הבלוג של מיכל, אנימל

animal

מובילה את התחום המרתק של "טיפול בעזרת בעלי חיים" בישראל www.animal.co.il

עדכונים:

פוסטים: 1

החל מיוני 2014

לפני 11 שנים לא הכרתי את עולם הטיפול באנשים ידעתי שיש פסיכולוגים, מטפלים באומנות, מרפאים בעיסוק, עובדים סוציאליים… אבל מטפלים בעזרת בעלי חיים?

אהבתי לבעלי חיים חשפה אותי לעולם חדש שנקרא ”טיפול באנשים בעזרת בעלי חיים”. עולם שבו בעלי חיים מקבלים אותנו כמו שאנחנו, בלי שיפוט. אנחנו יכולים ללמוד מהם ולקבל מהם חום ואהבה ואפילו מעוף! ולכן גם החוויות שאנחנו עוברים עם בעלי החיים – שונות ומעצימות וניתן להיעזר בתכונות הללו לשבירת מחסומים ולטיפול באנשים ובילדים.

תכירו את מוקה, הכלבה שלי – מוקה, מעלה חיוך והתרגשות אצל ילדים, מבוגרים וקשישים שפוגשים אותה (אפילו סתם ברחוב)

אנימל

תכירו גם את התוכי הנכה (כך הוא נולד). למרות הנכות שלו, הוא מתפקד בצורה יוצאת דופן ומעורר רגשות וחוויות שונות לכל מי שמסתכל, מאכיל או מחזיק אותו. היום התוכי גדל במרכז חוויות ל”טיפול בעזרת בעלי חיים” ומסייע בטיפול באנשים ובילדים.

tuki

לפני 9 שנים’ הקמתי את פורטל  אנימל - טיפול בעזרת בעלי חיים שעורר כבר אז עניין גדול וצימאון למידע בתחום הזה, כך יצרתי קהילה של מטפלים בעזרת בעלי חיים שנוספו לפורטל. 

כיף וסיפוק גדול! לאחרונה התאפשר למקד את כל כולי לאנימל, מה שמאפשר לי להיפגש עם מטפלים בעזרת בעלי חיים רבים, להכיר ולחבר אותם עם הורים המחפשים טיפול בעזרת בעלי חיים. עבורי זו שליחות להוביל את התחום המרתק של “טיפול בעזרת בעלי חיים” והחזון “טיפול בעזרת בעלי חיים לכל ילד בישראל”.

בעזרת בעלי החיים יצרתי חיבור עם אנשים! חיבור בין מטפלים בעזרת בעלי חיים והורים המחפשים טיפול. חיבור נוסף הוא להתפתחות התחום ע”י הכשרת מטפלים ל”טיפול בעזרת בעלי חיים” ובתוך זה הרכיבה טיפולית והכלבנות טיפולית.

עוד מהבלוג של מיכל, אנימל

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה