הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

זה לא הוקוס פוקוס, חושבים חמש, עשר דקות ואז הופ, הפלא ופלא הכל הופך לטוב כבמטה קסמים. למחשבה שפה משלה ועלינו ללמוד אותה כמו כל דבר אחר בחיים. הכל תפיסה כתוצאה מהרגל יומיומי . . .

01/11/2010

“תחשוב טוב יהיה טוב”, משפט שכבר הפך כמעין סיסמה ואולי אפילו גם יש סטיקר לזה, אבל זה איננו עוד משפט כיתר המשפטים. זוהי איננה עוד סיסמה או עוד הצהרה ברבים. זה אכן נכון ועובד!

חשיבה חיובית היא אכן מביאה דברים חיוביים אחרים ונוספים בזה אחר זה. סקפטיים? כן יש כאלה מבין הבריות שהם סקפטיים ומהססים, “מה עזבו אותכם סתם שטויות. נו באמת נראה לכם, אני חושב טוב כל היום ולא קרה לי כלום, רק ההיפך אז מה, מה זה הסיסמה הזאת תחשוב טוב יהיה טוב, איזה טוב ואיזה נעליים תעזבו אותי בחייכם.”

זהו שזה לא הוקוס פוקוס, חושבים רגע או חמש, עשר דקות ואז הופ, הפלא ופלא הכל הופך לטוב כבמטה קסמים. ממש לא כך הדבר ואם זה מה שהבנתם שזאת הדרך, עימכם הסליחה על אי ההבנה, ואשמח שתקדישו מס’ דקות לקרוא בהמשך ותקבלו מעט מידע על איך כן זה עובד במטרה שיהיה טוב, וכן זה על ידי מחשבה. אדם נמצא במקום שבו נמצאות המחשבות שלו, והמחשבות של האדם נמצאות במקום שבו הוא רוצה להיות.

חשיבה חיובית על באמת, זו חשיבה מובנת שהיקום מורכב מחיובי ושלילי דהינו, טוב ורע. ושנכון לרגע זה אתם שרויים במצב שלילי לכאורה, אך עמוק בתוככם אתם יודעים, מרגישים ומבינים שאין זה מצב קבוע אלא הוא בר חלוף עם הזמן, אך נשאלת שאלת המיליון כמה זמן? ובכן, התשובה בהמשך מוזמנים לקרוא.

אז כמו שקראתם חשיבה חיובית אמיתית כוללת את החיובי והשלילי גם יחד, והרי ידוע כי אין רע בלי טוב כמו אין חושך בלי אור, חום וקור וכן הלאה, אך ההבדל הגדול הוא שכמו שאנו יודעים שאחרי חשכת הלילה עולה השחר והשמש זורחת מאירה ומחממת, כך גם אחרי המצב הקשה והכואב על כל הסתבכויותיו, יבוא הטוב כפיצוי על כל הרע שהיה עד כה.

ברגע שישנה את ההבנה הזאת כי הטוב והרע אחד הם וכל אחד מהם תופס פיקוד בזמנו ובתורו, וזה גובר על זה תוך כדי שליטתנו אנו בני האדם במחשבותינו. למחשבה שפה משלה ועלינו ללמוד אותה כמו כל דבר אחר אותו אנו לומדים בחיים, על מנת שנוכל לעשות בזה שימוש נכון וחכם שיביא לתועלתנו אנו. וזאת על ידי חשיבה נכונה – חשיבה חיובית ובונה, שיפור וחיזוק ביטחון והערכה עצמית, אהבה עצמית, ולא מדובר באגואיזם אלא בקבלת האדם את עצמו כמו שהוא עם הטוב ועם הרע, ללא שפיטה ומתוך כך יהיה מאוזן עם האני שלו עצמו. וזה גם מה שיביא אותו לידי שמחה וימגר עצבות ודיכאון, חששות ופחדים.

ישנו משפט שאומר: “חיים ומוות ביד הלשון” אך יש להוסיף כי גם במחשבותיו יחיה וימות האדם, כי כך מביא עליו שמחות ורעות רחמנא ליצלן, כי בכוח המילה והמחשבה לברוא וליצור כל שירצה ויחפץ ולראיה מלחמת גוג ומגוג שכל כולה מלחמת מחשבות ודיבור, שהם הנשק החזק והמסוכן מכל אותם טנקים ורובים וכיוב’, והרי זו המלחמה האחרונה בזה העולם על ידי הנשק המסוכן וההרסני ביותר.

כל תדר של מילה, הרגשה ומחשבה בין אם היא חיובית ובין אם היא שלילית,אותו תדר בדיוק היקום מחזיר לאדם “ששידר” תדר זה, וכך בעצם אנו מדברים עם היקום ומקבלים את אשר רוצים וגם לא רוצים מחוסר מודעות ושימוש נכון ב”שפת המחשבות”. היקום מוכן ומזומן לכל מילה ומחשבה אותה אנו משדרים, הוא איננו מבדיל בין רע לטוב. שפתו היא וברציית התדר שנשלח אליו בין אם במילה ובין אם במחשבה וזה מגובה ומחוזק ברגשות אותן אנו חווים ומרגשים באותו רגע ומצב נתון, וזה בדיוק מה שחוזר אלינו כמו באור חוזר. לכן עלינו להשכיל וללמוד את שפת המחשבות, ולעשות בזה שימוש נכון וחכם על ידי חשיבה חיובית, וזה התדר אותו יש לשלוח ליקום על מנת לקבל עוד מהחיובי אותו אנו רוצים, שואפים וחולמים להשיג, ולא להיפך חלילה.

הכל תפיסה כתוצאה מהרגל יומיומי

המוח, המודע והתת מודע מתרגם וויברציות אלקטרו מגנטיות חיצוניות לידי מציאות בעזרת חוש הראיה, שמיעה, ריח, מישוש וטעם שמעבדים מציאות שנתפסת כתוצאה מנקודת מבט מסוימת ומשפיטה. אנחנו בני האדם מתנהלים ברובנו על תקן נהג אוטומט ברוב הזמן מחייו הבא לידי ביטוי בתת מודע על ידי רגש שמורכב ונשלט על ידי המודע שהוא המחשבה – הכוח החשוב והדומיננטי בחיי האדם!

התת מודע נשלט על ידי בחירת האדם לתפיסה מסוימת כתוצאה מאמונות. יש וניתן ואף חובה לעבור ממצב של נהג אוטומט למצב של נהג מודע וערני על ידי הבנה שהאדם הוא אנרגיה החווה חוויה פיזית, שהיא גוף העשוי חומר שנשלט על ידי המחשבה והרגש.

המודע הוא המחשבה

התת מודע הוא הרגש

אם ידע האדם לארגן את מחשבותיו, ישלוט ברגשותיו ויבחר אותם בקפידה ובזרימה עם עקרונותיו להרגיש טוב בכל מצב ולקבל כל תוצאה. אם יבין האדם שאין בו כל צורך להתנגד כלל, לשום אפקט הנגרם כתוצאה מהשפעותיו על תפיסתו והשלכתה להרגליו, כל דבר שקיים בעולמו, קיים בתפיסתו ומושך לפי השתקפות הרגש – התת מודע ולהשתקפות זאת אנו קוראים: מציאות.

תחשוב טוב יהיה טוב – משפט חזק, אמיתי ונכון שעובד חד משמעית!

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה