הבלוג של אריאלה בן דוד

אריאלים

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מיוני 2012

ארבע שנים הייתי האדם הכי פחות עסוק שאני מכירה. חברות שלי החלו מכנות אותי גברת “יש לי זמן”. ונדהמות מהשינוי שעברתי מאז שהפסקתי לעבוד. אפשר להגיד שהפכתי לסוג של גורו. מתפנה בשעות אחר הצהרים כשהילד משחק בגן השעשועים לנהל שיחות נפש על הספסל. הגיע מצב שיום אחד חברה התחננה שאפגוש חברה אחרת שלה ואעזור לה.

כמובן שהכול נבע מההחלטה להמשיך ולהישאר בבית אחרי הלידה הראשונה .אפשר להגיד שזה היה הדבר המוצלח ביותר שהחלטנו ואני מברכת על כול יום שהצלחנו לעמוד בזה. מבחינה לוגיסטית זה היה מעט מורכב אך שותפי לחיים הוא אדם חרוץ וגרם לזה להפוך למציאות.

ארבעת השנים הללו היו השנים הכי משמעותיות בשבילנו לבניית המשפחה מהיסוד.כל רגע היה חוויתי ומיוחד. כן,גם לשבת על כוס קפה בקניון,בבוקר יום ראשון ולראות את הילד מככב בג’ימבורי. ואפילו לחכות בתור לרופאת המשפחה.

אחרי תקופה ארוכה של חיתולים,בקבוקים וטיף וטף. החל מכרסם בי שוב הרצון לחזור לעבודה הקודמת שלי.

אני ובעלי החלטנו כי  הגיע הזמן לשלוח את הילד לגן ולנסות לבהות שיגרה חדשה ביחד כמשפחה מורחבת יותר.

למזלי הרב גיליתי שהתפקיד הקודם שלי פנוי שוב. יום ועוד יום והנה חזרתי להיות ממהרת ולחוצה כמו מקודם. כבר שכחתי את הפעם האחרונה שהייתי בקניון עם הילד ואפילו עם חברה,את הפעם האחרונה שלגמתי יותר משלוק אחד של קפה. חזרתי לעבוד במשרה מלאה פלוס. זאת אומרת מהבוקר עד הבוקר. נמצאת בכוננות תמידית.

את השיטה של אריאל בונוס גיליתי כשהיה בי רצון לאיזון. לשלב את האימא הרגועה והסבלנית  עם האישה העובד והלחוצה.

טלפון אחד למרכז ההזמנות.  ותוך מספר שניות קיבלתי תדרוך מדויק וסבלני  איך  להגיע לקטלוג הצבעוני והמורחב באתר. מענה מקצועי לשאלות.תוך מספר ימים הגיע שליח עד פתח הדלת, עם המוצר שבחרתי.תהליך פשוט וקל שחוסך כל כך הרבה זמן.

עברה תקופה ארוכה עד שחזרתי להיות שוב הגורו של גן השעשועים. רק עכשיו בסוף חודש תשיעי אני מרשה לעצמי לצמצם קצת שעות בעבודה. לשבת יותר עם בן הזוג שלי והילד הנסיך שלנו ולבלות קצת יותר עם חברותי.

מצאתי את עצמי מסבירה וממליצה בהתלהבות על רכישות ברשת.אין לכם מושג כמה בעיות אריאל בונוס יכולים לפתור. והכל בפשטות. אני מודה לאריאל בונוס על השירות האדיב ועל מוצרי הפרימיום בהם השתמשתי בזכות החברה. גם לאימהות עובדות מגיע להתפנק.

עוד מהבלוג של אריאלה בן דוד

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....