הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

כן, כן התפריט הוא זה שמעניין, בלעדיו אתם הולכים לאיבוד. אתם עוד עלולים ליהנות מזה, משולש האושר.

14/11/2010

המסעדה

בוודאי יצא לכם לפחות פעם אחת ללכת למסעדה ולחוות את החוויה שמגיע אליכם מלצר, מגיש לכם תפריט ואתם מזמינים את אשר רוצים, ולאחר זמן מה מגיע המלצר בשנית ומגיש לכם את המנות שבחרתם וסעדתם נפשכם לשובע. תודו שזה היה מדהים לשבת במקום שרציתם, ולבחור מתוך תפריט מגוון את המנה שרציתם וקיבלת בדיוק את אותה המנה. איזה שירות נפלא וקסום זה לבקש משהו ולקבל בדיוק רב את אותו המשהו הזה שהזמנתם. בוודאי יהיו מי מבניכם שיגחכו ויצחקקו בינם לבין עצמם ויאמרו, מה העניין סביב הזמנת אוכל ושירות וכו’ . . . ובכן, זה בדיוק העניין! זה בדיוק כל העניין כולו וזהו הסוד של החיים של כל אחד ואחת מיכם.

כוחות, כוחות ועוד כוחות, מאיפה מביאים כוחות?

זו שאלת השאלות אותה אני נשאלת לא אחת מהבריות הנמצאים כל אחד ואחת במצבים שונים ומשונים בחייהם. לכולם מכנה משותף ומשוועים לישועה, למעט הקלה, לפסק זמן מהלחץ והמתח ממרוץ העכברים המטורף של פול גז בניוטרל.

אז מאיפה לוקחים ומביאים כוחות, ריבונו של עולם? בראת את אדם בצלמך, שהיא האהבה וילדיך מבכים על מר גורלם בדמעות של תנין, וזועקים אליך אבא לנחמה, ולו הקטנה שבהן להרגיע ולהשקיט את הלב הכואב והדואב, השותת דם בשל פגיעה ואהבה נכזבת. ויש מי בשל אי יכולתו להביא לחם לילדיו ולעמוד בלחץ התשלומים והחובות הנערמים, ללא רחם. ויש מי שחיים בגפם וליבם מתפוצץ מרצון וכמיהה לאהבה וזוגיות, ומניחים את הראש על הכר בלילות קרים גם בעונת הקיץ, כי אין מי שיושיט יד רכה וחמה שתלטף ותחבק מתוך אהבה, מתוך זוגיות של בית חם ואוהב. ומי שכבר זכה לחופה וקידושין, משתוקק וכמהה לפרי בטן המאחרת לבוא.

אוי אבא . . . כוחות! מאיפה מביאים אותם? מה אגיד ומה אומר ואיזה ניסיונות עובר האדם בחייו. אדון עולם, בראת, עשית ויצרת מכל וכל וכלים נתת לאדם שיסיעו בידו ללכת את חייו במינימום עיכובים, תקלות ומהמורות ובכל זאת הולך האדם כעיוור, ולא מצליח להסיר מעליו את מסך הערפל שעוטה עליו בשל כאבו אותו נושא עימו ולא מרפא. אחים ואחיות יקרים, אותם כוחות אותם אתם מבקשים אצלכם הם מיום היוולדכם, אך מעולם לא התוודעתם אליהם. מעולם לא עשיתם בהם שימוש, כי אם חיפשתם רחוק במחוזות אחרים אשר רק טשטשו והכהו עוד יותר את חושיכם מלראות ולהרגיש את הכוחות העצורים בתוככם.

זוכרים את המסעדה והמלצר עם התפריט? . . . בואו נחזור אליו לרגע, לא, לא למלצר אלא לתפריט עצמו. כן, כן התפריט הוא זה שמעניין וצריך לעניין אתכם כל יום, למה?! כי בלעדיו אתם הולכים לאיבוד ומסתבכים וסובלים ומתרחקים יותר ויותר מכל מה שאתם רוצים שיהיה לכם. כי בלעדי תפריט מסודר ומדויק להפליא אתם לא מזמינים את מה שאתם באמת רוצים, אלא תמיד את ההפיך והגרוע בזה הוא שאתם גם מקבלים בדיוק את ההפיך ממה שאתם רציתם להזמין מלכתחילה.

טוב בואו נעשה לכם קצת סדר בבלגן, שתבינו במה מדובר ונתרגם את זה לעשייה תכל’ס בפועל. מכירים את המשפט: “הפוך על הפוך”? אז זה מה שאתם עושים, משתמשים בחוק הפוך ואסביר. אתם מתמקדים בדברים שאתם לא רוצים, בדברים שמדאיגים אתכם. אתם מכוונים את כוח מחשבותיכם לדברים שאינכם רוצים ליצור ושאינכם רוצים שיהיו לכם. היקום אינו מרגיש ו\או שומע את תחושותיכם כלפי הרעיון אותו אתם מכילים במחשבותיכם, אם תגידו כן או לא, מה שמכילה המחשבה זה מה שיעבור ליקום כפקודה, וזה מה שתקבלו. זה מה שיחזור אליכם כי זה מה שהזמנתם מתפריט המסעדה של היקום.

“אני לא רוצה להיות לבד”, “אני רוצה להיות לבד”, לכאורה שני משפטים זהים כמעט בשידור המחשבתי, ובשניהם המחשבה מתמקדת בלבד. זו הנקודה החשובה ביותר מבחינה בסיסית של מיקוד האדם במה שהוא רוצה שיקרה. ישנם בני אדם שלא משנה מה יהיה ומה יקרה, הם תמיד אבל תמיד ינבאו שחורות עוד לפני שראו את כל התמונה כולה, הם כבר נתחו את שצפוי לבוא. זהו הרגל גרוע ביותר וחובה לשנותו, כי לחיות בהתמקדות בדברים שמהם חושש האדם מגבירה את המיקוד ותשומת הלב לדברים שאינו רוצה שיקרו נטבעת ונחרטת בתודעה, וזה מה שיופיע במציאות חייו. ובעצם הוא בכלל לא רצה להזמין את השליליות הזאת, אלא בדיוק ההיפך את הטוב אבל מעצם התמקדותו בשלילי מתוך פחד, דאגה וחשש זה מה ששידר ליקום ועל אותו תדר הוא גם קיבל.

אתם מוזמנים לתת לעצמכם הזדמנות ולנסות תקופה, ולהתמקד במה שאתם רוצים ע”י משולש האושר. משולש האושר הוא שילוב של מחשבהדמיוןדיבור והם בעלי כוח ועוצמה אדירים ואיתם ניתן ליצור ולהזמין הכל.

איך זה מתבצע בפועל?

תהליך היצירה ע”י משולש האושר מתבצע בשלושה שלבים והם:

1. בקשה

עליכם לבקש בבירור את שהינכם רוצים במדויק. חזרו בדמיונכם אל המסעדה והזמינו מהתפריט בדיוק את מה שאתם רוצים שיקרה. עשו זאת ע”י כתיבה שחור על גבי לבן, זה מזרז את תהליך היצירה וההוצאה לפועל, וע”י ניסוח הדברים יהפכו הם לברורים ומדויקים יותר. תוך כדי האמינו שאתם מבצעים הזמנה וקחו בחשבון את המחשבה שלה חלק נכבד ואף עיקרי בתהליך ההזמנה והייצור.

2. ציפייה והמתנה

אחרי שכתבתם והבעתם בדיוק רב את שהינכם רוצים, שחררו את הזמנתכם ליקום. עכשיו זהו תפקידו של היקום לארגן ולסובב כך את הדברים ליצירת הזמנתכם והגעתה אליכם. מה שעליכם לעשות בזמן הציפייה וההמתנה, זה להמשיך לדמיין בדיוק רב את התגשמות מבוקשכם. ואסור לכם לשאול ולפקפק לגבי איך זה יתגשם ויגיע אלכם, אחרת אתם שולחים מסר כפול ליקום והזמנתכם תאחר מלהגיע ואם בכלל. לגבי האיך אין זה באחריותכם, עליכם לסמוך לחלוטין על היקום שיעשה את עבודתו נאמנה.

3. קבלה

עליכם להרגיש שלמים ומחוברים עם בקשתכם, ע”י העצמה עם לוח חזון בשילוב תמונות, ציורים, כתיבה וכמובן דמיון. שילוב של הנ”ל רק יזרז את הגעת מבוקשכם אליכם. עליכם להימנע מחשיבה שלילית והטלת ספקות, אחרת בקשתכם תתעכב ויבצר מצב של תקיעות.

זהו זה חברים, כל אחד ממרכיבי משולש האושר נמצא אצל כל אחד ואחת מיכם, עכשיו שנותר לכם לעשות הוא לשבת עם עצמכם ולברר בדיוק רב את אשר הנכם רוצים, ולפעול ע”פ ההנחיות וכך תקבלו את כל מבוקשכם מדבר קטן עד גדול וזכרו, ליקום אין בעיה של גדול קטן או קצת והרבה. בשבילו 10 ₪,  10,000 ₪ או מיליון הם אותו הדבר. זה רק בראש האדם האנושי קיימת ההגבלה הזאת בשל אמונות שונות ומשונות שמגבילות. גשו לתהליך היצירה וההזמנה של רצונותיכם בראש פתוח, כמו מסך לבן ונקי. צאו להרפתקת יצירה חדשה כמו משחק, אתם עוד עלולים ליהנות מזה, ממשחק חייכם – בהצלחה.

כל הזכויות שמורות לאסיה      ©

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה