הבלוג של אסיה

אסיה

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים... +עוד

אסיה מפתחת שיטת "חדר כושר רוחני" לשדרוג החיים ממצב של אכזבה ותסכול, למימוש הפוטנציאל בליווי ליצירת חופש ושמחה. אחת מאבני היסוד של אסיה בכל שנות עבודתה בתחום זה, אבחון שורש בעיות, טיפול נקודתי המשחרר חסמים נפשיים כשהדגש בשמירת איזון תוך נטרול מחלות ותופעות לוואי. פסיפס רחב של שיטות טיפול עומד לרשותה ובניהם: אבחון ע"פ חכמת הפרצוף והתמונה, תקשור, הילינג קבלי, פתרון חלומות ורפואת הרמב"ם. ה"אני מאמין" שלה בעבודתה הוא היחס האישי והאמיתי לכל אדם כשבעיניה כל אדם הוא עולם ומלואו.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל מאפריל 2010

אין חיה כזאת! לא משנה אם אתה ילד קטן, נער מתבגר או קשיש, כולם ניזונים מאהבה.

26/09/2010

הרע פורח שהטוב לא עושה שום דבר אנחנו אורחים בעולם, מקבלים הרבה מתנות, אך לא משתמשים בהן ואם כן, אז השימוש לא תמיד נכון. קיבלנו שכל ואותו מעוותים. יש אהבה והרמוניה, אבל רק נלחמים ושונאים. יש פרי אהבה שזה ילדים, במקום לחנך ולגדל אותם קוברים צעירים בגלל שטויות, מלחמות אבודות הבל הבלים. פקחו עיניים אנשים לא אנשים. מתנת חיים בידיים ולה בזים ובוזזים.

מילה אחת, פשוט מילה אחת טובה, מסר אחד מדויק למרכז הבקרה של המוח, ואתם יכולים להתחיל לעשות את השינוי. ידוע כי למילים יש השפעה מכרעת על אדם. אם נעודד אחד את השני, נספר אחד לשני כמה הוא טוב, מוכשר ומיוחד, נאמין בכך ונתחיל לבצע פעולת בהתאם למילות העידוד ששמענו. ע”י נהפוך את הקערה על פיה, את המצב על פיו. דברים ישתנו ויראו איחרת. גישה וחשיבה חיובית בדרכי נועם ואהבה, יכולות לחולל פלאים בכל דבר ולכל אחד.

מי מאיתנו אינו זקוק למילה טובה, יחס חם ואוהב? אין חיה כזאת! כל אדם באשר הוא זקוק וצריך מילה טובה, יחס חם, לעידוד, לתשומת לב ואכפתיות. לא משנה אם אתה ילד קטן, נער מתבגר או קשיש, כולם ניזונים מאהבה.

לא משנה באיזה מצב נמצא האדם, תמיד אבל תמיד מילה טובה אפילו חיוך קטן כבר עושה טוב ומשנה את המצב. עשו טובה לעצמכם ולסובבים אתכם ותנו חיוך, תגידו מילה טובה זה יעשה לכם טוב. זה ישנה את התדר הסובב אתכם ויכניס אור ותקווה לחייכם. תגלו פתאום שזאת תרופת הפלא כמו במטה קסמים לשינוי החיים.

על האדם להפסיק את מנהגו ההרסני שהוא: דאגה

כדור השינה הטוב ביותר והמומלץ בחום הוא: שקט נפשי

השמחה הגדולה ביותר והמביאה אור ושפע לחיים היא: נתינה

המעשה המשמח ביותר ונותן לאדם להיות ב”היי” הוא: עזרה לזולת

התכונה המכוערת ביותר ומומלץ ממנה להתנזר היא: אנוכיות

האנשים המסוכנים ביותר ולבקש עבורם פקיחת עיניים מה’ הם: רכילאים

האובדן הגדול ביותר לאדם הוא: אובדן האני העצמי

שתי המילים החזקות ביותר היכולות להרים אדם מעלה הן: אני יכול

המתנה הגדולה ביותר להמשיך הלאה היא: תמיכה ועידוד

“הלבוש” היפה ביותר של האדם הוא: החיוך


אז תנו חיוך ענקי !

מוקדש באהבה לכל אחד ואחת מיכם קוראים יקרים באשר אתם בעלי נשמה גדולה, שתמיד תחייכו ובכל מצב לחיי אושר, ים חיזוקים שלוחים לכם וזכרו, את יכולים הכל אם רק תרצו.

עוד מהבלוג של אסיה

תצוגה מקדימה

היש דבר כזה ברור ומובן?

שמתי לב כי כל מי שאיבד אדם אהוב, בן משפחה קרוב ולאובדן בכלל בלי יוצא מהכלל יש מכנה משותף והוא המשפט: "לו היה כאן עוד קצת הייתי מלטף אותו, מחבק ומנשק ואומר כמה אוהב\ת", ועוד מילים בזה הסגנון והנוסח. מה אנחנו הנמצאים בין חיים...

תצוגה מקדימה

חוכמת החיים וטיפשות בארץ התקיעות

אז מה אם קשה מוותרים? זהו מרימים ידיים שוברים את הכלים ולא משחקים? . . . נו באמת, זה היה אז בגן הילדים זוכרים? . . . עכשיו אלו הם החיים האמיתיים לכאורה, וזה כן בידנו אז בואו נרים את הכפפה, כל אחד בחייו שלו, ומספיק שיעשה שינוי...

תצוגה מקדימה

רבע שעה לפני הבית

מלאו להם חי שנים אך, עודם תינוקות טהורים. הם בעלי מראה מצ'ואיסט, גברברים, זרועות עם שרירים, בלורית שיער מסורקת לאחור ולבוש, שיא ההידור. מאחורי כל אותם בסמלי בגרות הם עדיין הבייבי של האימהות. זהו סיפורו של תינוק, ילד, נער,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה