הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

כשאתם מביטים במראה האם אתם באמת מביטים במי שמשתקף מולכם? איך אתם מבקשים ומייחלים לשינוי אם אתם “מתעלמים” מעצמכם, כמו איזה פסל או קישוט אחר שמונח ליופי.

29/11/2010

האמת שבמראה ומה שהיא לא מראה

כשאתם מביטים במראה ואתם עושים זאת כל יום, האם אתם באמת מביטים במי שמשתקף מולכם? מעטים יענו כן. היתר נותנים לדמות שמשתקפת מולם לחלוף על פניהם כאילו והייתה מובנת מאליה כמו איזה פסל או קישוט אחר שמונח ליופי.

עכשיו נשאלת השאלה, איך אתם מבקשים ומייחלים לשינוי אם אתם “מתעלמים” מעצמכם. איך אתם מצפים שיזוז משהו בחייכם ויביא לשנוי חיובי ולקידום כל שהוא שמעצמכם מהאני שלכם אתם מתעלמים ועוברים הלאה? האם יש יותר חשוב מכם? בוודאי יהיו מי שיתחכמו ויגידו כן, ילדים אישה\בעל טרדות היומיום ועוד מיליוני סיבות ותירוצים, אבל אתם יודעים מה? אלו הם בדיוק רק סיבות ותירוצים.

אתם משכנעים “ועובדים” על עצמכם, כי אתם בעצם בורחים. כן כן אתם בורחים ואל תגידו לא נכון, מה זה השטויות האלה וכו’, אתם בורחים מהאמת ומההתמודדות מולה ואיתה. כי זה הכי קל לברוח מאשר להתמודד, אבל מה שאינכם מבינים זה שאולי אתם “מרוויחים” שקט מההתמודדות ומרוויחים זמן לכאורה, אך בפועל אתם מפסידים זמן יקר, כי יום שעובר לא חוזר ואתם בעצם מרימים ידיים משליטה על חייכם ונותנים לחיים לזמן לכם מה שבא להם על הדרך בין אם זה הבררה לבין אם זה דברים טובים ואיכותיים, אבל בינינו את הדברים הטובים והאיכותיים מקבלים על פי רוב אותם אלה שכן לוקחים שליטה על חייהם, ולא משאירים לחיים לזמן להם מה שבא להם. אלא הם אלא שקובעים ומחליטים מה החיים יזמנו להם ואגלה לכם סוד? הם גם מקבלים את מה שהם מבקשים וזה נקרא ליצור את מציאות חייכם, זה נקרא לקחת אחריות על עצמכם.

זה בדיוק כמו שאתם תיכנסו לרכב שלכם במטרה לנהוג ולהגיע למחוז חפצכם, אתם מתיישבים במושה הנהג ו. . . יושבים ומחכים שההגה יסתובב מעצמו במקום להתניע את הרכב ולאחוז את ההגה בשתי ידיים ולנתב את נסיעתכם. זה בדיוק מה שאתם עושים עם חייכם שלכם, יושבים על הגדר ונותנים לחיים שיסחפו אתכם לאן שהם רוצים ואתם במקום לקחת שליטה רק מבכים על כמה שקשה ורע לכם, ושזה לא זז וההוא תקוע ושאתם רוצים לעשות ככה ואולי ככה, כשבפועל אתם רק רוצים וחולמים אבל רחוקים מלעשות באמת. אתם משלים את עצמכם וממשיכים לחיות באשליות חסרות שחר כי אין עשייה שתביא לביצוע בפועל. וגם משלמים מחיר יקר בכל מיני צורות, כמו בעיות כלכליות, בריאותיות, מערכות יחסים מדרדרות ומתפרקות חלילה וכו’.

אז עכשיו אנשים יקירים, במקום לומר תשמעו היא צודקת יש משהו בדבריה, תזיזו את עצמכם ולכו למראה הקרובה אליכם ונהלו שיחה צפופה ורצינית עם האני שלכם והתחילו ליישם דברים בפועל. מילה טובה זה נחמד וגם הפרגון, אבל הכי כיף זה לחיות את החיים שאתם באמת רוצים לחיות אותם ולא רק לחלום אותם ו\או עליהם.

עוד מהבלוג של אסיה

Thumbnail

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

Thumbnail

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

Thumbnail

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים