הבלוג של arielp86

arielp86

עדכונים:

פוסטים: 156

החל מפברואר 2014

כל זוג, כאשר הוא פוסע אל החופה, לא חולם על מצב שבו החלום ייגמר והסיוט יתחיל. ובכל זאת, כשליש מאוכלוסיית העולם גרושים.

על עוד גירושין

כאמור, אחוז גבוה מהאוכלוסייה גרושים ועל מנת לעבור את תהליך הגירושים, חשוב להיעזר בעורך דין המתמחה בתחום זה – עוד גירושין. תחום הגירושים האו תת תחום של תחום דיני המשפחה, העוסק בכל ההיבט המשפטי של כל מה שקשור למשפחה, החל מהסכמי ממון ועד לצוואות.

האכזבה שבעניין

אחד הרגשות השולטים בתהליך הגירושין הוא תחושת האכזבה. תחושות חזקות של אכזבה וכישלון הן תחושות ידועות אצל זוגות מתגרשים, החשים שהיו צריכים לבחור טוב יותר, להצליח טוב יותר בתחזוקה של הקשר הזוגי ועוד. האכזבה הזו יכולה לחזק אנשי, אך היא יכולה גם לעוור אותם ולא לאפשר להם לראות את התהליך כתחילתו של עידן חדש על כל המשתמע מכך.

העידן החדש

כאמור, תהליך הגירושין הוא הבונה את החיים שאחרי. כלומר, כל מה שיוסכם עליו במהלך הגירושין, הוא מה שיכתיב את החיים שלאחריהם. היות שכך, חשוב להתייעץ ולהיות מיוצג על ידי עוד גירושין טוב, אשר יוכל לייצג נאמנה את האינטרסים שלכם ובדרך המתאימה לכם ביותר.

פרשת דרכים

לעתים קרובות ישנה דילמה באיזו דרך כדאי ללכת: האם דרך הרבנות, או דרך בתי המשפט? האם לפתוח את הדברים לפני פתיחת התיק? אולי לפני הפנייה לייעוץ? ואולי בכלל לפנות לתהליך גישור?

שאלות אלו מלוות מתגרשים רבים, בעיקר משום שאינם יודעים מה תהיה התגובה של בן או בת הזוג ואיזו דרך תשרת אותם באופן הטוב ביותר. גם מהסיבה הזו מומלץ לפנות לייעוץ אצל עוד גירושין ועוד יותר חשוב, שיהיה מקצועי ומנוסה וקשוב לרצונות והצרכים שלכם מהתהליך.

גישור

גישור היא דרך לנהל את תהליך הגירושין באופן נעים יותר מאשר דרך הרבנות או דרך בתי המשפט. בתהליך הגישור כל צד משמיע את דבריו ונעשה תהליך דו צדדי כאשר המטרה, שבסופו של התהליך שני הצדדים יוותרו קצת ושני הצדדים ייצאו מרוצים מההסכמה, שאליה הגיעו ביחד.

 

עוד מהבלוג של arielp86

תצוגה מקדימה

שמלות כלה – בשביל שכל אחת תרגיש כמו נסיכה

כל אישה חולמת מהילדות שלה להיות הכי מיוחדת והכי יפה בעולם. כל אישה רוצה להרגיש כמו נסיכה. היא רוצה להרגיש שאוהבים אותה ומכבדים אותה, שמפנקים אותה ומעריצים אותה. יום החתונה הוא ההזדמנות של כל אישה להרגיש מיוחדת ואהובה....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אמיר יקותיאל משיק פרוייקט דיור המיועד לגילאי 50 פלוס בלבד

חמישים זה השלושים החדש - אמיר יקותיאל משיק פרוייקט דיור אמיר יקותיאל אומר כי יש פיתרון להתרוקנות הבית מדייריו הצעירים לאחר שהם עוברים לצבא: דיור המיועד לגילאי 50 פלוס בלבד * ...

תצוגה מקדימה

חגיגת ראש השנה אצלנו בחומוסיה. אנחנו נגיע, ואתם?

חגיגת ראש השנה בחומוסיה חגיגת ראש השנה אצלנו בחומוסיה.  אנחנו נגיע,  ואתם?  על הדשא אמנים באקזוטיקה חושית, במתחם הקשתות מוסיקאים באקוסטי מהפנט, הרבה יותר מחגיגת קניות חומוס טוב וחברים, אווירה אליה התגעגענו ותלווה אותנו...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה