הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

מיד מציפה הרגשת אכזבה, ועולות המחשבות על שאולי אתם לא מספיק טובים, ואולי העדיפו . . . ומה יהיה עכשיו? מה עושים? איך? . . .

06/01/2011

קבעתם משהו שחיכיתם לו כל כך, ואז קיבלתם הודעת ביטול, לא נעים בכלל נכון? לשם המחשה ניקח לדוגמה מטפל שקבע טיפול עם מטופל, והוא קיבל שיחת טלפון שאומרת כי המטופל לא יוכל להגיע וביטל את הטיפול.

מה קורה במצב כזה?

מיד מציפה אתכם הרגשת אכזבה, ואז עולות המחשבות על שאולי אתם לא מספיק טובים, ואולי העדיפו לפנות לאחרים שטובים מכם, ושבניתם על הכסף הזה, ומה יהיה עכשיו ועוד כל מיני מחשבות שליליות שאינן מועילות ובהחלט מיותרות.

מה עושים?

איך נמנעים מההרגשה הלא טובה?

אז ככה, קודם כל קחו אוויר ותגידו בקול רם (אפשר ורצוי גם לכתוב) את המשפט הבא: “אני מודה ליקום שפינה לי זמן למטופלים חדשים” (כל אחד יכתוב למה הוא מודה בהתאם לסיטואציה).

כמובן שיש לכתוב את זה תוך כדי כוונה והרגשה שזה אכן כך, ולראות בדמיון  את האנשים שמגיעים ומחכים בתור לטיפול. מה שבעצם אתם עושים בדרך זו, אתם פשוט משנים את הכיוון משלילי לחיובי. אחד ביטל כי פינה לכם מקום לאחר שזקוק לכם, לשירותכם יותר, זה התדר שאתם צריכה לכוון, לכתוב ולהרגיש. זה התדר הנכון והבריא יותר, מאשר לשקוע במחשבות שליליות ואכזבה מרה וכואבת.

שפע ברכה והצלחה

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה