הבלוג של arielp86

arielp86

עדכונים:

פוסטים: 157

החל מפברואר 2014

גוש 6048 שחברת פיקה השקעות נדלן משווקת

גוש 6048 - במדינת ישראל הקטנה של היום, רכישת דירה נדמית כאחד הצעדים המשמעותיים ביותר לביסוס משפחה, ועם זאת גם המורכבים ביותר לביצוע עם הקשיים הכלכליים במדינה. בכל זאת, עולם הנדל”ן ורכש-מכר של קרקעות חדשות לבניה, לא חדל מלעבוד שעות נוספות ורק מוצא יותר ויותר נקודות אטרקטיביות חדשות, כמו לדוגמה אזור דרום חולון. ייתכן שרבים מהציבור הרחב עוד טרם מכירים בגורל העתידי של הקרקעות בדרום חולון שכרגע נדמות כשטח נטוש ושומם, אך למי שעוסק בעולם הנדל”ן וכבר החל לערוך את עבודת המחקר הדרושה בשביל להשיג בית במדינת ישראל בעשורים הקרובים, המונח תוכנית ח500 ובמיוחד גושים כמו גוש 6048, לא ישמעו לו זרים או משונים במיוחד.

רוצים לשמוע על הפרויקט? חייגו עכשיו 1700-707780 

 

גוש 6048

מזה ח500?

תוכנית ח500 היא תוכנית שקבעה ויזמה העיר חולון במטרה לפתח את שטחי דרום העיר ולהפוך אותם לאחד המוקדים הגדולים ביותר שייבנו באזור המרכז. למתחם נקבעה התכלית להפוך למוקד מושך דיור חדש ובתים רבים חדשים למכירה, לצד מרכזים עסקיים – חברתיים – ציבוריים שיקרבו וינגישו לדיירים, את כל מה שנחוץ ונדרש בחיי היום-יום של כל משפחה ובית. כאמור האזורים הפופולאריים ביותר בתוכנית יהיו הגושים לבניית מתחמי דיור, שיהיו קרובים למתחם העסקי וכך יפתחו בעצם את כל שוק העבודה הנרחב עבור כל אותם דיירים חדשים שיעברו למתחם התוכנית. בין גושים אלו הגוש האטרקטיבי ביותר הוא גוש 6048.

הסיבה לאטרקטיביות של גוש 6048 

הסיבה העיקרית שגוש 6048 הוא כה פופולארי כיום לעומת שאר הגושים, היא מעל לכל משום שעל פי תוואי התוכנית, זה יהיה הגוש הראשון שיופשר לבניה, וצפוי להתחיל להיות מאוכלס כבר בעשור הקרוב. אם מדובר במשקיעים קבלניים או עסקיים, מדובר על השקעה קצרת טווח יחסית שניתן יהיה לקצור את פירותיה בזמן רלטיבי קצר, אם מדובר במשקיעים פרטיים כמו קבוצות רכישה, טווחי הגילאים שישקיעו יהיו ככל הנראה זוגות צעירים שירצו בית בזמן הקרוב, ולא בעוד 15 או 20 שנה.

חישוב גילאים

אם נבחן את מי שביכולתו להשקיע כיום בבניה, מלבד קבלנים גדולים וחברות בניה, האנשים הפרטיים ככל הנראה יהיו בטווח של גילאי סוף שנות ה20 עד גילאי ה40, ולטווח זה יהיה חשוב להיכנס לבית חדש בעשור הקרוב ולא בעשרים השנים הקרובות או יותר. מי שיכנסו לבתים חדשים בעוד כעשרים שנה, כיום הם אולי בגילאי העשרה או עוד בשירותם הצבאי, מה שאומר שאין להם כלל את היכולת הכלכלית להשקיע בגושים אחרים המיועדים להפשרה במתחם דרום מערב חולון. כלומר הגוש העיקרי בו ישקיעו אנשים פרטיים מהקהל הרחב, שאינם עסקים או חברות ענק, יהיה גוש 6048, שיופשר ויסיים להיבנות, בעת הנחוצה להם.

לסיכום, תוכנית ח500 של העיר חולון היא אחת מתוכניות הבניה הפופולאריות ביותר כיום, ובתוכנית זו הגוש האטרקטיבי ביותר שתופשר בו בניה למתחמי דיור, הוא גוש 6048. זהו גוש שלא רק רלוונטי לקבלני בניה, אלא מעל לכל הוא רלוונטי לאנשים פרטיים שרוצים את הבית העתידי שלהם בטווח הקרוב ביותר.

עוד מהבלוג של arielp86

תצוגה מקדימה

שמלות כלה – בשביל שכל אחת תרגיש כמו נסיכה

כל אישה חולמת מהילדות שלה להיות הכי מיוחדת והכי יפה בעולם. כל אישה רוצה להרגיש כמו נסיכה. היא רוצה להרגיש שאוהבים אותה ומכבדים אותה, שמפנקים אותה ומעריצים אותה. יום החתונה הוא ההזדמנות של כל אישה להרגיש מיוחדת ואהובה....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אמיר יקותיאל משיק פרוייקט דיור המיועד לגילאי 50 פלוס בלבד

חמישים זה השלושים החדש - אמיר יקותיאל משיק פרוייקט דיור אמיר יקותיאל אומר כי יש פיתרון להתרוקנות הבית מדייריו הצעירים לאחר שהם עוברים לצבא: דיור המיועד לגילאי 50 פלוס בלבד * ...

תצוגה מקדימה

חגיגת ראש השנה אצלנו בחומוסיה. אנחנו נגיע, ואתם?

חגיגת ראש השנה בחומוסיה חגיגת ראש השנה אצלנו בחומוסיה.  אנחנו נגיע,  ואתם?  על הדשא אמנים באקזוטיקה חושית, במתחם הקשתות מוסיקאים באקוסטי מהפנט, הרבה יותר מחגיגת קניות חומוס טוב וחברים, אווירה אליה התגעגענו ותלווה אותנו...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה