הבלוג של arielp86

arielp86

עדכונים:

פוסטים: 156

החל מפברואר 2014

הסכמה, היכולת שלנו להגיע לכדי ישורת משותפת, מילים והגדרות ברורות, ושיח אחיד המדבר את שני הצדדים. גירושין בהסכמה הם תהליך שיכול להיות לא רק משחרר לשני הצדדים, אלא אף תהליך מלמד ומעצים המאפשר לנו לפגוש את עצמנו ואת הצד השני ממקום נעים, מעניין ויצירתי יותר, עם היכולת לנסח מסמך משותף החותם את התקופה המשותפת בצורה אלגנטית.

גירושין הנעשים בהסכמה הם לא תמיד פשוטים ברמה המשפטית, אך לרוב הרבה יותר נעימים, מה שהופך את העניינים המשפטיים – חלוקת רכוש, הסכמים לגבי הילדים וכיו”ב, לנגישים, ומונע את התרחישים המוכרים לכולנו מחברים, משפחה או פשוט מהטלוויזיה – גירושין קשים וללא הסכמה, עד כדי מאבקי כוח מתישים.

מה הדרך לגירושין בהסכמה

כדי להגיע לכדי הסכמה בגירושין, מעבר להסכמה ההדדית להתגרש, יש צורך בגישור מקצועי, עורך דין מוסמך שבקיא לא רק בדיני הגירושין ברמה המשפטית, אלא גם בהליכים ובאפשרויות העומדות בפני בני הזוג המחפשים להגיע לאיזשהו פיתרון המוסכם על כולם.

היכולת להביא ידע וניסיון מעולם הזוגיות והמשפחה, הכולל הבנה של תרחישים אפשריים ברמה הכלכלית, חלוקת הרכוש, מזונות וכל הקשור בגידול משותף של ילדים גם אחרי הגירושין, היא יכולת שמאפשרת למגשר ועורך-דין גירושין מקצועיים לייצר כר פורה לגירושין מוצלחים בהסכמה הדדית וללא חיכוך מיותר.

מה המכשולים?

מצבים רגשיים, מתח, שינויים מפתיעים כמו סיום עבודה בהפתעה או היריון שלא היה ידוע עד כה, חוסר נאמנות של מי מבני הזוג ואשר התגלה רק לאחרונה או במהלך התהליך, אין סוף להפתעות ולשינויים שהחיים מציגים בפנינו ולקשיים שעלולים להיערם לפתע ולייצר קשיים בתהליכי גירושין, אפילו בהסכמה מלאה.

בכדי לגשר על מקרים שכאלו, ולמנוע הידרדרות של מצב עדין שנעשה בהסכמה בין שני הצדדים אשר, בצורה מושכלת ונבונה בחרו ללכת בדרך הפשוטה והנעימה ולהימנע מחוסר נעימות, כאב ושאר הפסדים, מוטב להיעזר באיש מקצוע, אדם רב-ניסיון שידע לזהות את המהמורות בדרך כבר מראש, ולוודא כי תגיעו מוכנים היטב ומצוידים בידע הדרוש בכדי לדלג על אותן מסוכות בהצלחה וללא סכנה, בדרך לגירושין מוצלחים בהסכמה מלאה והדדית.

עוד מהבלוג של arielp86

תצוגה מקדימה

שמלות כלה – בשביל שכל אחת תרגיש כמו נסיכה

כל אישה חולמת מהילדות שלה להיות הכי מיוחדת והכי יפה בעולם. כל אישה רוצה להרגיש כמו נסיכה. היא רוצה להרגיש שאוהבים אותה ומכבדים אותה, שמפנקים אותה ומעריצים אותה. יום החתונה הוא ההזדמנות של כל אישה להרגיש מיוחדת ואהובה....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אמיר יקותיאל משיק פרוייקט דיור המיועד לגילאי 50 פלוס בלבד

חמישים זה השלושים החדש - אמיר יקותיאל משיק פרוייקט דיור אמיר יקותיאל אומר כי יש פיתרון להתרוקנות הבית מדייריו הצעירים לאחר שהם עוברים לצבא: דיור המיועד לגילאי 50 פלוס בלבד * ...

תצוגה מקדימה

חגיגת ראש השנה אצלנו בחומוסיה. אנחנו נגיע, ואתם?

חגיגת ראש השנה בחומוסיה חגיגת ראש השנה אצלנו בחומוסיה.  אנחנו נגיע,  ואתם?  על הדשא אמנים באקזוטיקה חושית, במתחם הקשתות מוסיקאים באקוסטי מהפנט, הרבה יותר מחגיגת קניות חומוס טוב וחברים, אווירה אליה התגעגענו ותלווה אותנו...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה