הבלוג של פוריות

asher

עדכונים:

פוסטים: 11

עוקבים: 0

החל מאוגוסט 2016

מומחה לפוריות מתמחה בטיפולים שניתנים לאחר אבחנה של עקרות ובירור הסיבה לאי-פוריות אצל גברים ונשים. הפגישה עם מומחה מן הסוג הזה היא לרוב בעקבות הפניה של רופא המשפחה או רופא נשים, בהתאם לתהליך שאותו עוברים בני הזוג שמעוניינים להיכנס להריון. הטיפולים עצמם המומלצים על ידי המומחה יכולים לכלול מתן תרופות או יצירת ביוץ בטכניקות פולשניות.

מבחינת הגבר והאישה, להתייעצות עם מומחה לפוריות יש כמה סיבות:

א. בדיקת אופציות הטיפול – רוב הגברים והנשים מגיעים למומחה על מנת לבדוק איזה אופציות טיפול בפוריות יש על הפרק. הם יכולים לשאול את הרופא איזה מהאפשרויות רלוונטית לגביהם, מה אפשר לעשות על מנת להגדיל את הסיכוי להיכנס להריון באופן טבעי או לחילופין באיזה אמצעים להתמקד על מנת לבצע הפריית מבחנה.

ב. היכרות עם סיכונים – התייעצות עם מומחה לפוריות עוזרת לבני הזוג להכיר את הסיכונים הקיימים בכל תהליך. המומחה יכול להסביר על היתרונות והחסרונות של טיפולי פוריות לגברים ונשים ולהציג נתונים על אחוזי ההצלחה. ככל שהגבר והאישה מקבלים יותר מידע על הנושא של טיפולי פוריות, כך סביר להניח שהם ייגשו לתהליך עם יותר ביטחון.

ג. עלויות והיבטים כספיים – כמובן שתהליך מסודר של טיפול פוריות כרוך בהשקעה לא מבוטלת של זמן, מאמצים אנרגיות וכסף. אחת הסיבות שבגללן כדאי להתייעץ עם מומחה לפוריות כבר בשלב מוקדם קשורה להיערכות להוצאות מן הסוג הזה. כך אפשר לדעת כמה יעלה התהליך ומה ניתן לעשות על מנת לחסוך חלק מהעלויות.

איך מוצאים מומחה?

גם גברים ונשים שכבר מבינים את החשיבות של מעורבות מומחה בתהליכי פוריות לא תמיד יודעים איך למצוא אותו. הפתרון עבורם צריך להיות קבלת המלצות על מומחה אמין, התייעצות עם רופא משפחה ובמידת הצורך גם יצירת קשר עם חברים שכבר עברו את התהליך.

בסופו של דבר, בחירת מומחה לטיפול רגיש כמו פוריות הגבר והאישה מחייבת השקעה של זמן ומשאבים. כדאי לגברים ונשים בכל הגילאים להיערך לעניין הזה ולנצל את המפגש עם המומחה כדי לקבל תשובות לשאלות.

עוד מהבלוג של פוריות

בלוג הפוריות המקיף

הגעתם לבלוג שלי שעוסק כולו בתחום הפוריות. בבלוג תקבלו מידע בנושאים השונים הקשורים לפוריות וביניהם: פוריות האישה פוריות הגבר הפלות חוזורת הפרייה חוץ-גופית השבחת זרע ועוד...  ...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

המדריך לביצוע בדיקת פוריות לגבר

בדיקת פוריות לגבר מתבצעת במטרה לשלול סיבות שעלולות לגרום לבעיות פוריות באופן עקרוני, על מנת להשיג הריון תקין יש צורך בייצור שוטף של זרעים באשכים, בתפקוד נורמלי של בלוטות המין המשניות ובמעבר חלק של נוזל הזרע מהאשכים אל...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

דרכים לשיפור פוריות האישה

הגברת פוריות היא נושא שמעסיק נשים רבות בטווח רחב מאוד של גילאים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק נשים מבוגרות מחפשות דרכים לשפר את הפוריות שלהן. זהו מאבק משותף לנשים בכל העולם וחשוב להתייחס אליו במלוא הרצינות. כמו כן, ניתן...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה