הבלוג של fb_1072556784

אנג'י- אסטרולוגיה ומחשבות על החיים

אסטרולוגית, כירולוגית, מטפלת הוליסטית ואוהבת בני אדם, מגדלת בן זוג מתוק וחתולה מקסימה ומשתדלת לא להפריע לחיים לגדל אותי!

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מיולי 2010

אז איפה ואיך באמת שמים את הסומק? באלו צבעים מומלת להשתמש? ולמה תמיד נדמה לנו שמאפרות מקצועיות שמות לנו את הסומק פעמיים?? כל התשובות ועוד כמה- המאמר הבא.

13/10/2010

אז איפה באמת מניחים את הסומק??? איך שמים אותו בצורה סימטרית ואחידה שתחמיא לפנים ולא תגרום למראה מצועצע וצבוע?

בנות רבות מסתבכות קצת עם עניין הבלאש ומבלבלות אותו עם דבר דומה אך שונה בתכלית: ההצללה. תפקידו של הסומק הוא להעניק לפנים קצת צבע, חיות ורעננות. תפקידה של ההצללה הוא חיטוב עצמות הלחיים ומבנה הפנים. ואין האחד מחליף את השני ולכל אחד שמור מקום של כבוד על הפנים..

את ההצללה מניחים מתחת לעצם הלחי!  ולמי שלא מצליחה לאתר- אפשר לעשות פרצוץ דג, כלומר לכווץ את השפתיים לתנוחת נשיקה מאומצת במיוחד ‘ולשאוב’ את הלחיים פנימה כך שנוצרים שני שקעים מתחת לעצמות הלחיים. עכשיו כבר יותר ברור ,

(בתמונה שרליז ת’רון, עם מראה ‘הנסיכה וורודת הלחיים’)

ההצללה אגב, חייבת להיות מצללית או אבקת “קוקה” מצבע חום כהה מאט. לא מבריק, לא מנצנץ- מאט! למה מאט? כי ההצללה מהווה מעין תחליף לצל שעצמות הלחיים הגבוהות והרחבות שלי כביכול מטילות על השקע. (ותראו איזה גונב- סוף סוף רוחב הופך להיות אופנתי.. :-)

לעומתה תפקידו של הסומק הוא דוקא ליצור נפח. להדגיש את קימור תפוחי הלחיים ולכן הוא יכול להיות צבעוני, מנצנץ, מבריק ועדיף יחסית בהיר.

.

אם הכוונה היא ליצור מראה טבעי של “נסיכה שהתעוררה משנת

היופי” כדאי לבחור גוונים וורודים רכים ושוב- מאט ולהניח את

הצללית בעזרת מברשת רכה אף היא בתנועות מעגליות קלות

ממש על התפוחים. וכדי לזהות את התפוחים אין צורך לרוץ למטבח

או לשוק אלא פשוט לחייך! שני ‘החדודים’ שיתפחו על פניכן הם-הם

התפוחים.

(בתמונה, ג’סיקה אלבה במראה מתוק ורענן)

אם אתן מעוניינוות במראה מתוחכם יותר הניחו צללית בגוון יותר כהה כגון דובדבן, שקיעה או אפרסקים וכתמתמים. (לא מומלץ להשתמש בצבעים כהים מידיי בתור סומק כיוון שהם עלולים ליצור את התוצאה ההפוכה ו’להשקיע’ את הלחיים פנימה). הפעם עדיף להניח את הצללית בתנועה ארוכה ואלכסונית- בקו המקביל לקו שבין איזור הרקה ועד זוית העין כלומר לאורך העצם עצמה וממש עליה. אפשר לדמיין מעין משולש ארוך וישר שווית, שהצלע הארוכה שלו נעה מהרקה אל הנקודה שמתחת לעצם הלחי, הצלע הקצרה מקבילה לאף והבינונית מונחת ע-ל העצם עצמה. (ראי תמונה מצורפת)

כדאי מאוד מאוד מאוד(!) לוודא בטרם יציאתכן מהבית שלא שמתן כמות מופרזת של סומק. ואל תאמינו למראה עיניכן. קחו מראה קטנה וגשו למקום בו יש תאורה חזקה -עדיף טבעית כמו אור שמש או ספוט-  אם אתן נראות כמו בובה צבועה- שמתן יותר מידיי. חד משמעית. אל תשלו את עצמיכן שזה ירד או יראה יותר עדין בחוץ. להיפך! זה יראה רע ולא טבעי. קחו במיידי את מברשת הסומק, הברישו אותה מספר פעמים על גב כף היד עד שהיא כבר לא מותירה שאריות צללית “ולטפו” את האיזור עליו הנחתן את הסומק. ממש בעדינות כי המטרה היא לטשטש את הצללית ולא למרוח אותה. חיזרו על הפעולה מספר פעמים והביטו שוב במראה. אם לא שמתן את כל הצללית שבפאן רוב הסיכויים שעכשיו הבלאש שלכן נראה פשוט מו-שלם!

(בתמונה אווה לונגורייה עם סומק במראה טבעי)

עוד מהבלוג של fb_1072556784

תצוגה מקדימה

קצרה אך ארוכה או ארוכה אך קצרה..?

קסמים ואשליות מי לא היה רוצה שהכל יבוא לו בקלות? כסף, זוגיות, יופי, הצלחה, פרסום, כוח, שליטה... כולנו מחפשים פתרונות קסם, חולמים על ניסים, מקווים שגם לנו ישחק המזל ונשיג את...

תצוגה מקדימה

מזל דלי

הדלי משתייך למזלות האוויר- כן אני יודעת שזה נשמע משונה קצת כי טבעי יותר לשייך אותו דווקא ליסוד המים ולמרות זאת- הדלי כפי שתראו- הינו רוחני ואוורירי ביותר. בגלגל המזלות האסטרולוגי מסומן...

תגובות

פורסם לפני 10 years

נאחס או אנס...?

המציאות המודרנית התקדמה בקצב כ"כ מהיר שהמציאות האנושית לא עומדת בו. גם אם נדמה לנו שהסתגלנו, אנחנו טועים! מע' המשפט היא דוגמא מעולה לדיליי בו אנו חיים... לפני כעשור פחות או יותר, שופט איטלקי זיכה אדם מאונס בטענה שמכיון...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה