הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

רק מי שיקום ויעשה מעשה שעל פניו נראה חסר סיכוי יזכה, ומי שמחכה לנס בלא שיעשה דבר . . . שימשיך לחכות.

30/11/2010

חג?! מה זה אומר?

חג פירושו נע במעגל. מעגל חיים, מחזוריות שחוזרת על עצמה בסדר קבוע. בכל שנה בתאריכים קבועים ישנן הזדמנויות קוסמיים שמשדרים עבורנו תדרים טובים. ועל מנת שנקלוט את התדר עלינו לדעת את מועד שידור התדר ואיך להתחבר אליו.

בתאריך כ”ה בכסלו כל שנה במהלך שמונה ימים, נפתחת בפנינו דלת להזדמנות מיוחדת המשדרת תדר שנקרא: חנוכה. התדר שמועבר לנו הינו בעל כוח מיוחד של נסים ומהפכים חיוביים. ובעזרת כוח הבריאה שסייע בזמן חנוכה ניצחו המכבים שהיו מעטים את היוונים, וכד שמן שהספיק להאיר את המנורה לשמונה ימים.

היוונים סגדו לחומריות, לוויזואליות, לטיפוח הגוף הפיזי. הם לא ידעו והבינו את אמונת היהודים בבורא עלם שאין לא כל דמות ושנמצא הוא בכל מקום ובקיום מצוות שלהם נראו בלתי הגיוניות. אנטיוכוס אף אסר על היהודים לקיים את מצוות ברית המילה, שמירת שבת,ברכת הלבנה בראש חודש ולימוד תורה.

המכבים שהיו קבוצה קטנה לכאורה, עשו את הבלתי אפשרי כשנלחמו במסירות נפש וניצחו. חז”ל הבינו כי לא ביד המקרה התרחש ניצחון המכבים וכמו כן גם גילויו של כד השמן, כי אם הבינו שזאת הזדמנות שחוזרת על עצמה כל שנה באותו תאריך אשר בו מתגלה כוחה הנסים, ועלינו להתחבר לאותו התדר ולמשוך אל חיינו מהכוח והנסים של הניצחון הרוחני על החומרי, של הבלתי אפשרי ובלתי הגיוני על האפשרי וההגיוני וכמו כן הניצחון הפנימי של כל אחד ואחת מאיתנו הבריות.

חנוכה על שום מה?

חנוכה מלשון חניכת מקום חדש באמצעות ניקיון וטיהור הישן והמלוכלך מבחינה אנרגטית. אותו קומץ יהודים שעמדו נגד היוונים, המכבים. לא היו מוכנים לשתוק ולהמשיך לחיות חיים נטולי רוחניות ותורה ללא עצמאות מדינית, תרבותית וכלכלית. הם ניסו בכל דרך אפשרית למגר את גזרות אנטיוכוס ועשו את הלא הגיוני והבלתי אפשרי. מה שמלמד אותנו, שהבורא מאפשר שיתרחשו נסים לכל מי שמוכן לנוס ולעשות מעשים כנגד כל הסיכויים. רק מי שיקום ויעשה מעשה שעל פניו נראה חסר סיכוי, יזכה לנס במעשיו ע”י עזרת הבורא בדרכיו הנסתרות והנפלאות, ומי שמחכה לנס בלא שיעשה דבר . . . יכול להמשיך לחכות.

חנוכייה

את החנוכייה אנו מדליקים לא לזכר האירועים והניסים שהם תוצאה, אלא על מנת להתחבר לסיבה. באמצעות הכוונות שבמהלך ההדלקה, אנו מתחברים ישירות לאנרגיה המשודרת ביקום בתקופת החג. עיקר התחברותנו היא רוחנית, שורשית, הסיבות שגרמו לתוצאה כגון: שינוי חשיבה, היציאה מאזור הנוחות, העשייה והמלחמה נגד הלא הגיוני והבלתי אפשרי. ועל ידי הדלקת הנרות הפיזיים יש באפשרותנו להתכוון ולמשוך אלינו אור ואנרגיה רוחנית מכוח הנס לכל תחום בחיינו, ולהאיר כל מקום קשה וחשוך.

טיפ:

ביום השמיני של חנוכה כשהחנוכייה דולקת במלואה, יש ואף רצוי ומומלץ להביט על להבות הנרות הדולקים ולהתחבר לכוח שבספירת בינה שהיא חוכמה, והיא גם האות השמינית ח’, ובכך להתחבר לכוח הספירה ולמשוך אור דחוכמה ולהאיר את חיינו ולמגר חושך מכל קושי בכל תחומי החיים.

ימי החנוכה, חנוכת מקדשנו,

בגיל ובשמחה ממלאים את ליבנו

לילה ויום סביבונינו ייסוב

סופגניות נאכל לרוב . . .

חנוכה שמח ומואר

עוד מהבלוג של אסיה

Thumbnail

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

Thumbnail

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

Thumbnail

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים