו יד זה לזו וגלו מחדש באהבה עם רכות נעימה, במילה טובה, במתן אוזן קשבת וכתף להישען כשצריך. היו זה לזו והרי לשם מה עזבתם את חיי הרווקות ובחרתם זה בזו אם לא למען לחיות באושר, בשמחה ואהבה? הימים חולפים ואינם חוזרים וכל שבריר שנייה הוא מתנה גדולה להיות ביחד. אתה הגבר, אתה זה שמחויב במצוות נישואים והקמת בית. לך יש זכות גדולה שהאישה שאיתך בחרה בך, ולא באחר. הערך וכבד אותה, היא מקור האור והברכה בחייך ובביתך. האישה משולה לתורה וכשם שיש לכבד, להעריך ולהתייחס בכבוד לתורה, כך גם יש לכבד, להעריך ולהתייחס לאישה. אסור, אסור לדכא, להכעיס ולגרום לאישה להזיל דמעה, כי כל צער וכאב אתה האיש עלול לחטוף חלילה וזה כואב יותר. ואת האישה, את שבאת מספירת בינה שהיא חוכמה. עלייך אומרים כי “דעתן קלה עליהן”, ו”אישה בונה ואישה הורסת” ולמה הכוונה תשאלי? הכוונה היא בכך שדעתן קלה עליהן בזה שהאישה ירדה לעולם עם החכמה מובנת בתוכה, וקל לה להבין יותר מהר דברים מאש לגבר ובזה היא מסייעת לו בחוכמתה שלה. ועל ידי כך יש לה את היכולת והאפשרות להתעלות ולראות בראיה רחבה יותר מהגבר, ובכך להציל את נישואיה וביתה שבנתה. גלו הבנה, סבלנות, סובלנות,כבוד והערכה זה לזו. בזה טמון סוד ההצלחה בזוגיות שמשליך באופן ישיר על בריאותכם, פרנסתכם והצלחתכם בכל אשר תחפצו לעשות, וביתכם יידע אור ברכה ואהבה אינסופיים.

עשו והצליחו בדרכי אהבה ונועם תמיד, ה’ עימכם ♥

כל הזכויות שמורות לאסיה  ©

עוד מהבלוג של אסיה

Thumbnail

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

Thumbnail

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

Thumbnail

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים