הבלוג של fb_1072556784

אנג'י- אסטרולוגיה ומחשבות על החיים

אסטרולוגית, כירולוגית, מטפלת הוליסטית ואוהבת בני אדם, מגדלת בן זוג מתוק וחתולה מקסימה ומשתדלת לא להפריע לחיים לגדל אותי!

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מיולי 2010

הסרטן מושפע ממצבי רוח משתנים כיוון שהכוכב השולט בו הוא הירח. כמו תופעת הגאות והשפל הנוצרת בגלל הירח, כך גם מצב רוחו של הסרטן. משתנה כל הזמן.. בגלים..

10/08/2010

תארו לכם מצב כזה.

אתם יושבים בבית, צופים בחדשות.

“שיטפונות עזים  במזרח טימור גרמו למותם של יותר ממאה בני אדם…” -אוי ואבוי, כבר מזמן אמרתי לאברם שצריך לאטום את החריצים בגג, מה יהיה עכשיו? מבט מודאג מצטייר על פניכם.

“בתאונת פגע וברח באזור נתניה ..” ממשיך הקריין.. -חיימק’ה- אתם מזדעקים! אוי לא! הוא בדיוק רכב על אופניים אל החוג לפסנתר בגבעתיים.. מי יודע- אולי הוא איבד את הדרך ונפגע!!!  מה לעשות?? אברם, תתקשר לחיים!!!!

מזל סרטן..

דאגן כפייתי. מאמין שהישיבה בבית עם מצבור ענק של מזון היא המצב האידאלי להימנע מסכנות. ולפעמים גם זה לא מספיק..

סרטן, כמו החיה הימית הקטנה, חושש מאוד להיפגע, הוא יודע כמה רכה ורגישה היא הבטן שלו, תחת השריון והוא יודע טוב טוב כמה אוהבים לאכול ואותה.. ולכן הוא תמיד מקפיד לדאוג דאגה אחת יותר מידי. ליתר ביטחון. כמו אימא פולניה, הוא נאחז במוכר, בביתי, בידוע.. נזהר שלא לבצע שינויים מיותרים שעלולים להביא לאסון לא עלינו. מסתגר בבית עם ילדיו- מבחינתו להזמין אוכל בטלפון, הכי בטוח.

הסרטן מחובר מאוד לעניין האוכל. הוא לא מחפש מזון גורמה ולא מעניינות אותו מסעדות יוקרה. האימא הסרטנית אוהבת לבשל  מזון מזין. תבשיל חם ובריא עבור ילדיה, שיגדלו ויהיו חזקים ובריאים. באמצעות אוכל היא מראה אהבה. היא חושבת שאוכל הוא הדבר הכי חשוב ותמיד תצייד את בני משפחתה בכמויות מזון גדולות ומיותרות. הסרטן גם מאוד ביתי ומשפחתי. הוא אוהב לבלות בחיק משפחתו ומעדיף להימנע מיציאות ממושכות מחוץ לבית. הוא אוהב להעניק ולתת אך בו בזמן זקוק מאוד לחום והענקה בעצמו.

סרטנים לא יודעים לדבר גלויות. כשבן מזל סרטן נעלב- הוא יתקשה מאוד לומר מה מפריע לו מיוזמתו. הוא ירטון, ייבב, יעשה פרצופים עצובים או כועסים וימלמל לעצמו: “זה בסדר, אני יכולה להסתדר לבדי, שכולם ילכו להם למסיבות שלהם, שישאירו את אמא הזקנה לבד, מה אכפת להם?” כששואלים אותו אם הכל בסדר הוא יתעקש שכן, גם כשברור שלא, רק כדי שאחרים “יאלצו” אותו לספר ויוציאו ממנו בשידולים וחנפנות מה כ”כ פגע בו. הוא יודע שהכוח היחיד שלו הוא מניפולציות רגשיות. הוא חש עצמו חלש מידיי, פגיע מידיי בשביל לפעול אחרת. ופשוט מתפתל, כמו מים זורמים במדרון..

הסרטן מושפע ממצבי רוח משתנים כיוון שהכוכב השולט בו הוא הירח. כמו תופעת הגאות והשפל הנוצרת בגלל הירח, כך גם מצב רוחו של הסרטן. משתנה כל הזמן.. בגלים..  ועיקרון מעניין שמפעיל סרטנים הוא- “השקט שבחוץ מפריע לרעש שבפנים..” כשהם חשים סוערים, פגועים, מפוחדים ובודדים אך לא יודעים איך לבטא את הרגשתם, הם בטוחים שסביבם עולם כמנהגו נוהג. שלכולם שקט ונעים וטוב ורק אצלם בפנים סערה מתחוללת. ולאף אחד לא אכפת..! הסרטן לא יכול לסבול את זה, שהוא צריך להתמודד לגמרי לבדו עם הכאב ולכן דואג לערבב לכולם את השקט, ליצור דרמה וסערה כדי שלא יחווה את זה לבד. הוא מאמין שזה מקל עליו את סבלו ולא רואה שהדרך הפשוטה והטובה היא פשוט לשתף במילים..

בני מזל סרטן נאחזים טוב טוב בעבר. מבחינתם, מה שכבר היה- טוב או רע, הוא מוכר וידוע ואתו הם יכולים להתמודד. המוטו שלהם הוא ש”תמיד עדיף רע מוכר, על פני טוב -אבל זר”..  הם נוטים לאגור חפצים בעלי ערך נוסטלגי או דברים שנראה להם ש”יום אחד אולי יהיה לזה שימוש” למרות שברור לכולם  שהיום הזה לא יגיע.

מקבץ תכונות מאפיין למזל סרטן יכלול את הנטייה להיות תלוי ונזקק, ביטחון עצמי- לא משהו, הרבה רגישות, משפחתיות, מנגנוני הגנה חזקים, דאגנות עד פחדנות, נטייה לוותר למען המשפחה פגיעות ומופנמות. עם זאת הסרטן מתחבר נהדר לילדים, יודע לטפל ולפנק אחרים, בעל אינטואיציות טובות, אכפתיות, חיבור לנשיות ואימהות וכן עיסוק בתת מודע ומודעות לגוף ולצרכיו.

ואם יום אחד תרצו להיזכר באירוע ישן שחוויתם בילדות- הסרטן יהיה זה אשר יוכל לשחזר לכם באופן חווייתי כמו בסרט את כל אשר אירע…

פיזית:

הירח הכוכב השולט במזל סרטן אחראי על איברי גוף מאוד ברורים:

קיבה- ככלי קיבול למזון וכאיבר המושפע מאוד ממצבי רוח ומצבים נפשיים, (תשאלו כל אדם הסובל מכיב קיבה או אולקוס כמה כואב לו שם כשהוא עצבני..)

שדיים ורחם- איברים נשיים-אימהיים במהותם הבסיסית, המשמשים להכלה ולגידול עובר ולהזנת תינוק ומי אם לא סרטן יהיה האידישע מאמא המגינה על ילדיה, מכילה, עוטפת מחממת ומאכילה..

ירח גם מתחבר לכל נוזלי הגוף- מדם ועד רוק, חלב אם, נוזל הזרע וחומרי סיכה של איברי המין.. כל על כל אלו  אחראי הירח המשפיע על נוזלים כמו בטבע, גם בגופנו.

מראה חיצוני:

אנשים שאצלם האופק מושפע מסרטן או ירח, יהיו בעלי נטייה להשמנה. עגלגלים עם שמנים, עם לחיים תפוחות, מראה צ’אבי, שפתיים מלאות ופה קטן ומשתוקק, לפעמים זוויות נוטות כלפי מטה,העיניים לרוב מביעות דאגה קלה, כאילו הם חוששים כל הזמן שמא לא יהיה להם מזון ראוי, הגנה או אהבה.. מבחינת לבוש הסרטנים מעדיפים טריינינג, חלוק, נעלי בית, צבעים דהים ושקטים, שיתנו תחושה ביתית, שקטה, מיושנת- ללא הפתעות לא צפויות.

מקצועית:


מקצועות אופייניים לסרטנים הם מקצועות הטיפול הקלאסיים-

מיילדת, מטפלת, גננת, אחות סיעודית, גם מטפל רגשי יכול להשתלב, בעיקר אם הוא עובד גם בטיפול גופני, אם בית  שתפקידה לדאוג ליצירת תחושת ביתיות ולצרכים היומיומיים של השוהים תחת חסותה או אב בית, האחראי לתחזוקת המבנה הפיזי של הבית.

טבח או מבשלת שמכינים מזון פשוט, מזין, בריא וביתי, (לא שף!) וכן ספר, שידועה האמונה שמומלץ להסתפר בחצי הראשון של החודש, בזמן בו הירח מתמלא כדי שהשיער יגדל מהר.. אבל שוב, לא מעצב שיער. וכל מקצועות הקשורים למים מתוקים כמו דייג, מגדל דגים, חוקר אגמים, שיט וחתירה. גם ארכיאולוג והיסטוריון על תקן חוקרי העבר יכולים להתאים לסרטן…

עוד מהבלוג של fb_1072556784

תצוגה מקדימה

"שושנים בלחייה.."

אז איפה באמת מניחים את הסומק??? איך שמים אותו בצורה סימטרית ואחידה שתחמיא לפנים ולא תגרום למראה מצועצע וצבוע? בנות רבות מסתבכות קצת עם עניין הבלאש ומבלבלות אותו עם דבר דומה אך ...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

קצרה אך ארוכה או ארוכה אך קצרה..?

קסמים ואשליות מי לא היה רוצה שהכל יבוא לו בקלות? כסף, זוגיות, יופי, הצלחה, פרסום, כוח, שליטה... כולנו מחפשים פתרונות קסם, חולמים על ניסים, מקווים שגם לנו ישחק המזל ונשיג את...

תצוגה מקדימה

מזל דלי

הדלי משתייך למזלות האוויר- כן אני יודעת שזה נשמע משונה קצת כי טבעי יותר לשייך אותו דווקא ליסוד המים ולמרות זאת- הדלי כפי שתראו- הינו רוחני ואוורירי ביותר. בגלגל המזלות האסטרולוגי מסומן...

תגובות

פורסם לפני 10 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה