הבלוג של אפרת נומברג יונגר

good enough mother

נשואה לאלעד, אמא לילד וחצי - דניאל סיני בנימין (אל תשאלו- זה לא אני דפקתי אותו עם שלושה שמות) ועוד קטנה בבטן. בת 31, נזכרתי לחפש את עצמי אחרי שסיימתי ללכת לפי המסלול המקובל, או לחלופין- מקדימה את זמני ועוברת את משבר גיל... +עוד

נשואה לאלעד, אמא לילד וחצי - דניאל סיני בנימין (אל תשאלו- זה לא אני דפקתי אותו עם שלושה שמות) ועוד קטנה בבטן. בת 31, נזכרתי לחפש את עצמי אחרי שסיימתי ללכת לפי המסלול המקובל, או לחלופין- מקדימה את זמני ועוברת את משבר גיל ה40. תמיד טענתי שאני מוכשרת....

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מיוני 2010

איך קרה שאני, כוהנת האנטי-ריצה נרשמתי לקבוצת ריצה שבסופה אני אמורה לרוץ 4 קילומטר רצוף ואיך קשורה בר רפאלי לעיניין?

23/09/2016

ונפתח בווידוי- אני אדם מאוד חיובי,מפרגן ותמיד שמחה בהצלחתם של אחרים.

כל עוד זה לא מגיע למשקל של אחרי הלידה.

(אזהרה-פוסט שטחי שעוסק בחיצוניות גרידא)

ביחס להיפופוטם שעלה מעל 40 קילו בהריון הראשון ואז התאפק ועלה “רק” 26 בהריון אחריו, באמת שנבצר מבינתי איך יש נשים  היוצאות מבית החולים עם הסקיני ג’ינס  והטישירט הנונשלנטי ואיך הן מופיעות חודש וחצי אחרי בתצוגת אופנה.

ובעיניין הזה  כל הכבוד למארגני התצוגה של factory 54- מרוב שרציתם באזז וסיקור קיבלתם קהל שכל מה שעיניין אותו זאת הגזרה החדשה של בר רפאלי. בגדים??? פחחחח. אנחנו רוצים בטן רופסת!

ואיך כל זה רלוונטי אלי?

ובכן, אני יודעת שזה שוק בשבלכם בדיוק כמו בשבילי- בר רפאלי- אני לא…

והעובדה שחמישה וחצי חודשים אחרי הלידה אני סוחבת 12 קילו עודפים + בטנונת חמודנת שמאוד מפריעה לי רק מחדדת את ההבנה  שאין ברירה, אני אצטרך להתחיל לעבוד קשה בשביל זה.

הבעיה היא שאני שונאת לרוץ.

מה זה שונאת אתם שואלים? שונאת כל כך שבצבא, עת שירתי כלוחמת מהוללת ואמיצה, הצעתי למג”ד שלי לעשות שוב בוחן מסלול (ריצת 1500 מטרים עם אפוד קסדה ורובה שצריך לעבור בה מכשולים כמו טיפוס על חבל, קפיצה מעל קיר, הליכה בגובה על קורה, וכו…) אם רק יסכים לוותר לי על ריצת 2 קילומטרים בלי עצירות בדרך.

ככה שונאת. (הוא לא הסכים אגב…)

מאז אני וריצה מפתחים יחסי איבה והתחביב העיקרי שלי בנושא הוא חג “מרתון תל אביב” בו אני משתדלת לרדת לחוף עם דלי מלא גלידה ולגכך על העוברים ורצים.

אם כבר מדברים על מרתונים , בכלל לא ברור לי הטרנד  בו אנשים באים למינגלינג מיוזע, מקבלים חולצה נוספת לאוסף חולצות הספונג’ה שלהם, מצטלמים בפוזות לא מחמיאות ורצים – רק כדי לקבל בסוף מדבקה לא ברורה להדביק על האוטו.

אלא שאז הגיעו UNDERARMOUR ונפנפו בסט חדש של בגדי ריצה ונעליים אופנתיות אם רק אסכים להצטרף לקבוצת ריצה שבסופה אני אמורה לרוץ 4  קילומטר רצוף. מכיוון שהם איבדו אותי שהזכירו את המילה  ”נעליים”   עדיין לא גיליתי שהם היו רציניים עד שתייצבתי בנמל ת”א בשיעור הראשון.

(שנייה אני רצה להביא לכם מים כי בטח כרגע נחנקתם מצחוק).

המינוס הוא כמובן עצם הריצה עצמה. אבל בגלל שאני כאמור, אדם חיובי, הצלחתי למצוא כמה פלוסים לעיניין.

הפלוס הראשון הם זוג המדריכים המהממים ברק ויעל, זוג מאמני ריצה ותיקים וקשובים במיוחד שהכירו בעובדה שרוב רובה של הקבוצה הם, ובכן, פדלאות. אבל זה לא מה שירפה את ידיהם והם אימצו שיטה חדישה לאימון שנקראית לשקר. לדוגמא :” יאללה אפרת עוד פעמיים לטפס את כל המדרגות ונגמר! עכשיו רדי ל2000 פוש אפס ותעשי 8000 סקווטים. כן, אמרנו שנגמר, הריצה לא האימון”. בנתיים זה עובד להם יופי.

הפלוס השני הוא חברי הרצים שהתגלו כנכס שלא יסולא בפז. מכיוון שרובם מתהדרים בטייטל “האנשים מאחורי הקלעים של תעשיית הבידור”, רוב הריצה נראית כאילו זאת ישיבה לסגירת אייטמים במערכת. באייטמים אגב אני מתכוונת למערכת של גיא פינס לדוגמא ולכן אתם מבינים למה אני משתדלת לרוץ דווקא אחריהם :)

הפלוס השלישי זה ההאאוטפיט. עד היום כשנעשה איזשהו ניסיון מצידי לפעילות ארובית, הוא תמיד היה עם טייץ לא מחמיא וחולצת סוף מסלול כלשהי. עכשיו גיליתי שיש משהו כיפי ומדרבן להגיע לריצה מדוגם מכף רגל (נעליים סופר נוחות. באמת. נעשה ניסיון לרוץ עם נעליים של נייקי באחד האימונים וזה דפק לי את הברכיים) ועד ראש כולל גרביים ושימו לב לשוס-  תחתוני ריצה.  תמיד אומרים שחשוב להתלבש להצלחה  UNDERARMOUR  כל עוד כל  אחד ימצא את מה שהכי נוח לו לרוץ איתו ועדיין להראות טוב.

עכשיו מה שנשאר  זה להצליח לרוץ.

under2

כיתת הגנון עוד לא יודעת מה מחכה להם

under

מתתתתתתתתהההההההה

קרדיט: Under Armour Israel‎‏

עוד מהבלוג של אפרת נומברג יונגר

תצוגה מקדימה

נחשפה השיטה להשיג בדיוק את מה שאנחנו רוצות ולגרום להם לחשוב שהם עלו על זה בעצמם!

הבעיה העיקרית שלי בחיים זה שאני חושבת מהר מידי. רגע! לפני שאתן סוגרות את הדף וחוזרות לשוטט בפייסבוק במחשבה של  "עוד אחת שעפה על עצמה" (וסיכמנו כבר בפוסט הקודם ש "למה לעוף על עצמך ב 100 קמ"ש אם אפשר ב"200"?) תרשו לי להסביר. אני...

תצוגה מקדימה

איזו מן אמא אני?

השבוע שאלו אותי שתי שאלות: 1. איזה מן אדם אני? 2. איזו מן אמא אני? לגבי איזה מן אדם אני, אין הנחתום מעיד על עיסתו וכו אבל יכולתי לבחור המון תמונות וביטויים מקלפי האסוציאציה של POINT OF YOU שהונחו על הרצפה במהלך סבב הכירות של...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

מהיום תתרכזי במה שטוב בך. לא במה שרע.

קוראים לזה "מהפכת החוזקות" ומשמעותה ללמוד להעצים ולתעל את התכונות החזקות שלך ולא להתרכז באיך לשפר את התכונות שלא כ"כ מסתדרות עם נחלת הכלל. בואי נערוך ניסוי: 1. קחי דף ועט, תתישבי לך בפינה שקטה (אני יודעת שאין כזה דבר אבל...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה