הבלוג של אריאלה בן דוד

אריאלים

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מיוני 2012

תמיד היינו נחשבים ל “משפחה רחבה”.

שנים ניסיתי להכחיש,לעגל פינות לעצום עיניים ולא לראות איך אנחנו הופכים לעוד אגדה של האחים גרים בסגנון מודרני”זהבה וארבעת הדובים”.אני בעלי והבנים שלנו חיינו בסגנון לא בריא בלשון המעטה.

ואחרי שיחות ארוכות עם רופאת המשפחה שלנו הגיעה דיאטה מספר אחת.לצערי החזקנו בה בדיוק שעתיים.בעלי הבין שהילדים רעבים אחרי ארוחה של סלט וטונה והזמין שני מגשי פיצה.דיאטה שתיים ושלוש לא איחרו לבוא,אחר כך כבר הפסקתי לספור ופשוט התחלתי לעשות לי ולבני הבית: יום שכולו אכילת גזר, דיאטת אשכוליות, אפילו עשיתי מנוי משפחתי לחדר הכושר.בכל לבי רציתי  לראות אותנו מפסיקים לגדול ומתחילים להיות כמו המשפחות הזוהרות בפרסומות בטלוויזיה,הורים שדופים  רודפים בחינניות אחרי ילדיהם הקופצניים והחייכנים בשדה חמניות.

אחרי שנים של הכחשה, רגשות האשם לא הפסיקו לכרסם מבפנים.אפילו חשבתי על מאמן כושר אישי לכולנו.

שום דבר לא הצליח באמת לגרום לשינוי.

דווקא בשפל המדרגה כשגילו אצל בעלי לחץ דם גבוה לפני גיל ארבעים, פגשתי חברה מהצבא.היא שיתפה אותי ב”דיאטה של אואנה”.

אני, חשדנית מיסודי,בדקתי קצת אינפורמציה בגוגל על אואנה ליבוביץ’, שיטת המדרגות שלהם ומהו בדיוק התוסף המקורי.

הבן שלי טען שהם מככבים אפילו בפייסבוק ויש להם שם עמוד מתוחזק היטב.התייעצות מחודשת עם רופאת המשפחה הובילה אותנו לתחילתו של תהליך.

לפני שרכשנו את הערכות הלכנו כולנו יחד לחוף הים והחלטנו יחדיו שזה או הכול או כלום הגיע הזמן להתחייב לתהליך.

התוצאות לא איחרו לבוא. תוך מחזור של ארבעים יום בעזרת כמות קלוריות מסודרת ותוסף תזונתי מבוסס על אצות ומדמה את תהליך הורמון הhcg הרגשנו שיפור ניכר.

העמוד בפייסבוק תפקד כקבוצת תמיכה בימיי תחילת התהליך ואחר כך אנחנו הפכנו לאקטיביים יותר בתגובתנו כשאנשים חדשים הצטרפו למעגל בפייסבוק.

עכשיו, לפני השלב השני אנחנו כולנו מרגישים נפלא,בריאים ושמחים הרבה יותר.

ימי סוף השבוע הפכו למשפחתיים ומספקים הרבה יותר.

לא עוד אכילת ג’אנק תעשייתי  מול הטלוויזיה, אלה מפגשים עם חברנו לתהליך ובני משפחתם .האכילה בבית הפכה  מבוקרת,בריאה יותר ומתאימה לילדים.אפשר להגיד שתהליך ההרזיה המקורי של דר’ סימונס היה הדבר הכי טוב שקרה למשפחה שלנו.

כל כך שמחתי לראות את הבנים שלי חוזרים לשחק כדורסל כמו פעם,את בעלי מרגיש טוב וחיוניי יותר ואותי מצליחה ללבוש שמלה שלא לבשתי כבר חמש שנים.

עוד מהבלוג של אריאלה בן דוד

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

אריאל בונוס סוד האיזון

ארבע שנים הייתי האדם הכי פחות עסוק שאני מכירה. חברות שלי החלו מכנות אותי גברת "יש לי זמן". ונדהמות מהשינוי שעברתי מאז שהפסקתי לעבוד. אפשר להגיד שהפכתי לסוג של גורו. מתפנה בשעות אחר הצהרים כשהילד משחק בגן השעשועים לנהל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה