הבלוג של fb_1072556784

אנג'י- אסטרולוגיה ומחשבות על החיים

אסטרולוגית, כירולוגית, מטפלת הוליסטית ואוהבת בני אדם, מגדלת בן זוג מתוק וחתולה מקסימה ומשתדלת לא להפריע לחיים לגדל אותי!

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מיולי 2010

זה לא שהוא קמצן או חסר נדיבות -הוא יאמר- הוא פשוט אוהב את חפציו ומקפיד לשמור עליהם. למעשה הוא נקשר קשר רגשי חזק לחומר ורכוש ומתקשה לחלוק אותם עם אחרים. הכורסא- שייכת לו, הספל האהוב עליו ישמש ר-ק אותו. תוכלו להתנחם בכך שהשור בכ”ז אוהב לפנק גם אחרים כל זמן שזה לא בא על חשבונו..

30/07/2010

“אבל אני אוהב להיות בבית, עם התה והלימון והספרים הישנים..” -שירו המקסים של אריק איינשטיין מבטא באופן נפלא ומדויק את אופיו ותחביביו של מזל שור. למה להזיע, להתאמץ ולהתלכלך בשטח?- שואל את עצמו השור- אם אפשר לשבת בבית, על הכורסא האהובה והנוחה, ללגום משקה חם וליהנות מעוד ערב נינוח של צפייה בטלוויזיה מבחינתו, אם כלום לא ישתנה והכל ימשיך כפי שהוא- החיים יהיו פשוט מושלמים

השור אוהב מאוד את תחושת הביטחון שרק הבית יכול להעניק לו. הוא נורא זקוק לפינה שלו ולמיטה שלו.. הוא לא ירדם במיטה זרה לכן בד”כ לא תראו את השור מטרק לו על הרים בנפאל או חותר במרץ במים סוערים בנהר האמזונס. במידה והצלחתם לשכנעו לצאת מהבית ולנסוע לחופשה, הוא יעמוד על כך שנוסעים למלון מסודר ואיכותי, עם מים חמים למקלחת יום-יומית, ארוחות גורמה מסודרות, ואם אפשר גם רכב צמוד כך שלא יצטרך להתאמץ מידיי בזמן שהוא מסייר בקניונים. (ולא מדובר על הגראנד קניון..)

השור מעריך מאוד איכות.הוא שונא זיופים ואוהב מאוד להתרברב ברכישותיו המקוריות והיקרות! הוא עשוי להלאות אתכם בתיאורים והדגמות של הגדג’ט החדש שלו וייעלב מאוד אם לא תפגינו התלהבות והערכה.. אלא מה? אם תפגינו התלהבות יתירה הוא יטרח לידע אתכם שז-ה- שלו ואם אתם רוצים גם, תאלצו לקנות אחד משלכם. זה לא שהוא קמצן או חסר נדיבות -הוא יאמר- הוא פשוט אוהב את חפציו ומקפיד לשמור עליהם. למעשה הוא נקשר קשר רגשי חזק לחומר ורכוש ומתקשה לחלוק אותם עם אחרים. הכורסא- שייכת לו, הספל האהוב עליו ישמש ר-ק אותו. תוכלו להתנחם בכך שהשור  בכ”ז אוהב לפנק גם אחרים כל זמן שזה לא בא על חשבונו.. הוא נהנה מאוד משופינג ומומלץ בהחלט לצרפו למסע קניות כיון שהוא ידע היטב היכן למצוא את המוצרים הטובים, הנוחים, האיכותיים והפונקציונאלים ביותר במחיר הנמוך ביותר.שור יודע להיות מעשי ופרקטי אך הוא עושה זאת ביסודיות ובזמן שלו. נכון שהוא לא אנרגטי ואקטיבי כמו הטלה אך את מטלותיו הוא יבצע היטב. לאט לאט ובטוח.

הוא אוהב מאוד אסתטיקה ואומנות, וזקוק לסביבה הרמונית ונעימה בכדי לעבוד וללמוד. בעיקר מתחבר השור לקרמיקה ופיסול ושאר המלאכות הדורשות מגע ישיר של הידיים עם החומר. לשור יש כישרון שירה והוא אף מצטיין בקול נעים, דוגמת הטנור המנוח פאברוטי. גם במועדונים של ריקודי עם רואים אותו לא פעם מפזז ומרקד בקלילות למרות שפיזית הוא בד”כ די גדול..

השור הינו טיפוס נוח ומתחשב וקל לחבבו. הוא נאמן ונעים ולרוב אינו מרים את קולו או מתעצבן. כן, כשהשור רוצה להיכנס ‘למוד’ של מנוחה ושלווה, יהיה קשה מאוד להרגיז אותו. עם זאת, סובל השור מנטייה חזקה לנהנתנות, עצלות ועקשנות. הוא עשוי להימנע מעשייה אם זו פוגעת בשלוותו או נוחיותו והוא עשוי להיות עקשן מאוד ולעמוד על שלו. לא יוותר בשום אופן, עד שאחרים כבר יתייאשו ויוותרו לו. השור שמרן מטבעו וחסר גמישות, זהיר ומקובע.הוא נאחז בשיגרה וביום-יום כאילו זה מה שיציל אותו ומתקשה לסגל לעצמו הרגלים חדשים. מעבר דירה, שינויים בבית, שינוי במקום העבודה.. כל אלו קשים לו והוא יעשה הכל כדי להימנע מהם

פיזית:


ונוס, השולטת במזל שור (ואף במזל מאזניים) אחראית על בלוטת התריס ואיזון הורמונלי וחילוף חומרים, מתחום אחריותה של בלוטת התריס לעיתים  לא עובד כראוי אצל בני מזל שור ולכן עשויות להיות נטייה להשמנה ובעיות הורמונליות שונות. כמו כן, כליות ובלוטת יותרת הכליה, אף, אוזן וגרון וכן מיתרי הקול עשויים להיות איברים רגישים. מצד שני- כפי שאמרנו לשור חיבה יתירה למוסיקה ויש לו אוזן טובה וכישרון ווקלי לשירה.שימו לב ששלושה מתוך חמשת החושים מיוצגים פה וזה לא בכדי שכן השור הוא מזל חושני ונהנתן.

בנוסף, איבר המין הנשי בא כאן בתפקיד של הנאה המאפיינת את השור.. ולא כרבייה

מראה חיצוני:


חיצונית, לשור מבנה גוף רחב ויציב, הוא אינו שמן וגם לא חסון אלא גדול ומוצק, עגול ומלא אבל כמו פסל של חימר ולא כמו בצק..הוא מתלבש בטוב טעם ומחבב מותגים, יעדיף צבעים רכים ופסטליים ומין הסתם מגירת הנעליים שלנו הופכת אצלו לארון שלם. יהיו לו אקססורייז לרוב כגון חגורות, תכשיטים, צעיפים ועניבות, סיכות לעניבות, כובעים ומגוון קישקושים אחרים. מבחינת שיער או איפור הוא ישמור על מראה סולידי ושמרני אך מטופח ומחמיא. ביתו או משרדו יצבעו אף הם בצבעים רכים ומרגיעים, הכורסא/הכיסא בעבודה חייבים(!) להיות נוחים אחרת הוא לא יוכל לעבוד או לנוח..

מקצוע:


מקצועות אופייניים ההולמים את השור הם כל התחומים דורשים אסתטיקה ויופי:

קוסמטיקה, איפור, קרמיקה ופיסול ואומנות שימושית מספקים לו גם מגע ישיר עם החומר וגם יצירת יופי. אלו גם מקצועות הדורשים הקפדה על איכות החומרים, אלמנט שקיים אצל השור.

בישול גורמה- שף, השור אינו סתם בשלן, הוא לא מסתפק באוכל מזין אלא ביצירה של ממש, ביוקרה ובאיכות. גינון, אדריכלות ועיצוב פנים או חוץ, עיצוב אופנה, נעליים או תכשיטים ואף עיסוק בנדל”ן או מכירת רהיטים שכן אלו תחומים הקשורים לבית, ביתיות ואווירה ביתית החשובים מאוד לשור. וכמובן כל מקצועות המגע שכן חוש המישוש חזק מאוד אצל השור.

עוד מהבלוג של fb_1072556784

תצוגה מקדימה

"שושנים בלחייה.."

אז איפה באמת מניחים את הסומק??? איך שמים אותו בצורה סימטרית ואחידה שתחמיא לפנים ולא תגרום למראה מצועצע וצבוע? בנות רבות מסתבכות קצת עם עניין הבלאש ומבלבלות אותו עם דבר דומה אך ...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

קצרה אך ארוכה או ארוכה אך קצרה..?

קסמים ואשליות מי לא היה רוצה שהכל יבוא לו בקלות? כסף, זוגיות, יופי, הצלחה, פרסום, כוח, שליטה... כולנו מחפשים פתרונות קסם, חולמים על ניסים, מקווים שגם לנו ישחק המזל ונשיג את...

נאחס או אנס...?

המציאות המודרנית התקדמה בקצב כ"כ מהיר שהמציאות האנושית לא עומדת בו. גם אם נדמה לנו שהסתגלנו, אנחנו טועים! מע' המשפט היא דוגמא מעולה לדיליי בו אנו חיים... לפני כעשור פחות או יותר, שופט איטלקי זיכה אדם מאונס בטענה שמכיון...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה