הבלוג של fb_1072556784

אנג'י- אסטרולוגיה ומחשבות על החיים

אסטרולוגית, כירולוגית, מטפלת הוליסטית ואוהבת בני אדם, מגדלת בן זוג מתוק וחתולה מקסימה ומשתדלת לא להפריע לחיים לגדל אותי!

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מיולי 2010

אלמנט האש ששולט בו הופך אותו לסוער ופראי, חם מזג ומלא התלהבות, הוא שש אלי קרב וחובב כוח ואפילו אלימות ואינו מפחד מדם, כאב, וסכנות..

29/07/2010

הראשון בגלגל המזלות.

סקרן, חוצפן, אנרגטי ונמרץ, חסר מעצורים ועכבות ובטוח ושאף אחד לא יכול עליו. כמו ילד קטן, כמו בן בכור, הוא מאמין שמגיע לו הכל, הוא רוצה הכל עכשיו ואין לו סבלנות לחכות. יש בו אמונה חזקה שהוא כל יכול, ומכיוון שהוא נוטה לנמהרות ופזיזות הוא מוצא עצמו לא פעם

מתחיל משימה במלוא ההתלהבות וזונח אותה כלאחר יד, בתוך זמן קצר. אלמנט האש ששולט בו הופך אותו לסוער ופראי, חם מזג ומלא התלהבות, הוא שש אלי קרב וחובב כוח ואפילו אלימות ואינו מפחד מדם, כאב, וסכנות. למעשה הוא אפילו מחפש אותם וכך מספק לעצמו תחושה של ריגוש..

הוא משתעמם מהר ומחפש כל הזמן אקשן ועשייה. יש לו יכולת פיזית גבוהה והוא רואה בעצמו מעין גיבור על, סופרמן וחולם להוכיח את עצמו לעיני כל. הוא ניחן באומץ לב, כוח סבל, תוקפנות וכאמור משיכה לסכנות, מה שמסבך אותו הרבה בקטטות, עימותים וריבים. והרי מרס, הכוכב השולט במזל טלה הוא לא אחר מאשר אל המלחמה המיתולוגיה היוונית..

הטלה נוח לכעוס ויש לו פתיל קצר אך למזלו ולמזלם של הסובבים אותו- הוא נרגע באותה המהירות וקל לפייס אותו, כמובן אם הוא יוצא “גבר”.. הכבוד אצלו משחק תפקיד חשוב. הטלה אוהב תחרויות. הוא מצליח להפוך לסיטואציה לתחרות והוא יעשה כל שביכולתו כדי לנצח! הוא עקשן מאוד, חסר עידון וטאקט ועשוי להיות חסר התחשבות ואף גס רוח. אבל לרוב כוונותיו הטובות ותמימותו מצליחים לחלצו ממצבים מביכים, משהו בילדותיות הכובשת שלו גורם לאנשים “להעביר” אותו למרות התנהגותו הוולגרית.

מיניות חזקה היא פן נוסף המאפיין את הטלה וגם בתחום הזה הוא מאמין שהוא הכי טוב! מה שלא מונע ממנו להמשיך להוכיח זאת  בכיבושים מיניים, שכולם ידעו שהוא גבר-גבר!! במקרים קיצוניים במיוחד, השילוב של משיכתו לאלימות עם המיניות המוגברת עלולים להביא אותו לידי פשיעה אלימה ואף מעשי אונס. הוא עשוי להתחרט מהר על מעשיו ולהאמין שצערו וחרטתו  מספיקים כדי לכפר על מעשיו. כי כמו ילד הוא פשוט מתקשה להבין את אחריותו על יצריו וכעסו וחושב שהסביבה צריכה להתחשב בו ולבוא לקראתו.

כמו אש ששורפת בקו ישר, גם הטלה אוהב יושר ופשטות ומצפה מכולם להיות כנים ואמיתיים הוא ישיר ואימפולסיבי, אומר את דעתו “דוגרי” ואף פעם לא הולך “מאחורי הגב”. הוא שואף להיות עצמאי והמוטו שלו הוא- “אני לבד!” הוא לא מוכן ללמוד מניסיונם של אחרים כי הוא בטוח שבדרך בה הוא הולך לא צעד עוד איש לפניו. עבורו העולם הוא מגרש משחקים ענק, מלא הרפתקאות, התרחשויות מעניינות, הזדמנויות מרגשות ומצבים בהם יוכל להראות לעולם את כוחו ועוצמתו.

מראה חיצוני וטעם אישי


לרוב יהיה הטלה חזק ושרירי, אתלטי וספורטיבי, וזה או מטבע לידתו או כתוצאה מאימון אינטנסיבי או עבודה קשה. הם נמשכים לצבעים עזים וחזקים כמו אדום וכתום, וטעמם בבגדים ואופנה יהיה מוחצן, לא מעודן, גרנדיוזי ומושך תשומת לב. שכיח לראות את הטלאים לבודים מדים- מדי משטרה, צבא, מכבי אש ואפילו סתם תלבושת אחידה כלשהי- העיקר להיראות סמכותי, קשוח ו”בתפקיד”..

נשים יתאפרו בנדיבות ובצבעים דומיננטיים. שפתיים אדומות, עיניים בסגול ,כחול או ירוק.. או כולם יחד! פרמננט אסרטיבי וגוונים לוהטים בשיער, וציפורניים ארוכות ואדומות או בניית ציפורניים עם שפע אבנים מודבקות עליהן יעזרו לכם לזהותן מרחוק. לחלופין הן עשויות להיות גבריות ותוקפניות ומתנגדות לטיפוח נשי. הטלאים אוהבים אוכל חם וחריף, מתובל ואדום. אין הם מעריכים במיוחד מזון גורמה מעודן. זה לא אוכל בשבילם. וכמובן שהם יעדיפו בשר- והרבה.

פיזית


מבחינה פיזית,  מרס, שליטו של הטלה  אחראי על הדם ובעיקר כדוריות הדם האדומות, שרירים כמובן, וכן אותם איברים שנוטים להיות הראשונים שנשברים בעת קרב: גולגולת, אף ושיניים. איבר חשוב נוסף שעשוי להישבר באופן סמלי במצב בו הטלה מאבד את כבודו העצמי הוא לא אחר מאשר.. איבר המין הגברי, במה שמביא אותו למצב של “שביזו”ת”.

מקצוע


מבחינה מקצועית, לרוב נראה את הטלה בכל מקצועות הביטחון והחירום כגון- מד”א, משטרה, צבא- בעיקר קרבי ומכבה אש. שם הוא מקבל את מנת האדרנלין והאקשן הדרושים לו. גם כדי להיות מתנדב זק”א שעסוק רבות בדם, חלקי גופות ומראות קשים מומלץ להשתייך למזל טלה שאינו נרתע מדם וסבל. רופא מנתח, מוהל או שוחט- כבר אמרה הגמרא, הם מקצועות ההולמים מי שנולד במזל מאדים, הלא הוא מרס.וכמו כן, נגר, כל סוגי העבודה הטכנית, כל מקצוע הדורש מיכשור מסוכן כמו מסור, עבודה עם ברזל ומקצועות הדורשים כוח ויכולת גופנית גבוהה יתאימו לטלאים.

עוד מהבלוג של fb_1072556784

תצוגה מקדימה

"שושנים בלחייה.."

אז איפה באמת מניחים את הסומק??? איך שמים אותו בצורה סימטרית ואחידה שתחמיא לפנים ולא תגרום למראה מצועצע וצבוע? בנות רבות מסתבכות קצת עם עניין הבלאש ומבלבלות אותו עם דבר דומה אך ...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

קצרה אך ארוכה או ארוכה אך קצרה..?

קסמים ואשליות מי לא היה רוצה שהכל יבוא לו בקלות? כסף, זוגיות, יופי, הצלחה, פרסום, כוח, שליטה... כולנו מחפשים פתרונות קסם, חולמים על ניסים, מקווים שגם לנו ישחק המזל ונשיג את...

נאחס או אנס...?

המציאות המודרנית התקדמה בקצב כ"כ מהיר שהמציאות האנושית לא עומדת בו. גם אם נדמה לנו שהסתגלנו, אנחנו טועים! מע' המשפט היא דוגמא מעולה לדיליי בו אנו חיים... לפני כעשור פחות או יותר, שופט איטלקי זיכה אדם מאונס בטענה שמכיון...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה