הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

מוקדש לכם אחים יקרים באשר אתם, קראו, הפנימו ויישמו למען האני שלכם, למען תשחררו נשמתכם הכלואה בהישרדות היומיומית של החיים, ואיתה שלא במתכוון נגררים אחריכם יקיריכם עם תופעות לוואי לא נעימות וקלות. הרימו את כפפת המשי כי אין רכה ממנה ונעימה, להביא שינוי וברכה לחייכם וחיי אהוביכם.

22/12/2010

ביקשת כל חייך אהבה, והיא הגיעה עד אליך והיא יפה, אישה במלוא מובן המילה. היא כל עולמך אמרת והיא כל נפשך, אז למה אחי אתה מוריד בערכה? היא שלך לנצח ואותך אוהבת, ולא רואה אחר מלבדך. אז למה אחי אתה אומר שהיא כלום? אני באמת מנסה להבין אותך אחי היקר. אתה מצהיר קבל עם ועדה שהיא האחת והיחידה ומצד שני אתה שולח חיצים לעברה בלשון חדה כתער, כאילו מה אתה חושב שאתה עושה?

עצור לרגע את מרוץ החיים, כן עצור קח אוויר. אהבת חייך עומדת מולך מבקשת לפרוש כנפיים שהיו קצוצות די הרבה זמן, אהבת חייך רוצה לעוף למרחקים ולהתעצם יחד איתך אח יקר. היא מייחלת ליד גברית חמה ואוהבת שתעטוף אותה בביטחון, ומה אתה עושה במקום זאת? גורם לה להתרסק ולרדת למטה במקום לעלות ולבנות. היא אוהבת אותך ומעצימה אותך בגאווה ובאהבה גדולה. ואתה יודע מה, את הצדדים הפחות טובים שלך היא שמה בצד כי יודעת היא שאף אחד אינו מושלם, ומתוך היחד שלכם תגיעו למושלמות והייתם לגוף אחד. אבל אחי רק תפסיק לומר שאתה לא יכול ורוצה למות. בחר בחיים ויפים הם למרות הכל, ויש לך למען מי ומה.

עד כה הלכת בדרך בה גדלת וזה מה שראית, ידעת ולמדת, אבל אחי היקר אם עד כה לא נחלת הצלחה בדרך בה הלכת, אולי הגיע הזמן לנסות דרך אחרת לצעוד בה, ואז תראה אם משתנה משהו, מה אתה אומר, מוכן לנסות?! . . . אין לך הרי מה להפסיד ואולי רק להרוויח, כי באהבתך הגדולה מדובר, בחייך שלך ואסור לך להרים ידיים תרתי משמע. לא עכשיו ממש לא, הסבלנות בסופו של דבר תשתלם וזאת הבטחה. אתה לא היחידי שמרגיש קורבן ושכל העולם על כתפיך, אחי זה לא סוף העולם. אני כאן בשבילך רוצה לתת לך יד ולעזור לך לקום מהבור בו אתה שרוי. תרים ראש הבט למעל ותראה כי השמיים תכולים ויפים הם, השמש מחייכת ורוצה ללטף את ראשך בקרניה החמות. דע כי לא הכל שחור כמו שאתה מתעקש לומר ולהרגיש. אתה יכול לעשות אחרת והשינוי רחוק ממך רק בפסיעה, אז תן יד וקדימה יש לך משפחה שרוצה אותך.

ילדיך מבקשים שתהיה איתם אבא יקר. מילה טובה וחיוך ממסים כל קושי, כן זה הטריק אחי היקר. תנסה את זה במקום לזעוף ולצעוק ולפזר מילים קשות. תחשוב על זה האם אתה רוצה שילדיך יגדלו עם תחושה של קורבן ושאבא שלהם היה קר, כועס ואדם קשה שמכאיב ולא אהוב? לא חושב שזה מה שאתה מייחל לילדיך נכון? ובטח גם לא לאהבת חייך הגדולה שבלעדיה אתה לא יכול, אז בבקשה אחי, עקור מלקסיקון המילים שלך את המילים הקשות ונצור לשונך מלדבר על פירוק החבילה. כן אמור דברי מתיקות ואהבה, זאת הנוסחה לברכה. דע אחי כי ברגע שתעריך את יקירתך אם ילדיך ותכבד אותה במילים יפות וביחס ילדיך יראו וירגישו זאת, והברכה תשרה בתוכך עמוק פנימה, בביתך, בפרנסתך ובכל תחום בחייך. זאת האידיליה אחי, ולא דרך כעס, צעקות, מריבות וחשיבה שלילית ממש לא!!!

שמעתי אותך פעם אומר, שבורא עולם נתן לך את שביקשת, אישה וילדים ושבראת את מציאות חייך, מה קרה לאיש שגרם למציאות חייו לרקום עור וגידים כפי שייחל לעצמו? לאן נעלם אותו עלם חמודות? החזר את הגבר שהורגש בנוכחותו בבית עם צעד, מילה והושטת יד. מתגעגעים אליך איש יקר, אתה חסר שוב הביתה כבעבר, אוהבים אותך ורוצים אותך חי, בריא, חם, אוהב עם שמחת חיים. תסכים איתי שהדרך הזאת הרבה יותר טובה, נעימה ומעלה חיוך של תקווה? בוא תנסה אותה זה חינם, ואתה עלול להתאהב בה, היא תרפא אותך מבפנים ואתה תזרח וסביבתך תפרח מתוך הליכתך בדרכי הנועם והאהבה. אתה תמצא עצמך גדל וצומח לצד אהבת חייך, אם ילדייך וביתך ידע אור וברכה. כן אתה יכול ומסוגל לזה. אבא למעלה פותח לך דלת, דלת לחיים אחרים וטובים הרבה יותר משידעת עד היום, כנס בה וקבל באהבה את שנותן לך במתנה כל יום.

תראה מה תעשה אח יקר, יש לי הצעה נחמדה כצעד ראשון לשינוי, לאחר שתסיים לקרוא צא החוצה, קח אוויר הפנם את שקראת, הבט למעלה לאבא שבשמיים תגיד תודה על מה שיש לך ומה שעוד יהיה לך. תן חיוך אמיתי מכל הלב, וקטוף פרח קטן וחמוד וכנס הביתה אל משפחתך. גש לאהבת חייך היפה, הפתע אותה בנשיקה חמה ואוהבת ותן לה להריח את הפרח שתגיש לה באהבה. תבל את חייך כך בהפתעות קטנות, זה משנה את המצב וממגר מתח ושליליות. אמץ את זה אחי ואתה תהיה הבעל והאבא הכי, הכי. בהצלחה אח יקר, שא ברכה בדרכך החדשה והרם את משפחתך איתך לחיי אושר ואהבה, שלך אח היקר.

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה