הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

כאילו מה הטריק? טריק למה, שאלתי בסקרנות שאיננה אופיינית לי. והאמת למי מאיתנו אין רכבת הרים פרטית שכזאת?! זה זמין לכולם ואין צורך בהשקעה.

24/11/2010

“את מדהימה כל פעם מחדש כמה את מונעת מאהבה . . .”

נשאלת אני לא אחת איך אני עושה את זה? איך אני עושה מה? אני משיבה בתדהמה. איך את עושה את זה כל הזמן? כאילו מה הטריק?טריק למה, שאלתי בסקרנות שאיננה אופיינית לי. איך זה שאת כל הזמן מדברת באהבה ועל אהבה? מה הסוד שלך? את מונעת מאהבה וזה מדהים לגלות את זה כל פעם מחדש. אהההה, שמעתי עצמי אומרת בחיוך קל, זה פשוט! אמרתי. כשאדם מחובר לעצמו מבפנים בלי הצגות כלפי חוץ ומסיכות, אז בתוכו שוכן שלום פנימי, שקט ושלווה גם אם בחייו ישנן בעיות, עליות וירידות והאמת למי מאיתנו אין רכבת הרים פרטית שכזאת?! . . . בואו נהיה מציאותיים למרות הכל, אבל יחד עם זאת כשאדם מקנה לעצמו גישה ויחס אחר לחיים מתוך בחירה והשלמה שזה באמת מה שהוא רוצה וטוב לו עם זה, אז באמת שהכל אפשרי לגמרי.

ואני כשלעצמי, כן מודה בחרתי בזה מתוך בחירה חופשית ומודעות להשלכות של גישה כזאת לעומת הגישה הקודמת “הקונבנציונאלית” לכאורה כיתר הבריות, וגיליתי שהדרך הקודמת לא שירתה אותי נאמנה, אלא ההפיך היא רק בגדה בי ואסביר למה הכוונה “בגדה”. הדרך הקודמת כמו כולם פשוט גרמה לתקיעות מחשבתית, רגשית והעשייה גם אם התקדמה הייתה נטולת אושר אמיתי מהלב, אלא שטחית משהו כאילו, נו טוב קדימה לשלב הבא. זה לא קסם לי ולא נתן חשק להמשיך כי אם איבד מן המוטיבציה משהו, פתאום נראה חסר טעם.

למזלי נחשפתי להארה, תובנה הזאת בגיל צעיר ובזה רואה אני בונוס גדול מאוד, כי כך עיצבתי לי מחדש את הגישה החדשה, גישת משולש האושר. כן כך אני קוראת לה. משולש האושר פשוטו כמשמעו תוך כדי שילוב מחשבה חיובית, רגש חיובי ועשייה בפועל וזה האושר האמיתי עם טעם של עוד כי הכל אפשרי. שלא תבינו לא נכון, זה לא בא ביום אחד זבנג וגמרנו, זה הגיע אחרי הרבה מאוד חוויות נעימות יותר ופחות ולא אכנס לזה כרגע, אך מה שחשוב זאת הדרך שנגלתה בדרכי וזה ממש כמו להדליק נר בחושך. זה בדיוק האור בקצה המנהרה, ומה שיפה בזה זה שכל אחד יכול ללא הבדל דת, גזע ומין. זה זמין לכולם ואין צורך בהשקעה כספית כלשהי מלבד זמן איכות עם עצמכם, רצון, נחישות והתמדה וכמובן איך לא . . . אמונה בעצמכם. אם אין לכם אמונה בעצמכם שאתם יכולים, זה לא שווה ולא משנה מה תעשו כי זה מקור הדלק לכל עשייתכם.

אפשר עוד לכתוב רבות על אהבה, זה אוקיינוס שלא ייגמר לעולם כי זה שפע אינסופי שככל שנבקש ונקבל, כך הוא רק יתמלא יותר ויותר ויתעצם וזה הסוד של הדבר הזה שנקרא אהבה! אהבה היא אינסופית, היא אנרגיה אלוקית והיא קוד, סוד, צופן, מפתח וכל מה שתקראו לה לכל אשר קורה לנו הבריות בחיינו.

לכן אני ממליצה לכל אחד ואחת לקחת פסק זמן של מספר דקות, ולשבת עם עצמכם כמעין זמן איכות כזה בקטן. שבו בנחת קחו אוויר מלוא הריאות, והביטו כמו בסריקה על חייכם וראו בדמיונכם איך אתם ניגשים לחייכם עם גישה קצת שונה ממה שהכרתם עד היום. ראו בדמיונכם איך אתם מתנהלים מתוך אהבה, כן גם לדברים שפחות נעימים לכם, אבל בעזרת גישה אוהבת אתם תמיסו התנגדויות, כעסים, מתחים ומי שיגדיל לעשות ויתמיד בכך למרות שבתחילה יראה לו מוזר, זר ומנוכר יגלה לפתע התפתחויות שלא חשב או חלם עליהן קודם לכן (או שכן, אבל זה היה רק בגדר מחשבה\חלום). לפתע נפשות פועלות בחייכם ישנו יחסם אליכם מעצם התדר החיובי שאתם פתאום תשדרו לסביבה, מה גם שהילתכם – השדה האנרגטי שלכם ימשוך רק דברים חיוביים אל תוך חייכם במקום שליליים כמקודם. אתם תופתעו לגלות איך חייכם יקבלו תפנית אחרת לחלוטין ממה שהכרתם קודם לכן, ובטוחני שתשאלו עצמכם “איך לא עשינו זאת קודם?”

אז מה אתם אומרים שווה לכם לנסות? אני חושבת שכן, כי אין לכם מה להפסיד וזה לא עולה לכם כלום מלבד רק להרוויח הרגשה טובה, וחיוכים מכל עבר בשל היותכם מפיצי ומשדרי אהבה לעצמכם ולסביבתכם. אתם תהיו כמו מגנטים מהלכים ואהבה תשטוף את חייכם ותיכנס לכל מקום ופינה הן בגוף הפיזי שלכם והרוחני ובכל מקום אחר בו תהיו. אתם תופתעו לגלות אט אט עם הזמן, שבדרך זו תרפאו בלי שתשימו לב כל מיני בעיות בריאות למיניהם. יחסים טעונים, מרים וקשים יהפכו לרכים קרובים ונטולי מתח ורוע. התקשורת שלכם עם עצמכם ועם קרוביכם וסביבתכם בכלל תשתנה. בקשותיכם יתממשו כמו במטה קסמים וכל זאת בשל בחירתכם בגישה אחרת, בגישת משולש האושר שכל כלו חיוביות ואהבה. אתם תדעו אושר אמיתי מהוא, ולא רק בסיפורים ובאגדות אלא תחוו זאת על בשרכם שלכם באמת.

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה