הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

אז מה אם קשה, מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? הלו תתעורר! . . .

03/11/2010

אז מה אם קשה מוותרים?

זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . .

נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . .

עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי קטן בחשיבה, בהתנהגות, במילים וזה כבר צעד קטן לאנושות, אבל צעד גדול עבורכם אתם!

די מספיק לעבור באלה החיים בתפקיד המסכן והקורבן, ולבכות על מר גורלנו זה רק מחמיר יותר את המצב, ולא מביא ישועה. מה שיביא ישועה וישנה את המצב כמו שרוצים זה רצון אמיתי מתוך תוכנו, נחישות והתמדה, אמונה ו . . . עשייה בפועל!

כן אותה עשייה שיש מי מבניכם שרק המחשבה עליה מבעיטה אתכם, וזיעה קרה ניגרת על כל הגוף, ורעד מתוך פחד בלתי ידוע אוחז בכם. אבל כל אותם  תופעות לוואי אלה ואחרים הינם רק מעכבי הצלחה, המונעים מיכם להשיג מטרותיכם ולהגישם חלומות עליהם אתם חולמים בהקיץ. ובשל כך אתם מסתובבים בעולם כרובוטים מתוסכלים. יוצאים לעבודה בבוקר עם ערימת מסיכות כאילו והייתם שחקנים, ובלב כבד מנהלים כל יום ביומו חסרי טעם בחיים. אתם לא חיים אתם כמו חיים מתים, בני אדם על תקן רובוט במצב של אוטומט. וזה נקרא לשרוד ולא לחיות.

הלו תתעורר! זה לא סוף העולם גם אם זה נראה לכם כך. הכל ניתן לשינוי ולשיפור אם אתם רוצים, אבל רק אם אתם באמת רוצים. וזה לא יבוא בבום אחד בן רגע. יש לעשות מעשה לשם כך, אבל זה ישתלם לכם כי אתם פתאום תתחילו לחיות את החיים באמת, ולא כמו קודם שהם רק עברו לידכם כי הייתם עסוקים עמוק מדי בלהיות רובוט.

אה כן ועוד משהו אחד חשוב, כל אותם מצליחנים לא כולם בעלי השכלה ויש מי שהיו אותם אלה שהפריעו בשיעורים והיו פרחחים שמערכת החינוך לא האמינה בהם והרימה ידיים, והיום הם בין המצליחנים. כך שאם הם הצליחו, כל אחד ואחת מיכם יכול להצליח ובענק! הצלחה איננה קשורה בהשכלה ובאיזו משפחה נולדתם. הצלחה קשורה בעשייה נטו!!! וככתוב: יגעת ומצאת תאמין כלומר: מי שמתאמץ ורק מי שמתאמץ מצליח.

אתם יודעים מה? בואו נפשט את זה עוד קצת על מנת שתראו שהכל מתחיל ונגמר בראש, דהיינו מחשבות. כן המחשבות שלכם שהגיע הזמן באמת סוף סוף לקחת פיקוד ושליטה עליהן, ובמקום לשחק את “הבוס” על אחרים היו הבוס של מחשבותיכם ותכניסו שינוי משמעותי לחייכם שיהיו עם טעם של חיים, ולא מוות חס ושלום.

איכות חיים נמדדת ע”פ איכות המחשבות שכולנו חושבים כמו שאיכות התשובות שאנחנו מקבלים ו\או עונים על שאלות ששואלים ונשאלים. מי שישאל שאלות חכמות יקבל תשובות חכמות בהתאם, ומי שישאל שאלות מטופשות יקבל בדיוק על אותו משקל תשובות מטופשות ולמה הכוונה לבטח תשאלו? ובכן, בואו ניקח סיטואציה של אדם שנמצא במצב כלכלי גרוע, איזה שאלות לדעתכם הוא ישאל?

נכון! שאלות מטופשות כגון:

למה מאז שאני מכיר את עצמי אני במינוס?

למה אני אף פעם לא מצליח לגמור ת’חודש?

למה לאחרים יש ולי אין?

למה ההורים שלי לא חסכו ודאגו לי?

לעומת זו אותו אדם  בדיוק עם אותו מצב יכול להמיר את השאלות המטופשות לשאלות חכמות כמו:

איך אני יכול להגדיל את ההכנסה שלי?

מה אני יכול לעשות עם כל הכסף שיש לי?

למי אני יכול לסייע עם השפע שיש לי?

כנ”ל לגבי כל תחומי החיים כמו: זוגיות, בריאות, פריון, עבודה ועוד. תמיד יש לשאול את השאלות החכמות והממוקדות מטרה במקום את השאלות המטופשות שרק מביאות לתסכול והידרדרות מצב הרוח, וממגרות כל ניצוץ של מוטיבציה ושימחת חיים.

ולאלה מי מבין הבריות הנמצאים במצבים לא כל כך טובים ונעימים מבחינה בריאות, זוגיות, פרי בטן, הנה כמה רעיונות לשאלות חכמות בהן ניתן להמיר את אותן השאלות המטופשות שיתכן אם לא בוודאי עולות ונשאלות, גם ברחשי הלב אם לא בקולי קולות.

במקום לשאול:

אני אדם טוב, למה המחלה הזאת?

אני מאמין \ מאמינה אז למה אין לי זוגיות?

אני נראה \ נראית טוב אז למה לא הולך לי?

יש לי כל כך הרבה אהבה לתת, אז למה אני לבד?

למה אני לא מאושר/ת?

למה דווקא אני?

למה זה מגיע לי?

למה כסף הולך לכסף ואני לא גומר ת’חודש?

למה לאחרים יש 10 ילדים ולי אין אפילו אחד?

למה לכולם יש ולי אין?

מה לא בסדר איתי?

כן תשאלו:

איך אני יכול לחזור לעצמי?

איזה בגדים אני קונה לתינוק\ת שלי?

איזה שם אני בוחר\ת לתינוק\ת שלי?

איזו חתונה תהיה לי?

איך אני יכול להתגבר על המחלה?

איך אני יכול\ה לעזור לעצמי?

איך אני לומד\ת להיות בשמחה?

איך אני מתחברת לגוף שלי?

איך יראה בן הזוג שלי?

מה אני עושה כדי להצליח?

מה יכול לעוזר לי?

תירוצים וסיפורים מארץ התקיעות, לא עוד!

זהו זה, בזאת נגמרו והסתיימו להם כל אותם סיפורים ותירוצים של קשה לי, לא יכול, לא מצליח, לא יודע, איך, למה, כמה וכיוב’. קיבלתם כאן כלים חזקים ליישום יומיומי, ומי שישכיל מהדברים האמורים כאן, ויעשה בהם שימוש ירוויח גם ירוויח את חייו המשופרים.

שפע אור ואהבה והצלחה לכל אחד ואחת מיכם במסלול החיים.

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תצוגה מקדימה

אמא שלי

יום הולדת לאמא היום זהו יום יחיד ומיוחד בהיסטוריה של חיי. היום לפני . . . (לא משנה אשאיר את המספר בשבילי בכל זאת, זאת אמא שלי). הגיחה לאוויר העולם אימי שתחיה ותיבדל לחיים ארוכים, אמן! כן היום אמי חוגגת יום הולדת. אמי מתרגשת...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה